Cash sponzors - podpora fóra

Prosím, podpořte chod serveru..

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Julek | úte lis 11, 2008 9:01 pm

Cash sponzors - podpora fóra

Zdravím všechny uživatele fóra.

Myslím že se tu nahromadilo spousty návodů, rad od všech uživatelů a fórum se stalo docela dobrým zdrojem informací pro českou komunitu vlastníků iPhone. Všichni ti kteří přispívají na fórum to dělají zdarma a ve svém volném čase a za to si zaslouží respekt, ale bohužel jak dobře víte nic není zadarmo a to ani provoz iphone.cz

Rádi bychom Vás tedy touto formou požádali o finanční podporu.

Účet a podrobnosti Vám sdělím na PM ( SZ ) kontaktujte mě ..

Nebo použijte odkaz : zde ( o dotaci mě informujte pro jistotu opět SZ .)

Do zprávy pro příjemce uvádějte svůj nick pod kterým zde máte registraci.
Dárce zveřejníme na fóru na PM mi zasílejte zprávy o částce a sdělení zda chcete být zveřejněni a zda chcete aby byla zveřejněna i částka

* Nechceme aby jste něco platit museli je to opravdu dobrovolné zda jste ochotní poslat nějaké peníze. Váš příspěvek nebude vyplácen moderátorům ani mě. Jde skutečně pouze na placení hostingu.

* Vašim přispěním nevzniká nárok na privilegia na fóru, tzn. nebudete moderátoři a podobně, musíte dál dodržovat pravidla tohoto fóra.

*
Všichni uživatelé kteří přispějí budou barevně odlišeni v legendě fóra.

* Uživatelům kteří přispějí částkou 50 kč a více bude pod nick udělena hodnost Sponzor. A to v trvání 6 měsíců od zaplacení. Po vypršení času je uživatel fóra vyřazen ze sponzorů bez upozornění.

* Uživatelům kteří přispějí min 2 x 300 kč a více bude udělena hodnost Gold Sponzor a zřízen email @iphone.cz na 1 rok od zaplacení. Po vypršení času je v případě vlastnictví emailu uživatel upozorněn včas předem.

*Opakovaný Gold Sponzor se stává Patronem iPhone.cz forever :)

seznam sponzorů je v legendě fóra, děkujeme za podporu :) !

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Podpora serveru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron