Mailový klient pre MAC a iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Renik | úte říj 25, 2016 10:54 am

Mailový klient pre MAC a iPhone

Ahojte, poradíte mi niekto mailového klienta pre MAC a iPhone? Používam síce Airmail 3, ale dosť často mi blbnú IMAP účty. Ide o to, že často vidím prijaté maily 2x. Písal som x krát na support, poradili mi len vymazať cache. Potom to síce išlo, ale po pár dňoch som mal zas ten istý problém a už ma nebaví stále to mazať..

Mám 3 IMAP účty a 1 Gmail. Bolo by fajn, keby som si nastavil iný podpis pre každý mail a bodla by aj funkcia "snooze".

Ďakujem za tipy.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

Anndy | úte říj 25, 2016 7:52 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

A štandardný nevyhovuje?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Renik | stř říj 26, 2016 6:01 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Default mail som skusal ako prvy, no je hrozne neprehladny.. asi nakoniec predsa ostanem pri airmaile
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

Anndy | stř říj 26, 2016 6:21 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Potom je tu ešte varianta - Microsoft Outlook. Je na obe platformy.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar pegas | stř říj 26, 2016 6:44 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Jen doplním, že MS Outlook na Mac je součástí Office 365, což není úplně levná záležitost (pokud to není firemní PC). Roční licence pro jednotlivce je od 1.900 Kč. Pravda ale je, že za to je bezprecedentní kancelářský balík.
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar mike-biker | stř říj 26, 2016 7:47 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Dovolím si nesouhlasit s tvrzením, že je vestavěný emailový klient nepřehledný.
Naopak - pro 99% uživatelů je více než dostačující. Já sám jsem náročný zákazník a plně mi vyhovuje.
Samozřejmě pro velmi specifické případy, zejména nutnost komunikace v rámci podnikových sítí atd., nemusí vyhovovat.
Pochopitelně APPLE upřednostňuje svou platformu, ale ani konkureční Gmail neodmítá. :)
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Anndy | stř říj 26, 2016 8:33 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Tak ja som v maverickse presiel zo standardneho na airmail na macu. Kedze stadnardny (vtedy) zufalym sposobom nevedel prehladavat a vyhladavat normalne (t.j. rychlo a 100%) v mailoch. Proste casto krat pouzivam tuto funkciu. Na to, ako apple ma dobre zindexovany system je mi to nepochopitelne. Proste ked som zadal nieco, tak z moznych vysledkov nasiel ledva 2/3. V tomto je airmail vyborny, avsak tiez ma svoje muchy - obcas nezobrazi mail a podobne. Rozmyslam, ci sa v sierre nevratit k povodnemu. Mam sice aj outlook k dispozicii, ale tomu sa chcem vyhnut.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Renik | stř říj 26, 2016 8:39 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Úplne som preinštaloval Airmail na MACu aj na iPhone, uvidím či sa niečo po pár dňoch zmení. Ak nie, budem ďalej hľadať ďalšie riešenie..
Čo sa týka default Mailu, vadí mi tam hlavne to, že maily nie sú nejak "farebne" zobrazené a potom mám v tom chaos. IMAP účty sú firemné, prebieha cez ne komunikácia s ďalšími x ľuďmi a default mail mi v tom robí dosť chaos.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

MiGR | stř říj 26, 2016 9:00 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Od iOS10 je vestaveny mail pekne neprehledny. Novy CoversationView je hrozny. Kdyby to tak slo prepnout jak to bylo drive. A vypnout vlakna neni to co chci.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

mirmo80 | stř říj 26, 2016 6:26 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Vypnute mam "zoradit do vlakien" a "komple vlakna". Zapnute mam "najnovsie spravy na vrchu" a takto nevidim oproti iOS 9 rozdiel.
Ale velky problem pre mna je, ze takmer vsetky maily su zobrazene v original formatovani. Vobec mail neakcpetuie dynamicky zvacsene pismo a nemeni text na "obycajny text" - neviem ci som to popisal spravne.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

MiGR | čtv říj 27, 2016 7:17 am

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Jenze ja chci zobrazeni do vlaken a to je ted nepouzitelne.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

Lipon | čtv říj 27, 2016 1:48 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Mám na Macu Thunderbird a na iOS default klienta s několika IMAP účty a jedním exchange a přijde mi to vše přehledné.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

xslide | čtv říj 27, 2016 1:52 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

AirMail sice vypadá parádně, ovšem měl jsem tam přidáno asi 8 IMAP účtů a naprosto to nefungovalo. Už jen třeba, že to nedokáže stáhnout všechny maily z historie je celkem problém, protože pak ani vyhledávání nefunguje.

Navíc se vše stahovalo velmi chaoticky, nefungovala dobře synchronizace mezi iOS a Mac klientem (např. zprávy přečtené na iOS se zobrazovali jako nepřečtené na Mac, ale jen někdy).

Po asi týdnu snažení jsem se vrátil zpět na defaultní mail klient. Nic co b fungovalo dobře jsem zatím bohužel nenašel.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Anndy | čtv říj 27, 2016 4:10 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Tak ja arimail pouzivam iba na macu, v iphone mi staci default a funguje to obstojne. Najlepsi, avsak asi najdrahsi je outlook od MS. Kolegyna ho na macu ma a nestazuje si.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar pegas | stř lis 30, 2016 8:51 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Spark je nyní dostupný i pro Mac. https://itunes.apple.com/app/id1176895641?mt=12
Productivity
28.02.2024 10:51
Velikost: 94 MB
Cena: US$ 0
Hodnoceni: 0
od 0 lidí
QR code
Readdle Technologies Limited
Spark Classic – Email App 2.11.38
Spark is the best personal email client and a revolutionary email for teams. You will love your email again!

"Best of the App Store" - Apple
"It's a combination of polish, simplicity, and depth" - FastCompany
"You can create an email experience that works for you" - TechCrunch

**Beautiful and Intelligent Email App**
We are building the future of email. Modern design, fast, intuitive, collaborative, seeing what’s important, automation, and truly personal experience that you love - this is what Spark stands for.

**Farewell to Busy Inbox**
Smart Inbox lets you quickly see what's important in your inbox and clean up the rest. All new emails are smartly categorized into Personal, Notifications and Newsletters.

**Discuss email privately**
Invite teammates to discuss specific emails and threads. Ask questions, get answers, and keep everyone in the loop.

**Shared Inboxes**
Spark lets you handle an inbox together with multiple people, assign emails just like tasks, set deadlines, and track progress. No email will slip through the cracks! This feature is invaluable for small teams like info@, sales@, or support@.

**Create email together**
For the first time ever, collaborate with your teammates using a real-time editor to compose professional emails.



**Schedule emails to be sent later**
Schedule emails to be sent when your recipient is most likely to read them. It works even if your device is turned off.

**Snooze That One For Later**
Snooze an email and get back to it when the time is right. Snoozing works across all your Apple devices.

**Find Any Email In An Instant**
Powerful, natural language search makes it easy to find that email you're looking for. Just search the way you think and let Spark do the rest.

**Get Notified About Important Emails Only**
Smart Notifications filter out the noise, letting you know when an email is important, saving you from notification overload.

**Powerful Integrations**
Integrate Spark into your workflow and take productivity to the next level. Supports Dropbox, Box, iCloud Drive, and more.

**Built-in calendar**
A full-featured calendar works right in your email to help you always be on top of your schedule. Create events easily using natural language.

**Create links to email**
Create secure links to a specific email or conversation. Share the link on Slack, Skype, CRM, or any other medium so your team can see it and collaborate around it.

**Sign Off With A Swipe**
Before you send an email, quickly swipe to choose the right signature for the occasion.

**Email with Emotion**
Quick Replies get the point across with just a tap. Love, like or acknowledge an email in an instant.

**Email Never Looked This Good**
That terrible mess in your inbox is now replaced it with a beautiful, threaded message design.

**A Truly Personal Experience**
Customize Spark to work as you do. You decide which swipes do what, what cards are shown, and how many emails you want to see.
You’ll love your email again!

Read more about our Terms of Service and Privacy Policy here:
https://sparkmailapp.com/terms
https://sparkmailapp.com/privacy

If you need us, you can always find us at support@sparkmailapp.com
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Renik | stř lis 30, 2016 8:57 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

prvu verziu nebudem instalovat, bude mat bugy.. skusim pockat a uvidim
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar Dave | stř lis 30, 2016 9:00 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

ja pouzivam airmail, na macu i na iPhone a watch a naprostá spokojenost :-)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

Uživatelský avatar pegas | stř lis 30, 2016 9:19 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Já bych se nebál ani 1. verze. Spark to má určitě vychytaný z iOS, kde to je podle mě nejlepší mailovy klient.
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

jeenik | pon úno 04, 2019 6:03 pm

Re: Mailový klient pre MAC a iPhone

Neví někdo, proč se najednou v nativní mailové aplikaci v iPhone začly složky zobrazovat anglicky. Místo Vše příchozí tam je ALL_INBOXES_LONG, místo Vše odeslané je tam ALL_SENT, tak jak to píši, velkými písmeny. Přitom lokalizace telefonu je CZ, vše ostatní včetně aplikací se zobrazuje česky...

EDIT: odpovím si sám, provedl jsem upgrade na novou verzi iOS a vše se uvedlo do pořádku
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Programy a hry pro Mac OS X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]

cron