TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar RadekD | čtv čer 09, 2016 3:13 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

:) tak jeste jednou
TomToma Evropa jsem si stahnul v iPhonu v zakoupenych. Mam hi ted jen v iPhonu. Zatim jsem novy TomTom GO neaktivoval, ty mapy mi prijdou desne velky.

Jezdim do zahranici, ale chci ted pouzit online Wazy a vzhledem k me 16GB bych rad TT smazal,
ale pro jistotu bych ho mel v NTB, kdyby neco cestou atak.

Takze bych hi chtel dat do iTunes. Tam samozrejme stary TT Evropa neni. Myslim v appstore, sle najdu ho v zakoupenych. Nicmene na nem ten oblacek ke stazeni neni. Jinak na vsech ostatnich app ty mracky jsou.

Ten odkaz mi stale smeruje na stazeni iTunes, takze nevim, jak ho otevrit. Jde to pres iTunes?

Takze TT v iPhonu mam, ale chci ho pro zalohu dostat i do iTunes :)
iPhone 3G - 8GB black
iPhone 4 - 16GB black
iPhone 5S 16GB Silver - iOS 8.3
iPhone 6 - 16GB gold
iPad mini - 16GB wifi white
AppleTV 3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 160
Registrován:
stř bře 16, 2011 8:09 pm
Bydliště: ČB

Clon | čtv čer 09, 2016 4:44 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Neboj, ja pochopil o co ti jde. Ale pochop ze varim z vody.
Kdyz ten odkaz otevru v iPadu, nacte se mi primo ta aplikace v AppStore. Ale protoze TT v iPadu mam, mam tam moznost Otevrit. Uz jsem doma, jdu se mrknout na iTunes.
EDIT: já ti nevím, co ti nefunguje. Když na pc kliknu na odkaz TT Europe https://en.discussions.tomtom.com/tomto ... ne-1003227, otevře se mi iTunes, a v něm najede TT Europe. Vlevo pod ikonou je Koupit za 69,99
Ty to tam nemáš???
A když ti ten odkaz "stále směřuje na stažení iTunes" .......... máš vůbec ty iTunes v pc UŽ nainstalované?????????
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar RadekD | sob čer 11, 2016 7:55 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jasně, že mám iTunes :-)
ale nevím, jestli to třeba neblokuje Chrome, někde jsem se setkal, že Chrome blokuje spouštění aplikací.

Tak nevím, proč nemůže být v iTunes, jak bylo, synchronizovat aplikace...
iPhone 3G - 8GB black
iPhone 4 - 16GB black
iPhone 5S 16GB Silver - iOS 8.3
iPhone 6 - 16GB gold
iPad mini - 16GB wifi white
AppleTV 3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 160
Registrován:
stř bře 16, 2011 8:09 pm
Bydliště: ČB

Clon | ned čer 12, 2016 7:10 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Pak mas na vyber:
1. Vyzkouset dalsi prohlizece / pripadne hledat, co ti to blokuje.
2. Nainstalovat stare iTunes, kde slo "Prenest zakoupene" - tim by jsi stahnul uplne vsechny app z telefonu.
3. Nevim co by dokazala prenest nejaka dnesni synchronizace.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

TheSalko | pát čer 17, 2016 8:47 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Vyšla nová verzia TomTom Go a s ňou aj update niektorých máp. Ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že je to silne neoptimalizované.
Mám iPhone 6S, vlastne je to najrýchlejší súčasný Apple telefón a tie animácie v aplikácií sú trhané.
Dám niečo vyhľadať, následne zobraziť na mape a animácia príchodu toho boxu, kde je aj tlačítko "Drive" s volantom ide zúfalo.
Keď som prechádzal na TomTom z Navigonu, bol som nadšený. Ale z tohoto "produktu" mám zmiešané pocity. Ešte pred pár mesiacmi by som TomTom (nie GO) odporúčal ako jednoznačne najlepšiu navigačnú aplikáciu, ale teraz je to iba obyčajná, ničím výnimočná navigácia.
Keby aspoň updatovali mapy v starej aplikácií, kedysi prezentované ako lifetime....
Keď konečne padne EU roaming, tak potom asi jedine Waze.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
pát říj 30, 2015 8:47 am

huld4 | čtv čer 23, 2016 6:48 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Vidim to podobne...chtel sem TomTom koupit, ale GO me totalne odradilo...dle meho nazoru vypada hur, je mene prehledne, ma mene funkci a za to chcou platit rocne!!
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
pát čer 04, 2010 11:03 am

TheSalko | úte čer 28, 2016 2:57 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Takže konečne jedno pozitívum som našiel na TomTom Go - úsekové meranie. Neviem, či to mala aj stará verzia, ale normálne som išiel od Malaciek do Bratislavy a pri vstupe do BA je úsekové meranie. Takže TomTom pekne zobrazil, že som práve v úsekovom meraní a ukazoval aj priemernú rýchlosť za tento úsek. Samozrejme jazdím predpisovo, ale toto vyzeralo aspoň celkom cool :)
A keď jedno pozitívum, tak aj jedno negatívum. Starý TomTom, keď som plánoval trasu, tak veľkým oknom na mňa vyskočil, že na trase je spoplatnený úsek a či sa mu chcem vyhnúť. Dalo sa aj nastaviť, či sa to má vlastne pýtať, prípadne vždy vyhnúť alebo vždy používať spoplatnené úseky. TomTom Go zobrazí iba takú malú lištičku úplne hore, s ešte menšou možnosťou, kde sa to dá zmeniť a následne potvrdiť. Vyslovene neergonomické, nebezpečné hlavne počas šoférovania.
Príklad, som v Rakúsku, nemám rakúsku diaľničnú známku (slovenskú mám), chcem ísť domov. V starom TomTom som dal "ísť domov", zahučal na mňa "silniční mýto", dal som "Yes" (vyhnúť sa spoplatneným úsekom) a išiel som (2 kliky). Nový TomTom Go, dám navigovať domov, naplánuje trasu, úplne hore je info o spoplatnení, vyberiem "zmena", následne prepnem prvý prepínač a dám OK (5 klikov). Nedomyslené.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
pát říj 30, 2015 8:47 am

Uživatelský avatar honziš | stř črc 13, 2016 8:50 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jen pro zajímavost - výpočet trasy z ČR do Španělska (bez mýta):
TomTom Europe: 10s
TomTom Go: 7 a půl minuty [emoji35]

Edit:
Mám dost z vyjádření podpory: "Podle vyjádření technického oddělení se zde nejedná o chybu, algorytmus který tuto trasu přepočítává zahrnuje informace o dopravě, informace uložené v mapě tak i vaše individuální nastavení plánování trasy což vše může způsobit delší výpočet požadované trasy."

Ať se jdou bodnout, to je přístup, že se mi chce zvracet [emoji35]
Naposledy upravil honziš dne úte črc 19, 2016 6:37 pm, celkově upraveno 2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
pon pro 21, 2009 9:04 pm
Bydliště: Liberec

Clon | ned črc 17, 2016 2:15 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Vypada to, ze vsichni byvali zamestnanci Tomtoma sli jinam a uklizecky a zbyly personal na vratnici zacali vyvijet zcela novou aplikaci a zcela od piky. No uznejte, copak tenhle paskvil muze vypustit uz davno zavedena firma - kdysi lídr na trhu??? A jeste za to chteji platit, dopredu - aby meli na vyplaty nez to vyvinou?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

TheSalko | pát črc 29, 2016 11:40 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

No neviem, čo sa udialo, ale TomTom dal nový update pre TomTom Europe. To znamená, že momentálne je TomTom Europe opäť dostupný v AppStore.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
pát říj 30, 2015 8:47 am

Clon | ned črc 31, 2016 8:18 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ja jej ale v AppStore dostupny pro nove uzivatele nevidim.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

ls8 | pon srp 01, 2016 7:32 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Už to tady bylo vysvětleno. Původní aplikace TomTom bude (zatím) nadále aktualizovaná, ale pouze pro stávající uživatele. Pro nové uživatele už k zakoupení není a nebude nabízená.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

teera | pon srp 01, 2016 7:47 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Stve me, ze jsem musel resetovat telefon do defaultu a o puvodni verzi jsem tim prisel..
Neni nejaka cesta, jak dostat zpet svou tezce zaplacenou apku ?
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
ned srp 08, 2010 12:28 pm

Clon | pon srp 01, 2016 9:18 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Najdes ji v Zakoupenych :-)
Pak si ji stahni do pc do iTunes a mas klid
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Milhaus65 | ned srp 07, 2016 7:55 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

TT Go má po posledním update snad opravenu chybu přehození vlevo/vpravo.
zkoušeno jen simulací ale tam kde to bylo špatně je to ted ok.
Čekal jsem ještě doplnění více funkcí v položce trasy, ktere má android, Zatím ne.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB
Host
Host
 
Příspěvky: 140
Registrován:
sob úno 23, 2008 9:28 pm
Bydliště: Hodonín

teera | ned srp 07, 2016 7:57 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Diky Clone, koukal jsem se tam, ale ani tam ji nemam. Jeste nejaka moznost ? Diky
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
ned srp 08, 2010 12:28 pm

Clon | ned srp 07, 2016 8:48 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

To neni mozne. Pokud jsi ji opravdu mel koupenou, tak tam musi byt. Popis presne cestu, kde ji hledas.
Druha a posledni moznost je - pokud si stahujes aplikace do pc pres iTunes.
Nekupoval jsi ji treba na jine AppleID?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

teera | pon srp 08, 2016 10:11 pm

TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Opravdu tam neni.
AppS>aktualizace>moje zakoupene > mojeID

ID mam odjakziva stejne, pritelkyne co ji mam v "rodine" TT normalne pouziva.

itunes nepouzivam, apky nestahuji.
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
ned srp 08, 2010 12:28 pm

Uživatelský avatar cuting | úte srp 09, 2016 9:30 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jestli ji máš skutečně koupenou na svůj Apple ID, tak si ji "kup" znovu. Mělo by ti to před stažením nahlásit, že jsi aplikaci již koupil , jestli ji chceš stáhnout zdarma znovu.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | úte srp 09, 2016 9:42 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

miesto Buy je tam Download., to by mal vidiet.

Ved pre lepsi komfort si otvori iTunes v pocitaci, prejdi na Appstore, dohladaj appku a uvidis, ci je pod tvojim Apple ID ta aplikacia a ci sa da stiahnut.

Avsak, podla diskusie usudzujem, ze TomTom ju proste stiahol z Appstore a pravdepodobne ak tam nejaka je, tak nahradil inou s tym istym menom (dost casto sa to robi).

Rozhodne ak vidis u appky Tomtom tlacitko Buy, tak zaplatis znova.

V Purchased musi figurovat, ak tam nie je, tak ju podla vsetkeho stiahli.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Clon | ned srp 14, 2016 8:06 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

teera:,nevim co bych ti poradil.
Tomtom v zakoupenych JE, pokud sis jej opravdu koupil na stejne AppleID.
Dival jsem se, ze mas 5S a iOS7 (pokud je to tedy pravda). Ja mam iP5 a 9.3.3 a jsem spokojen - pokud tedy nechces z nejakeho duvodu aktualizovat.
Jako nejjednodussi se mi zda pouzit iTunes (i kdyz jej nepouzivas - uz kvuli TT se to "vyplati" nainstalovat). Prihlasis se na sve ID a mel bys TT zase videt v Zakoupenych. Kdyby sis mel stahnout jediny program TT, tak se ti to prece vyplati.
Mam totiz dojem, ze v telefonu se ti muselo neco "zasukovat", kdyz jej tam nevidis.
Jeste mne ted napadlo, jestli treba Tomtom "nepovysil" aplikaci - ze treba vyzaduje vyssi iOS nez mas nainstalovany.
Pokud by jsi trval na stejnem iOS - musel by jsi primo v telefonu dat Obnovit do tovarniho nastaveni - MOZNA bys pak TT videl (ale vubec to neni jiste) a pak bys musel vsechny app instalovat znova.
Pokud by jsi stale TT nevidel, pak by jsi musel udelat restore z DFU - a tim padem by jsi musel nainstalovat posledni iOS. A do toho se ti z nejakeho duvodu zrejme nechce.
Porad vidim nejjednodussi (a od telefonu zcela nezavislou) variantu - nainstalovat iTunes a instalacku dostat do pc. Navic kdyz si ji zazalohujes, budes mit TT prakticky na furt = i kdyby ji Tomtom stahnul uplne.
Napis, pro kterou variantu ses eventualne rozhodl, muzeme pokracovat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

misha | ned srp 14, 2016 6:11 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

pokud vim, tak tomtom uz pred nejakou dobou oznamoval, ze je to posledni verze pro ios7, tudiz bych problem videl v tom.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

TheSalko | ned zář 11, 2016 7:33 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Nejako nemozem najst v Tomtom GO pre iOS alternativne trasy. A to je celkom velky fail.
Konkretny priklad: chcem ist z Bratislavy do Zlina (nemám CZ dialnicnu znamku, SK mam).
Tomtom GO mi ponuka jedinu trasu, smerom na Brno. Ale stary Tomtom, Navigon, Waze, Here mi dokazu ponuknut aj trasu smerom na Piestany. A kedze novy TomTom GO nema ani prejazdove body a ani alternativne trasy, tak co sa tyka planovania je momentalne na tom jednoznacne najhorsie. Smutne.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
pát říj 30, 2015 8:47 am

huld4 | pát lis 04, 2016 6:27 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

TomTom byla nejlepsi navigace a oni ji znicili...nechapu, ze nema zakladni funkce co mel TomTom predtim
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
pát čer 04, 2010 11:03 am

Uživatelský avatar cuting | pát lis 04, 2016 12:08 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Doba pevných navigací a později placených aplikací v telefonech je už dávno pryč. Dnes již existuje X navigačních aplikací zdarma, které to, co mají udělat udělají a o ničem jiném to není. Mám spoustu navigačních aplikací, Od TT, přes Navigon a mnoho dalších koupených v různých akcích. Ale dnes už jezdím jen podle HERE a nebo podle Google Maps, případně podle českých Mapy. Všechny umožňují Offline provoz, nemusí být neustále připojené na net a svou hlavní službu = navedení z bodu A do bodu B zvládají bez problémů.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar honziš | pát lis 04, 2016 1:11 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Cuting: Tohle bych neřešil, každý máme jiné nároky a mě online navigace zdarma někdy nedovedou tak, jak bych chtěl.

Co se týče TomTom Go, malý pokrok je vidět, už přidali klikaté silnice, to je funkce mnou hojně užívaná [emoji4]
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
pon pro 21, 2009 9:04 pm
Bydliště: Liberec

jeenik | pát lis 04, 2016 2:59 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Jak to je, když koupím předplatné, bude fungovat i u mých rodinných příslušníků se kterými sdílím aplikace?
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Uživatelský avatar honziš | pát lis 04, 2016 3:46 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Předplatné bylo vždy vázáno k jednomu zařízení a řekl bych, že to tak bude stále...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
pon pro 21, 2009 9:04 pm
Bydliště: Liberec

jeenik | pon lis 07, 2016 5:33 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ale ono se v te aplikaci da prihlasit pod ucet tomtom, nezkusil by nekdo zda by to neslo s predplatnym spustit i na druhem (cizim) zarizeni?
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

photopetr | úte úno 07, 2017 2:52 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Zdravim, TT udělal nějaké změny v mapách. Nevíte, zda , když chci jen ČR musím mít staženou východní Evropu? Jde mi o místo v iPhone. Díky
 iPhone 7
 Watch NIKE
 MacBook Air 11"
 iPad mini 4
 TV
 Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 162
Registrován:
pát lis 26, 2010 3:10 pm
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar mike-biker | úte úno 07, 2017 4:07 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Můžeš si tuším stáhnout jen CZ.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

photopetr | úte úno 07, 2017 4:11 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

To jsem právě nikde nenašel. Díval jsem se na verzi TT GO. Nebo to jde ve starší verzi TT?
 iPhone 7
 Watch NIKE
 MacBook Air 11"
 iPad mini 4
 TV
 Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 162
Registrován:
pát lis 26, 2010 3:10 pm
Bydliště: Pardubice

jeenik | čtv úno 09, 2017 6:43 am

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

V GO jen ČR není, ale pro mě bezkonkurenční navigace, a to jsem ozkoušel leccos. Přehledná, dopravní informace, jednoduchá. Nějaká zlepšení bych ještě navrhnul. Jen trochu drahá s tím předplatným...
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

huld4 | úte úno 14, 2017 2:24 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Bych spis rekl, ze to byla bezkonkurencni navigace nez udelali GO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
pát čer 04, 2010 11:03 am

Koks | úte úno 14, 2017 4:01 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Ted s tím levným roumingem bude lepší Waze, ne?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 407
Registrován:
ned pro 25, 2016 12:11 pm

Milhaus65 | pon úno 27, 2017 8:55 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Po dnešním update umí TT Go alternativní trasy.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB
Host
Host
 
Příspěvky: 140
Registrován:
sob úno 23, 2008 9:28 pm
Bydliště: Hodonín

huld4 | stř kvě 24, 2017 8:14 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Uz TT GO umi navigovat PRES a ukazuje pruhy na dalnici pri sjezdech jako stara verze kterou zrusili?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
pát čer 04, 2010 11:03 am

jeenik | čtv kvě 25, 2017 2:51 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Myslím že ano
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

huld4 | pon črc 03, 2017 12:14 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

Musim u tomtomu odesilat polohu aby me fungovalo vyhybani se provozu a nebo to umi aji bez toho??
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
pát čer 04, 2010 11:03 am

huld4 | úte črc 04, 2017 8:38 pm

Re: TomTom [AppStore] - diskuze o aplikaci

A jeste jeden dotaz kdyz tak vsichni odpovidaji...:)...kdyz jedu do Chorvatska muzu si nejak pridat do TomTom Go kde se da natankovat LPG? Tzn. asi nejak pres body zajmu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
pát čer 04, 2010 11:03 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron