odblokování Iphone 3GS

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Vincente | sob říj 16, 2010 11:39 am

odblokování Iphone 3GS

Dobrý den,.Chtěl bych se zeptat jak lze odblokovat Iphone 3GS.Původem je z Německa a po nahrání fw 3.1.3 se mi zablokoval a jde pouze jenom tísňová volání.Po vyndání sim karty slouží jen jako Ipod.Fw modemu je 05.12.01.Pořídil jsem si i univerzální aktivační sim kartu ale výsledek je pořád stejný.Používám operátora O2 a v Německu byl zakoupen u T-Mobilu,stačilo kdybych si pořídíl sim kartu z Německa od T-Mobilu?..........už si dál nevím rady.Předem děkuji
 

Uživatelský avatar jackherrer | sob říj 16, 2010 12:37 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

proved jailbreak pres jailbreakme.com a dale postupuj podle tohoto navodu
pozn.: pokud neumis anglicky, google ti muze pomoct.

EDIT: prosim odpovidej na forum, nikoliv do SZ. dík

Vincente píše:Tak jsem to zkoušel podle návodu ale v Iphonu se nic nezměnilo.Pořád nebere mojí sim kartu.Šlo by nahrát třeba iOS 4 a pak odemkonout aby fungoval?

rozhodne neupdatuj v itunes, tim by sis ten iphone zablokoval uplne (na cas)
tvoje verze modemu, predpokladam, ze si ji uvedl spravne, je odblokovatelna, neco musis delat spatne.. :/ v zasade to je jednoduchy.. provedes jailbreak > dostanes se do cydie > pridas zdroj > nainstalujes z pridaneho zdroje balicek ultrasn0w > resetnes iphone a uz jedes..

EDIT2:
MaReCeQ píše:Musiš ešte pridať sources http://cydia.pushfix.info a stiahnuť ?Hacktivation Patch?
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Vincente | sob říj 16, 2010 2:11 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

tak jsem to přesně dělal a furt stejný.Fw modemu mám 05.12.01 tak by to mělo jít odemknout.Jailbreak byl provedenej ještě před změnou fw 3.1.3,tak jestli to nemuže na to mít vliv.
 

Uživatelský avatar jackherrer | sob říj 16, 2010 2:42 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

moment ted sem se trosku zamotal, mas teda ted aktualne proveden jailbreak(=mas na plose aplikaci Cydia)?
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Vincente | sob říj 16, 2010 3:09 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

jo cydii tam mám normálně na ploše.Jen že ten Iphone mám jeilbreaknutý už dávno předtím,ještě když tam byl fw 3.0
 

Uživatelský avatar jackherrer | sob říj 16, 2010 3:12 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

jo aha no to uz nehraje roli hlavne ze ho mas ted na tom FW kde se ho pokousis odblokovat..
pojd na chat poradim ti tam
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

LFC 4 | pát pro 10, 2010 6:43 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

Dobry den mam iphone 3G 8gb chcel som naistalovat novu verziu cez iTunes a zablokovalo mi to telefon.Sim kartu berie ale nic sa nezobrazi iba mozem pouzit na tiesnove volanie a stale na display svieti pripojenie kabla a iTunes prosim o pomoc :) Dakujem
 

Uživatelský avatar Metalgirl | sob pro 11, 2010 12:24 am

Re: odblokování Iphone 3GS

LFC 4: To je díky tomu, že iPhone chce aktivovat pomocí SIM karty. Jestli máš iPhone blokovaný na operátora, tak proveď JB pomocí redsnow, zmizí ti tak ta hláška o emergency call.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Dark88 | ned zář 23, 2012 5:35 pm

Re: odblokování Iphone 3GS

Dobrý deň.Chcel by som sa spýtať ked mam iphone 3gs a je kupovaný v Telekome a je blokovaný.ja mam Jailbreak a ide v pohode ale nemôžem si dať iOS 6 inak by sa zablokoval a Jailbreak na iOS 6 ešte nieje.Tak sa chcem spýtať že keby som zašiel do telekomu a dal ho odblokovať či by potom išiel v pohode aj na iOS 6 bez Jailbreaku.vopred dakujem za odpoveď
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
čtv črc 19, 2012 4:07 pm

Uživatelský avatar makatch | pon zář 24, 2012 10:16 am

Re: odblokování Iphone 3GS

Pokial na tom telefone skoncila viazanost,tak ti ho za maly poplatok cca4€ odblokuju.Ale len v znackovej predajni telekomu.


Via Tapatalk
iPod, iPhone and iPad Firmware Download

MacBook Pro13,Early 2011,OS X Yosemite
iPhone6+,64GB,iOS 9beta3
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2924
Registrován:
ned pro 06, 2009 10:22 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron