simkarta nejde

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

vsvoboda | stř led 11, 2012 8:25 pm

simkarta nejde

Dobrý den, dávám do iphone 3g sim o2 a pise to no service.kdyz ji vyndam tak to pise vlozte sim bez pin k aktivaci iphone.davam sim o2 bez pin a je to to same muzete mi poradit cim to je?diky
 

Uživatelský avatar rony | stř led 11, 2012 9:07 pm

Re: simkarta nejde

kupil si si iphone neznameho povodu, zrejme zablokovany. nie, nejde odblokovat. v podstate si vyhodil nejake peniaze luftom.

ibazeby trochu popises informacie, ktore si neuviedol. ale moc nepocitaj, ze to uspokojivo rozbehas. je mi to uprimne luto, aj preto, ze my na fore varujeme pred nakupovanim iphone z neznamych zdrojov bez istoty, ze su neblokovane. aj vieme, ze si hladal co najlacnejsie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

vsvoboda | stř led 11, 2012 10:07 pm

Re: simkarta nejde

kdyz jsem ten iphone kupoval tak normalne šel a já tam zmáčknul obnoveni tovarniho nastaveni a dal restore.potom jsem dal exit restore v tyniumbrela a naskocilo to co jsem popisoval.nejde to nekde odblokovat treba v apple?
 

xzdenek | sob úno 25, 2012 4:15 pm

Re: simkarta nejde

Mám ten samý problém, obábám se, že se továrním ( RESTORE ) nastavením zablokuje na původního operátora. což vyžaduje nové odblokování - jak? na to jsem zatím nepřišel. Po neděli navštívím IPHONEDOKTORA v Praze a dám vědět.
 

Siso69 | čtv bře 08, 2012 8:56 am

Re: simkarta nejde

Ked citam tento prispevok, tak radsej sa skor spytam ako urobim blbost. Nie som iPhone uzivatel a chcem si na skusku kupit 3GS. Mam ponuku na 16GB verziu, ktora je vsak blokovana na SK Tmobile. K telefonu je zarucny list (zaruka by mala koncit o par tyzdnov) a predavajuci je uz druhy majitel. Preveroval som v Telekome moznost odblokovania po skonceni zaruky ale zavazne Vam nepovedia nic, mam prist ked skonci zaruka a uvidime (najlepsie ak by prisiel povodny majitel ... bla bla). Neviem aky ma iPhone baseband ale podla kratkeho patrania by sa mal dat v aktualno case uz unlocknut kazdy (jailbreak+unlock)

Otazky:
Ak spravne chapem uz nikdy nebudem moct dat restore?
Chapem spravne ze restore je obnovenie tovar. nastavenia, alebo su to dve nezavisle veci?
Znamena to teda ze sa telefon znovu zablokuje na Telekom. Preco nie je mozne zopakovat postup jailbreak + unlock?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron