H: Angličtina pro začátečníky

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla jako jinde na fóru. Julek

kotak | stř lis 02, 2011 6:38 pm

H: Angličtina pro začátečníky

Scháním aplikace na učení angličtiny - základy atd:) Dík za typy:)
 

Uživatelský avatar spiderer | pon lis 07, 2011 2:07 am

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Pouzivam Vyuka jazyku Jourist + English Conversation HD - obe mi prijdou dobre

Jourist je dobry na komplexni procviceni slovicek + frazi, existuje tam cca 8 druhu ruznych cviceni, vzdy kdyz se s nejakym slovem citis dobre obeznamem, muzes si ho posunout do dalsi kategorie a dal az do uplneho finise kdy jej mas uz v maliku

Conversation je zajimava aplikace zamerena na casti konverzace s vysvetlenim co jake slovo znamena (v anglictine, bez ceskych prekladu = uz se hodi nejake zaklady mit). Opet je zde nekolik druhu cviceni + moznost konverzaci prehrat jako fotografie ci video.

Mel jsem aplikaci vice, ale tyhle mi prisly nejzajimavejsi. Vyhodou apliace Jourist je i to, ze neni pouze na anglictinu, ale je mozne se s nim ucit cca 10 jazyku - odhaduji, nedivam se.. Za tech €8 myslim stoji.
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát zář 04, 2009 9:12 am
Bydliště: Praha

kotak | pon lis 07, 2011 3:56 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Díky, určitě vyzkouším:)
 

Davissek | pát lis 11, 2011 12:46 am

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Neni to pro uplne zacatecniky ale pro iP jsem pouzival app od Cambridge ( napr Engłish grammar in use) a byl jsem maximalne spokojen
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
úte čer 23, 2009 11:45 pm
Bydliště: Volyně

Kuliss9 | úte led 24, 2012 4:13 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Zajímalo by mě jaká je podle vás opravdu nejefektivnější metoda? Momentálně jsem se po půl roce na vš rozhodl, že bohužel ztratím rok a podám si přihlášky na jiné vš a tak aby to nebyla úplné ztráta rád bych se zdokonalil v angličtině, bohužel možnost na ten zbylý půl rok vycestovat nemám, tak aspoň s tím iPadem, ta klasická angličtina mě moc nenadchla a moc té metodě nevěřím. Jourist mi přijde docela zajímavý to bych možná vyzkoušel. Jinak k mé angličtině, myslím, že můj větší problém je v gramatice než-li slovní zásobě, ale samozřejmě potřebuji zdokonalit obojí tak uvítám jakékoliv návrhy. Děkuji mnohokrát :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 151
Registrován:
stř bře 19, 2008 3:17 pm

kotak | stř led 25, 2012 5:25 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Na základy, gramatiku atd je dobrá aplikace iTahák:)
 

Kuliss9 | pon led 30, 2012 6:28 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Díky moc za ten iTahák, ale lákalo by mě něco na způsob Landi 2011. Landi vypadá velmi zajímavě mě se moc líbí ta funkce, kterou ukazují na tomto videu http://www.landi.cz/11aza-wheel.aspx ... jak si může slovíčko kterému nerozumí rychle a jednoduše uložit do slovníku jen kliknutím na control c, je to jen výhrada Landi nebo to zvládne i jiný program popřípadně levnější? Díky moc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 151
Registrován:
stř bře 19, 2008 3:17 pm

bohuslav | pát zář 28, 2012 3:18 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Zkuste onlinejazyky.cz budete mít učení angličtiny pořád u sebe.
 

Slovicka | pon srp 11, 2014 8:21 pm

Re: H: Angličtina pro začátečníky

Na angličtině je důležité hlavně poslouchat. Já jsem se naučil hlavně díky videím.

Na to poslouchání jsou dobré namluvené slovíčka, třeba na youtube jsem teďka našel:

https://www.youtube.com/watch?v=JYuyJ6C ... km&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=jyNN2en ... yTUIdHkGQF

Jde o to, že tam máš slovíčka od A-Z, přidávají se každý den 2 videa... A ty slovíčka jsou namluvené vždycky mužem i ženou + je tam aji český překlad - dá se to aji poslouchat třeba když jedeš v autobuse :)
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
pon srp 11, 2014 8:18 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace a hry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron