Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

drayne | čtv zář 01, 2011 5:57 pm

Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

zdravím, nějak jsem nenašel kloudnou radu, muj iphone blbnul, tak jsem udělal RESTORE, ted mám os 4.3.5, vlozil at/t kartu, aktivoval, udělal jailbreak tethered, vše funguje, ale jak mám udělat unlock abych mohl vložit vodafone cz sim, díky za rady, btw přes tu cydia jak je nějaký návod jsem to zkoušel, ale nepovedlo se.
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 01, 2011 6:36 pm

Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

Nejde ... Max pokud to jeste jde pres redsnow i na tento fw, tak nahranim ipad bb, ale znicis si iphone, odrovna ti to gps, nikdy uz tam jiny bb nenahrajes, a zapomen na oficialni aktualizace nebo restore pres itunes, pouze custom fw, vice o dam problemu zde na foru. Dvakrat si to precti nez se do neceho takove pustis, je to nevratne!!
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Tony1 | čtv zář 01, 2011 9:30 pm

Re: Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

Zde máš nějaký odkaz k pročtení viewtopic.php?f=128&t=41484 je to prostě momentálně jediná možnost, sice něco se píše na twitteru o testovací verzi turbo sim karty pro odblokování iPhone 3GS, ale je to ve zrodu, www.beijingiphonerepair.com
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

drayne | čtv zář 01, 2011 9:55 pm

Re: Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

díky za rady, jako já tam ten BB 05.16.00, tudíž to není ten nejnovější, takže kdybych teoreticky dělal downgrade na 4.3.3, mělo by být vše v pořádku ne? už si stím moc rady nevím, pošlu to asi na iphonedoktor.cz
 

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv zář 01, 2011 10:32 pm

Re: Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

Ne, BB 5.16 nejde odblokovat, downgrade ti v tomto ohledu nepomůže. Hlavně nikomu za nic neplatit, ani servis, ani takové ty stránky, které slibují odblokování za poplatek, ti s tím nic nenadělají, iPhone je prostě blokovaný na jednoho operátora a momentálně nezmůže s tím nikdo nic, krom samotného operátora, na který je blokovaný, jediný ten ti ho může odemknout na všechny sítě.

Ten BB 6.15 není nejnovější, je to BB z iPadu, který si tam lidé nahrávali, aby iPhone odblokovali, jenže nepojede ti GPS, jsou pak problémy i s wifi a další spousty problémů, proto silně nedoporučuji tam ten BB dávat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

drayne | pát zář 02, 2011 11:54 am

Re: Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

Mno, dokonce samotný opravář přiznal, že tohle opravit zatím neumí, nevíte, zda to vůbec někdy půjde? je sice pěkné mít alespoň iPod, ale není to ono :D
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát zář 02, 2011 12:42 pm

Re: Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

To nikdo neví, jestli to někdy vůbec půjde, no hlavně, že ses musel přesvědčit o tom, co jsem ti psala, bo asi to tu píšu jen tak ze srandy. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar marekgen | sob lis 05, 2011 1:25 pm

Re: Unlock iPhone 3GS, 4.3.5

asi neni nějaká alternativa co? :D mám 3gs a potřebuju udělat unlock....
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
sob úno 26, 2011 6:41 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron