Jailbreak bez ztraty zaruky

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

myschoo | úte srp 25, 2009 10:55 am

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

skor by ma zaujimalo, ci niekomu nezobrali telefon na reklamaciu ak mal predtym jailbreak a potom restore predtym nez zacal reklamovat .. hm?
 

burina | úte zář 08, 2009 6:04 pm

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

Můžetu mi tu někdo ze znalců POTVRDIT nebo VYVRÁTIT, pokud udělám JAILBREAK, že se teto proces někam nezapíše.

A pokud tedy udělám RESTORE nelze ŽÁDNÝM způsobem zjistit, zda byl proveden nebo proveden nebyl.

V někerých disuzích ( se píše tak a někde zas naopak).

A druhá otázka : Může mít JAILBREAK vliv na GPS. Podle diskuzí i na tomto serveru je po JAILBREAKu plno problémů právě s GPS.

Dík za odpověď.

IPHONE 3G. 8GB.
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
úte zář 01, 2009 12:41 pm

Moonlight | úte zář 08, 2009 6:17 pm

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

Mal som spraveny Jailbreak,pod display-om sa mi objavil prach tak som spravil restore na originalny firmware a dal telefon reklamovat,do 5dni mi poslali new iPhone.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar Tea Racer | úte zář 08, 2009 6:48 pm

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

To ti asi nikdo nepotrdí, nekde pisou že se to zapise do zkryté části pameti neco jako BIOS, nekdo že ne. :-) Vliv na GPS pokud je to dobre udelano by to mit nemelo. Každopadne muže nastat situace kdy nestihnes udelat restore, že ti klekne IP a pak JB uvidi....
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

spolak | stř zář 09, 2009 8:18 am

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

Ja som mal ipod touch, dvakrat som robil JB, dvakrat som to posral, poskodil som system suborov, dal som restore, a vzdy mi to opravili, mozno im ten poskodeny system bol aj podozrivy, ale opravili, takze po restore tam stopy po JB asi neostanu..
 

psycho.ta | stř kvě 11, 2011 2:50 pm

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

Čau lidi, přidávám svojí zkušenost..před měsícem se mi pod*lal iPhone4 a jelikož jsem v té době psala bakalářku a byla jsem totálně mimo,nervózní,atd atd..tak jsem dala telefon do reklamace k O2 i s jailbrakem na 4.2.1. To jsem si uvědomila den poté, když už bylo na vše pozdě:)
Dnes jsem si jela do O2, jelikož už uplynula 30 denní lhůta na reklamaci, pro peníze nebo pro opravený telefon telefon a obdržela jsem nový kus.Takže po měsíci nervozity jak to dopadne, mohu snad jen doporučit pobočku O2 na Chodově v Praze:)
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
sob říj 02, 2010 11:08 am

Uživatelský avatar djha53k | pát kvě 20, 2011 10:15 am

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

psycho.ta: ja uz obesel par O2 pobocek a jak mi bylo receno, vsechny iP opravuje pro O2 GSMobil CZ, ktera sidli: V jame 8, Praha 1

Takze je uplne jedno kam to dones, vzdycky to skonci na tyhle adrese :lol:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

shotik | pát kvě 20, 2011 10:26 am

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

GSmobil jeste funguje? ja mel za to ze jde vsechno do Britexu

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 479
Registrován:
stř lis 19, 2008 3:35 am
Bydliště: Praha

Kadlicek | úte říj 04, 2011 9:43 pm

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

Než to budu složitě hledat, napsal by mi někdo postup jak udělat správně restore abych to mohl dat tento tyden iPhone 4 do servisu? Jde mi o to, jestli se to musi dat do dfu a v itunes neco specialniho namackat nebo jestli se to udela jen pres menu telefonu - v nastaveni obecne, obnovit atd...??

Vim, ze je v itunes moznost obnovit(restore?) ze zalohy, ale pak se mi tam nahraji moje data a to ja asi nechci, je to tak?! Nebo se me to zepta po restore jestli chci nahrat data ze zalohy?! Jako nevim a budu moc rad kdyz mi v tom nekdo udela poradek :-)

PS: Mam 4.3.3, takze bych mohl i updatovat na 4.3.5... Ale vim prd...
 

Raksak | úte pro 06, 2011 8:38 pm

Re: Jailbreak bez ztraty zaruky

Po asi 2-oj hodinovom čítaní fóra som sa odhdlal napísať konkrétnu otázku, na ktorú som si nevedel nájst odpoveď. Mám iphone 3G 8Gb. Mam JB a unlock(s T-mobilu na Orange) a chcel by som ho dať reklamovať (vypalene pixeli).

Chcel by som sa teda spýtať, ako to je s tým unlockom. Stráca telefón automaticky záruku ked je unlocknutý? Dočítal som sa tu raz že áno automatiky, a niekde že to nieje pravda, ale nenašiel som vysvetlenie. tak by som chcel poprosiť o odpoved.(záruka mi za chvílku končí, tak to celkom súri)
A druhá otázka, ked chcem pomocou restore-u dať JB s telefonu preč, automaticky sa mi nahrá nový firmware, takže si ho zablokujem. Ako sa tomu dá predísť?
(nenašiel som tému, kde by sa riešil unlock a reklamacia, dúfam že mi to nezmažete. pretože mi to skutočne velmi súri)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na archiv JB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron