Navigace NACESTY [free]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých navigáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar iTukan | pon led 12, 2015 2:59 pm

Navigace NACESTY [free]

Další celkem zajímavá možnost free off-line map pro navigování po ČR a SK (ostatní mapy placené). Jako mapové podklady jsou použity mapy TomTom.

Více info na stránkách - http://www.mediatel.cz/sluzby/mobilni-a ... line-mapy/

itunes - https://itunes.apple.com/cz/app/navigac ... 21168?mt=8
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar cuting | pon led 12, 2015 6:26 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Ale jo, zkusím ji. Mám Navigon, jsem zmlsaný čísly popisnými, které tato app díky mapám TomTom nemá (alespoň ne všude),ale jako alternativu ji někdy vyzkouším. Navíc včetně map ČR a SK zabírá jen nějakých 140 mega a je free. Takže může být uložena v "Doplňky" . Diky za tip.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Manek49 | pon led 12, 2015 6:32 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Zkoušel jsem ji, ale hlas mě sral takovým způsobem, že jsem ji po první jízdě smazal [emoji4]
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

Uživatelský avatar cuting | pon led 12, 2015 6:46 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

To je pravda, ten hlas je děsivý. :D Asi také půjde pryč. Přecejen jsem už dnes zvyklý na jinou ligu a hlavně na čísla popisná. Od navigace očekávám, že mne dovede na místo určení a ne na začátek ulice, která může mít x kilometrů...Ale ti, kteří hledají navigaci zdarma to jistě překousnou...:)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Clon | čtv led 15, 2015 6:30 pm

Re: Navigace NACESTY [free]

Díky za recenze. Teď jsem to tu našel a už teď vím, že ji ani tahat nebudu :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Miroo | sob led 17, 2015 9:17 am

Re: Navigace NACESTY [free]

No,ja som s ňou stihol najazdiť už asi 1500 km,z toho dosť veľa vo väčších mestách,ktoré poznám (Trenčín,Nitra...) a je podľa mňa vážne dobrá!Jednoduchá,prehľadná,nie je preplácaná ako Navigon apod.A ani raz ma zatiaľ nesklamala vo výpočte trasy.Nielenže ju radím na prvé miesto medzi free navi,ale zo všetkých,ktoré som používal(v podstate všetky) ju radím na tretie miesto,tesne za Copilot,prvý je jednoznačne TomTom.Ale podotýkam,že čísla popisné naozaj nemá,mne to neprekáža,ked to sem tam potrebujem tak použijem Google Maps.
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
ned srp 10, 2014 6:59 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Navigace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron