[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Hnykda | úte úno 16, 2010 9:00 pm

[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

NÁVOD NA JAILBREAK a UNLOCK iPHONE 2G a JAILBREAK 3G (NE UNLOCK PRO 3G s BaseBandem 5.12 a vyšší - na to použijte spirit/sn0wbreeze/jailbreakme.com)


Ty co mají blokovaný iP 3G (například z USA, GB...), a mají BaseBand 5.12 a vyšší, nesmí použít tento návod! Jelikož po nahrání 3.1.3 by se jim iP zablokoval a měl by z něj dotyčný iPod! Uvědomte si to tedy - na 3G s BB 5.12 JB ANO, UNLOCK NE! To znamená že tento postup je možno použít jen pokud máte jistotu že máte neblokovaný telefon(např. máte telefon od Vodafone a zároveň používáte SIM Vodafone) s basebandem nižším než 5.12.

Pomocí tohoto návodu doposud byli pod mnou samotným Jailbreaknuty a Unlocknuty XX iPhone 2G, tento návod funguje i na JAILBREAK 3G (NE 3GS) s BB 5.12.1 (BB na JB nemá vliv).
Je napsán pokud možno "Blbuvzdorně" a jsou vypsány všechny situace a problémy které by mohli nastat. Hledejte nejdřív na konci tohoto příspěvku u nadpisu: PROBLÉMY
Vše po tomto JB funguje, jak cydia, tak itunes... Pokud vám nefunguje youtube, stáhněte si z cydie "push doctor" (viz .problémy)
Tady je video, kterým se můžete doprovázet:
http://www.youtube.com/watch?v=7GFB44YoVhY


1. Příprava:
a) Váš telefon je po restore(návod zde na foru) a následný update na 3.1.3 (iTunes vám ho nainstaluje), neobnoven ze zálohy, je do něj vložena Sim Karta
b) (Jen blokované iPhony) Když jej zapnete je v Recovery Mode - obrázek který říká ať jej připojíte k iTunes
c) (Jen blokované iPhony) Vaše iTunes hlásí, že je v mobilu nepodporovaná SIM (když jej připojíte zapnutý)
d) PŘEČTĚTE SI PROBLÉMY! TO JE NA KONCI TOHOTO NÁVODU JINAK BUDETE LITOVAT. :mrgreen:
-----------------------------------
Toto by mělo všechno souhlasit, jinak je v nepořádku něco jiného.

2. Co potřebujeme:
Bootloader 3.9 a 4.6
4.6 - http://iphonefreakz.com/firmware/BL-46.bin
3.9 - http://iphonefreakz.com/firmware/BL-39.bin
Firmware 3.1.2 -
2G -http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-7268.20091008.32pNe/iPhone1,1_3.1.2_7D11_Restore.ipsw

3G -http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/iPhone/061-7265.20091008.Xsd32/iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw

Redsn0w 0.9.4 - http://rs414.rapidshare.com/files/34539 ... _0.9.4.zip

-vše si dejte do jedné složky, nejlépe na plochu




3. Postup:

a) Spustíme iTunes, připojíme vypnutý iPhone, spustíme redsn0w jako správce (pravý klik - spustit jako správce)

b) Kliknete na "Browse" a načtete stáhnutý firmware - kliknete na next - proběhne úprava firmwaru

*3G se bude jmenovat iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw


c) Na další stránce zaškrtnete: v případě iP 2G - "Install Cydia" a"Unlock"! Nic víc, nic míň!
U 3G zaškrtnete jen "Install Cydia"!
- next



d) Tento krok jen u 2G - Nyní musíte načíst ty dva bootloadery - logicky - 3.9 načtete BL-39, 4.6 si domyslete :D - next


e) Nyní, se ujistěte že je iPhone vypnutý a připojený k PC


e1) ZAPNĚTE iTUNES! - bez tohoto kroku to jaksi nejde, určitě jste si všimli že se vám iTunes vypnulo (jestli jste ho měli předtím to krokem zapnuté) - zatím neklikejte na next


f) Nastupuje část kdy je nutné dostat iPhone do DFU modu - nemusíte se bát když se to nepovede, prostě to poté uděláte znova - nejdřív si to procvičte
Návod (iP je vypnutý!):
1. Držte Power/Sleep button (to nahoře) 3 sekundy - iP se zapne - uvidíte jablíčko
2. Nepouštějte Power tlačítko, a současně zmáčkněte Home Button (to se čtverečkem) - asi tak 10 sekund - jablíčko zmizí
3. Držte Home Button a pusťte Power Button - v tom by se redsn0w měl rozběhnout a nahrát JB - jak se posune na další obrazovku - pusťte tlačítka


g) Ujistěte se tedy, že máte zaplé iTunes, iP v ruce a jste připraveni na dostání do DFU
Klikněte tedy na next, a dostaňte telefon do DFU dle příkazů na obrazovce (což je v angličtině to co jsem vám popsal o bod výše)
Redsn0w by se měl rozběhnout a na iPhonu se ukáže něco jako: "Uploading Jailbreaken Data"
po chvíli vám redsn0w napíše "Done!" a kliknete na Finish
iPhone neodpojujte, nemačkjte atp. - počkejte až se několikrát restartuje a nainstaluje JB. To může trvat - pak vám normálně klasicky naběhne Lock Screen

h) Spusťte Cydii (bude na obrazovce - možná druhá plocha) , zeptá se vás na připojení k internetu - nabídne vám wifi - nechte ji připojit na tu vaši (nebo někde v kavárně) - sama si stáhne všechny potřebné balíky - restartuje iP

i) HOTOVO




Problémy:

redsn0w nezaregistroval vstup do DFU, na iP je jen černá obrazovka, na počítači je že se stahují JB data(což je lež) - zapněte iTunes v bodě e1, opakujte proces musí být zaplé v době, kdy iP dostáváte do DFU, to znamená předtím než mačkáte ty tlačítka, jinak to redsn0w nepozná, v iTunes na nic neklepejte, nepotvrzujte... iTunes je často dole v liště u hodin, ale když na něj najedete zjistíte že to byla jen ikonka a ve skutečnosti neběží - to dělá když se zapne na začátku.

Dále! Pokud se vám stane to, že ho redsn0w nerozpoznal, máte ho v DFU! Před dalším procesem jej musíte vypnout(logicky-je to v kroku f ) - to že je v DFU poznáte tak, že když jej připojíte k PC, ozve se vám zvuk jako když připojíte USB flashku, kartu... Pokud nemáte repráky, poznáte to tak že když ho zkusíte zapnout (power button 3 sec. nezapne se - neobjeví se jabko)
z DFU jej dostanete - Podržením obou tlačítek (Power a Home) po dobu 10 sec.

Pokud stahujete ten firmware, možná se vám stáhl v .zip a když jej otevřete, je v tom nějaká smět souborů a složek. Vůbec to neotvírejte, jen koncovku .zip přepište na .IPSW!takže když stáhnete:
iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw.zip
Jen to přejmenujte na iPhone1,2_3.1.2_7D11_Restore.ipsw
Přejmenování se dělá - pravý klik - přejmenovat

Jestli hlásí chybu při načítání FW: Please select the corresponding IPSW for your CURRENT firmware., stáhli jste špatný FW (jinou verzi)

Problem s youtube(thanx to EjDzej):
Zkusil jsem na chybu " Nelze se připojit k YouTube " z Cydie nainstalovat Push Doctor a u mě bez úspěchu. Pak jsem zkusil YouTube Fix #1 a bingo YouTube app se rozběhla. Všem na fóru móóóc díííkas. Jen ještě přidám odkaz na NERV repo kde se dají YouTube fix stáhnout. http://cmdshft.ipwn.me/apt/




Keys: 2g unlock jailbreak jeilbreak JB 3g un cydia unlocked
Naposledy upravil Hnykda dne pát srp 13, 2010 8:32 pm, celkově upraveno 30
 

drumax | čtv úno 18, 2010 11:46 am

Re: [2G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Dnes overeno, plne funguje, diky moc!
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
sob lis 07, 2009 2:58 pm
Bydliště: Praha

Hnykda | čtv úno 18, 2010 12:41 pm

Re: [2G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Dalším třem lidem + Drumax to podle tohoto návodu šlo, návod jsem předělal a udělal jej opravdu blbuvzdorný. Doufám že to pochopí všichni, kdyby ne, piště sem nebo PM. Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo při procesu na něco co může mást určitě se podělte, ať to doplním.
 

lumini | čtv úno 18, 2010 4:27 pm

Re: [2G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Tento návod jsem použil i na svůj 3G ale bez Unlocku a je to vše jak má díky :!: :wink:
 

Hnykda | čtv úno 18, 2010 9:22 pm

Re: [2G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Na 3G to tedy jde taky? Ok, změním název topicu díky za feedback
 

lumini | čtv úno 18, 2010 10:18 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Jo jde moje parametry IP na kterém se mi to povedlo:

IP FW 3.1.3 7E18
BB 5.12.01
 

cheer | čtv úno 18, 2010 10:37 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Pěkně udělaný návod, bodeď by ne od takového fešáka :-)

Dotazy:
1) Proč se stahuje Firmware 3.1.2, když je to návod pro 3.1.3? To vyžaduje Redsn0w, ale nechá v iPhone Firmware 3.1.3?
2) Je nutné instalovat opravné balíčky pro wifi a Youtube z Cydie jako bylo nutné u JB 3.1.2 nebo toto obojí šlape hned samo od sebe (na 2G)?
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 331
Registrován:
pon pro 22, 2008 12:00 pm
Bydliště: Praha

Hnykda | čtv úno 18, 2010 10:43 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Balíčky: Všechno šlape hned samo od sebe, není potřeba nic dostahovat(až na to co si Cydia stahne sama na její chod).

FW: Nejsem teda programátor, ale někde jsem se dočetl, že jde prakticky jen o to, že to co se změnilo v 3.1.3 v datech, které se přepisují JB daty, se nezměnilo nic. Bylo tedy zbytečné probírat celé jádro 3.1.3 a přepracovávat ho tak aby ho redsn0w "poupravil" (to je to co se děje v prvnim kroku, jak ho vyberete). Takže tak...
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 6:50 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Panove ja se vam omlouvam, ale navod sem si cetl pozorne a nekolikrat za sebou i s upozornenima, a to ze pada iTunes vim, proste delam vsechno tak jak mam ale nejde to vazne nevim kde je problem, proste se dostanu do faze kdy se do IP dostavaji data ( ta faze jak je v navodu naspano Download Jailbreak data..) normal to necham doject jak je v navodu napsano, ale na konci se proste telefon vypne a je to uplne stejne jako pred tim nez sem zacal podle toho navodu ( iTunes logo s USB kabelem a pod tim napsano slide for emergenci.)


...z jiného vlákna...

Ukáže se ti na iPhonu obrázek něčeho jako disku a pod ním "Downloading Jailbreaked data"? Nebo se to ukáže jen na počítači?
Jinak ten stav ve kterém si se jmenuje "Recovery Mode". To je "správně" - kvůli tomu se to dělá.
 

plastex | pon úno 22, 2010 10:06 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

ano "Downloading Jailbreaked data" se mi tam ukaze jen na jen na IP a asi tak po 10 minutach to zmizi a nic to nedela.
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 10:49 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Tak s tím jsem se ještě nesetkal. Zkusíme na to přijít. Co říká redsn0w když čekáš? Ukáže se "done!"? Nebo je tam furt jen downloading jb data?
Naposledy upravil Hnykda dne pon úno 22, 2010 3:43 pm, celkově upraveno 1
 

plastex | pon úno 22, 2010 11:05 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Ukaze se tam done a ja dam finish stejne jak je to napsany v tom navodu.
 

pajcer | pon úno 22, 2010 11:23 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Neviem ci sa mi to len zda.... ale podla tohto navodu to vyzera ze aj 3G po upgrade na 3.1.3 ide podla tohto navodu odblokovat v pripade ak je napr. z USA ?!
Nieco sa zmenilo? vysiel unlock na baseband 5.12. ?

Lebo ked nie tak by som sem este velkym dal upozornenie ze po nahrati originalneho FW 3.1.3 su uzivatelia so zablokovanymi telefonmi v prdeli :D
Naposledy upravil pajcer dne pon úno 22, 2010 2:48 pm, celkově upraveno 1
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

spiner263 | pon úno 22, 2010 11:26 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

Funguje to aj na 3GS-ku? Ak nie, existuje uz JB aj na 3GS (3.1.3)???
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 1:34 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK-UNLOCK][REDSN0W]

2Pajcer: Jo dekuju za upozorneni.Puvodne to byl navod jen pro 2G, ozvali se lidi ze to jde i pro 3G tak jsem to mechanicky napsal. Už je to ok

2Sniper: Umíš číst nebo máš jinou vadu?
...funguje tento návod i na 3G (NE 3GS)

Nicméně by to asi bylo i v nadpisu! Jak jinak to mam napsat?! Proboha!
 

Uživatelský avatar Jaro | pon úno 22, 2010 3:58 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

chem sa len spýtaŤ oplatí sa spraviŤ update s 3.1.2 na 3.1.3 je FW stabilnejší ... čo baterka ...? ...rychlosť atĎ len či sa to oplatí .. :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

Hnykda | pon úno 22, 2010 4:12 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pokud máš 2G, update na 3.1.3 se prakticky nevyplatí. Není tam pro nás nic nového(to neni už od 3.0 :D ). Nic tím nezkazíš, ani nezlepšíš, baterku to neovlivní... Stabilita se vůbec nezměnila.
Ona 3.1.3 není zázračná. Opravilo se tam asi 5 bezpečnostních chyb, pak když někomu padali kvůli nějakým problémům app, přesnost ukazatele baterky na 3GS a pak ještě crashe při používání nějaký japonský klávesnice...
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 4:16 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

To Plastex: Udělej znova restore, ať to máš čisté. Pak postupuj dle návodu znova, a řekni kde se zasekneš.
Vypni pro jistotu antivir, a redsn0w spouštěj jako správce.

Pardon doublepost
 

Uživatelský avatar Jaro | pon úno 22, 2010 4:16 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

no diky ..tak teda kašlem na to ...počkám si na niečo viac teda ak niečo vôbec aj bude ..diky :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

plastex | pon úno 22, 2010 4:22 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Dobre no, ale ten restore, to se mi zda nejaky divny pokud to ma byt upne cisty tak je to nejaky divny protoze kdyz dam restore tak se mi to asi vymaze vsechno a pak se tam zase neco nahraje takze to cisty neni.
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 4:24 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Zase něco nahraje? Co tím máš na mysli?
Restore uděláš tak, že klikneš na restore v iTunes, a pak jej updatuješ na FW 3.1.3.
Nic jiného by se tam nahrát nemělo.
 

plastex | pon úno 22, 2010 4:41 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

No to bude asi ono, ze to tam naraje tu novou verzi software
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 4:44 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Tak to je snad logické ne? Jak jinak by asi ten telefon mohl fungovat kdyby v něm nebyl Operační systém. To znamená že je čistý.
 

plastex | pon úno 22, 2010 4:53 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Dobre, pokracuju dal, vypinam IP zapinam iTunes, pripojuju IP k USB a IP se zapina ( Zapina se sam jak ho pripojim k PC ) davam pravy placitko na ten program spustit jako spravce - Browse, vkladam ten software - neco to nacita, potom davam next. IP je zapnuty s obrazkem iTunes a USB kabelem na displey. V redsnow davam Instal cydia a unlock, zaskrtnuto, davam next. Dale vkladam ty dva programi ten 39 a 46 a davam next. TEd se dostavam do ty faze co musim dostat IP do DFU modu, IP je porad zapnuty zadna zmena, iTunes je taky porad zapnuty a pise mi to to stou simkou ze to mam zablokovany. JE vsechno v poradku??
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 4:59 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Co myslíš?

f) Nastupuje část kdy je nutné dostat iPhone do DFU modu - nemusíte se bát když se to nepovede, prostě to poté uděláte znova - nejdřív si to procvičte
Návod (iP je vypnutý!):
1. Držte Power/Sleep button (to nahoře) 3 sekundy - iP se zapne - uvidíte jablíčko
2. Nepouštějte Power tlačítko, a současně zmáčkněte Home Button (to se čtverečkem) - asi tak 10 sekund - jablíčko zmizí
3. Držte Home Button a pusťte Power Button - v tom by se redsn0w měl rozběhnout a nahrát JB - jak se posune na další obrazovku - pusťte tlačítka


------------------------------------------------------------------

To znamená vypni iphone
 

plastex | pon úno 22, 2010 5:06 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Dobre tak sem se dostal do faze kdy sem se dostal do DFU modu, pak to zaclo neco stahovat, ale v tu hcili vyskocilo v iTunes hlaseni ( An iPod has been detected, but it could not be identified properly. Please disconnect and reconnect the iPod, then try again. An unknown error occourred (1). A po chvilce se za displey ukaze Downloading Jailbreak data...

Tohle to uz sem delal, a dopadne to tak ze po 10 - 15 minutakch se to " Dodela" ale skoci to zpatky do toho modu jak je iTunes a USB kabel na displey IP. Tak a co dal :-)
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 5:07 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ok, skus ten samý postup, ale vypni iTunes. Uvidíme co to udělá.
Nezapomeň že iPhone musíš dostat z DFU modu.
 

plastex | pon úno 22, 2010 5:11 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ok ale ted asi musim pockat az zmizi z displeje Downloading jalibreak data. Itunes mam vypnou kdy??? A jak dostat IP z DFU modu??? TO teda asi vim jak ale pro jistotu 10s drzet powet a home button??
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 5:15 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ano ano, to by mělo jít. Teoreticky bys nemusel čekat, mělo by stačit když ty tlačítka zmáčkneš už teď.
iTunes vypni klidně už na začátku.
 

Uživatelský avatar 666 | pon úno 22, 2010 5:15 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Hnykda píše:máte telefon od Vodafone a zároveň používáte SIM Vodafone... Nechoďte pak plakat že jste si blokly telefon


Neviem, čo si tým myslel, ale unlock na SIM funguje. (3G)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
čtv črc 16, 2009 6:50 am
Bydliště: Šenkvice

Hnykda | pon úno 22, 2010 5:16 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

3G s basebandem 5.12 unlockovat zatím nejde pokud se nemýlím není tomu tak? Nebo jaké parametry máš ty?
 

Uživatelský avatar 666 | pon úno 22, 2010 5:48 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

To je síce pekné, ale o baseband-e tam nie je ani slovko :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
čtv črc 16, 2009 6:50 am
Bydliště: Šenkvice

Hnykda | pon úno 22, 2010 6:04 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Já to tam nahoru psal.
Mam v tom zmatek. Asi 5 příspěvek od "Lumini" -

lumini píše:Jo jde moje parametry IP na kterém se mi to povedlo:

IP FW 3.1.3 7E18
BB 5.12.01


Tak co tedy jde, a co tedy nejde ať v tom neni bordel, já to opravím.
Vyšší než 5.12.01 nejde?
 

lumini | pon úno 22, 2010 9:55 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

No nevím co komu jde ale vím že mě 5.12.01 bez UNLOCKU jde a jedu na něm teď. Pokud bude chtít někdo důkaz(screen z cydie atd.) není problém. :wink:
 

Hnykda | pon úno 22, 2010 9:59 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ano, takže jak říkám a jak je to nahoře napsáno, jde jen JB ale ne UNLOCK. Je to tak?
Ty máš koukám iP z česka takže asi ano :)

Tak teda asi takto:
JB jde, přes redsn0w - to je v pořádku.
A unlock - Ten jde jen pro telefony, které mají BaseBand nižší než 5.12

Může mi to někdo potvrdit?
Naposledy upravil Hnykda dne pon úno 22, 2010 10:01 pm, celkově upraveno 1
 

lumini | pon úno 22, 2010 10:00 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ano jedná se o Iphone od Vodafone. :wink:
 

Prophet | pon úno 22, 2010 11:54 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

hm tak nevím co se posralo,
mám tel od Tmobile se simkou od Vodafone (ale s pinem) - Iphone 3G 8gb
stejně jako LUMINI:
IP FW 3.1.3 7E18
BB 5.12.01
nainstaloval jsem, skočila mi na plochu Cydia, po jejím zapnuti mi to loadovalo nějaky data, a po restartu to chtelo normalne pin, jenze nefunguje volání, telefon nenačte signál. Co s tím?
Tak jsem raději udělal restore a je tedy vše OK, akorát bez jailbreak
 

Hnykda | úte úno 23, 2010 6:55 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Takže telefon máš Normálně neblokovaný?
 

Uživatelský avatar cicolably | úte úno 23, 2010 8:35 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

jemine ale tý čo nemaju blokovaný telefon nech nepíšu že im ide aj baseband 05.12.01
tu je jasne že im pojdu všetky SIM aj mne na 3GS od Orange(neblokovaný) idu všetci operatori z SK
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Prophet | úte úno 23, 2010 8:44 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Jasně, telefon není blokovaný. Je z ČR od Tmobile, a funguje tam bezproblému i sim Vodafone, O2 jsem nezkoušel.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron