Příslušenství k MB

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Jirka Al | čtv lis 27, 2008 11:51 pm

Příslušenství k MB

Na tomto fóru chybí oddělení pro příslušenství k Applům. Například teď bych se chtěl někoho zeptat na zkušenost s Time Capsulí a nevím kam to napsat.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 154
Registrován:
ned úno 17, 2008 10:19 pm
Bydliště: Praha 4

Pantani | pát lis 28, 2008 9:01 pm

Re: Příslušenství k MB

Napsals to Julkovi? Ten tohle tu zařízoval, takže by mohl tu jednu sekci o příslušenství - HW přidat...
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar Jirka Al | úte pro 02, 2008 11:03 pm

Re: Příslušenství k MB

Julkovi jsem to nenapsal protože jsem předpokládal že když má taky MB tak si to tu přečte. Ale asi mu to budu muset napsat.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 154
Registrován:
ned úno 17, 2008 10:19 pm
Bydliště: Praha 4

1vita1 | pát pro 05, 2008 2:05 pm

Re: Příslušenství k MB

no mam ho doma,co potrebujes vedet?
 

Uživatelský avatar Jirka Al | pát pro 05, 2008 8:13 pm

Re: Příslušenství k MB

Zajímá mě jestli to dobře funguje. Jestli by jsi mi to doporučil. Mám svou wifi domácí síť, ale nahradil bych router tímto a slibuju si od toho že by to rychleji běhalo a měl bych úložiště pro data.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 154
Registrován:
ned úno 17, 2008 10:19 pm
Bydliště: Praha 4

1vita1 | pát pro 05, 2008 11:38 pm

Re: Příslušenství k MB

No jsem s nim velice spokojen,na zakladni nastaveni staci(wpa2,portovani,mac acess)mam tam preripovane dvd a koukam pres wifi.ma to 2 nevyhody1)disk se neda rozdelit na vice partition(jedine vykuchat a rozdelit pres Pocitac) 2)rychlost je kolem 3 MB/s(ale to ma kazdej,pokud nejedes pres Giga)co se tyce dosahu ma N wi-fi a pokud mas i notas tak je to pohoda.To N je opravdu rychlejsi a ma delsi dosah.disk je trosku hlucnejsi(vymenil jsem za 2.5" a absolutne neni slyset)pokud se neprihlasis na disk,spi.ovladace jsou na CD pro MAC a PC,nevim jak je to s linuxem.ma tam jeste USB(pres to mam tiskarnu a uprime pres MAC to tiskne okamzite,pc ma mensi zpozdeni tak 15 sec).nezapomen ze ma jen 3x UTP vystup narozdil od ostatnich co maji 4x.kdyby jeste nejake dotazy posli to pres PM
 

Dwarf | sob pro 06, 2008 7:24 am

Re: Příslušenství k MB

ja mam na to usb pichnuty hub a na nom dalsi externy disk a tlaciaren so skenerom a pohodicka najvatsia. Asi tyzden po instalacii sa mi oplatilo ze som uz mal na nom zalohu z timemachine :P
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron