[2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Pre všetky staršie verzie iOS.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

blanch | ned úno 20, 2011 3:53 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Prosím o radu mám IP 3g 8gb JB 3.1.3 (7E18) a baseband 6.15.00. Všichni tu píší že mají baseband 5.12.01 tak nevím jestli to hledám správně pod položkou Nastavení-informace-Firmware modemu..Chic udělat opštovný JB 3.1.3 z důvodu nemožnosti najet do cydie.Vždy se při zapnutí po chvilce vypne...Chci se zeptat zda mohu použít tento návod či jiný (spirit/sn0wbreeze) IP mám krátce takže jsem nováček... Telefon mám od T-mobilu a kartu T-mobile ale podle modelu MB490DN je to telefon z Austria tj. z Rakouska, ale je kupovaný v CZ. Jinak při vložení sim O2 ji to přijme v pohodě takže usuzuji že je telefon neblokovaný.Děkuji za rady a opravy pokud jsem něco napsal špatně.
 

Uživatelský avatar cicolably | ned úno 20, 2011 3:53 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

ved nerob JB cez blackra1n či redsn0w ale nahraj tam priamo Custom FW ktorý ti iPhone odblokuje
alebo ho rozober a na EBAY kupiš za lacné peniaze zadný komplet kryt aj z tlačidlami
edit:
blanch
nie je tu o tom nikde nič napísané,čo?hladal si ako besný,je to najhoršie čo sa moholo stať ,narvať tam ten baseband
čítaj TU TU
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Psychos | ned úno 20, 2011 4:03 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

ale jak mam nahrat ten cfw kdyz mi itunes nedovolí nic dělat s tim iphonem...?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

Uživatelský avatar cicolably | ned úno 20, 2011 4:12 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

jojo to je ťažko z tebou
ked sa vypne,časom,zapni itunes,daj kablik do iphone docku,drž tlačidlo HOME stále a pripoj ho k PC,HOME stále drž,kým nedetekuje iTunes tvoj iPhone
bude to nejak takto ako to je TU
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

blanch | ned úno 20, 2011 4:20 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Omlouvám se hledal jsem,ale asi špatně.Jak jsem z jenoho vlákna vyčetl tak v tom mém IP musel ten člověk předemnou přepsat BB, který se nedá vrátit zpět..Díky za radu.Pokusím se to nějak vyřešit
 

Psychos | ned úno 20, 2011 4:34 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

tak sem ten iphone dostal asi do toho recovery modu že mi to ukazovalo na displayi jenom itunes a kabel a nešlo to nouzove volaní.....ale zase pustil sem itunes a nenašlo mi to vubec iphone aby naběhlo to okno s oznamenim ze jsem v recovery....už pred tim mi to blblo mam nejnovější itunes a už predtim mi tam ten iphone 2g nechtěl nabíhat jenom někdy.....takže zkusim to ještě na jinym pc se staršim itunes 9 a když teda se dostanu s tim iphonem v itunes do recovery modu tak jak mam pokračovat...??.. povoli mi itunes restore a jestli jo tak mam udělat shift+restore a načíst ten cfw a nebo ofic.3.1.2 a pak už mi naběhne normalně a nebude blokovanej jako ted..??


Hnykda: zkoušel sem ten Blackra1n.....mel sem připojenej vyplej ip k pc pustil sem jak sem měl a zasek sem se hned na začatku při wait for device a dal nic takže mi ho to ani nenašlo tak nevim....
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

Uživatelský avatar cicolably | ned úno 20, 2011 4:48 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

ak daš oficialne update - restore task bude zablokovaný,iP2G su na 98% zablokované,par ich je na svete odblokovaných(francuzko,belgicko)
treba dať custom,itunes pusť ako prvé a potom pripoj iphone a najlepšie je to na zadne USB v pc.iTunes 10 nerobí žiadne problémy z iP2G
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Hnykda | ned úno 20, 2011 4:50 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

No, pokud si vzpomínám, tak jsem si stáhl starší iTunes (na netu se dají najít staré verze) a normálně tam nahrál přes shift+restore 3.1.2 . A nebude ti normálně fungovat, po restore bude vždy blocklej, ale na 3.1.2 už jde v klidu jailbreaknout přes blackra1n. Na 3.1.3 Blackra1n nefunguje, to je jasný, proto se zasekne, doufal jsem že by mohl iP dostat aspoň do recovery. Proto tam potřebuješ dostat ten 3.1.2.

Pokud ti ho iTunes vůbec nerozpoznal, tak je chyba někde jinde. Zkus jiné USB, jiný PC, jinou verzi iTunes, popř. jiný kabel a uvidíš jestli se to nerozběhne.

Edit: A nebo můžeš taky zkusit výše doporučovaný custom FW. S tím já zkušenosti nemám
 

Psychos | ned úno 20, 2011 5:31 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

tak už sem dostal do recovery modu...itunes už detekovalo iphone takze uz muzu udělat restore ale zase mi nejde stahnout ten cfw 3.1.3 odtud viewtopic.php?f=13&t=40675 z toho hellshare že prej už sem vyčerpal dnesní limit ale to už je detail........takže to vypada už na dobry cestě....tak mam teda dat shift+restore a načíst ten cfw a pak už mi iphone normalně naběhne aktivovanej a bude na nem JB i unlock a cydie prostě všechno a nebo budu muset ještě něco dělat.....(a jinak vam obou děkuju už sem byl zoufalej) :good:

edit:jenom mi ještě příjde divny že když je ten ten iphone blokovanej.....tak ze mi v nem normalně funguje O2 simka zrovna mi přišla zprava a volat jde taky....tak jenom takova perlička pro info
Naposledy upravil Psychos dne ned úno 20, 2011 5:55 pm, celkově upraveno 1
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

Uživatelský avatar cicolably | ned úno 20, 2011 5:35 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

stiahni odtial ten whited00r customFW
pridava rozne veci ako ma fw4,pozri aj na tu stranku čo to všetko ma
iphone bude aktivovaný,unlocknutý,cydia :good:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Psychos | ned úno 20, 2011 6:15 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

tak mi to při restore vyhodilo tuhle chybu.....iPhone nelze obnovit. Vyskytka se neznama chyba (1604). co s tim?

edit:našel sem navod jak to fixnout přes iReb ale chce to zase dfu mod....
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM


Psychos | ned úno 20, 2011 6:57 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

anglicky moc neumim.......ale co sem pochopil přes překladač.....tak mam jit do slozky C:\Documents and Settings\<username you use to login to windows>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates a všechny soubory ze slozky přemístit někam jinam a pak znova zkusit nahrat cfw.....je to všechno co mam udělat..? a jaka je ta cesta pod windows7 našel jsem toto ale nevim jestli to je ta sama cesta C:/Users/jmeno/appdata/local/apple computer/itunes ..???

edit:už du ven...zkušim to cely odpoledne....pak to zkusim a dam vědět :O:
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

Hnykda | ned úno 20, 2011 7:12 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Je pravda že je to na XP... Sem si nevšiml. Ta cesta na W7 je, ale zkus nejdřív iReb (níže):
C:Users\*UsersName*\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\Device Support

Zkus ještě iReb:
http://www.redmondpie.com/fix-1604-1603 ... m-restore/
Navod:
1. Az se ti objevi tabulka (v itunes) ze musi byt restore, otevri ireb
2. Zmačkni iP 2G a počkej, na iP by se měla objevit červená obrazovka
3. Jdi do iTunes a s Shift+restore zkus dát CFW
 

blanch | pon úno 21, 2011 12:29 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Prosím o radu mám IP 3g 8gb JB 3.1.3 (7E18) a baseband 6.15.00.Chtěl bych udělat opštovný downgrade 3.1.3 z důvodu nemožnosti najet do cydie.Vždy se při zapnutí po chvilce vypne..IP mám krátce takže jsem nováček... Telefon mám od T-mobilu a kartu T-mobile kupovaný v CZ. Jinak při vložení sim O2 ji to přijme v pohodě takže usuzuji že je telefon neblokovaný.Hledal jsem tu i jinde skoukl spoustu videi, ale nikde jsem na nic nenarazil jak přehrát stávající 3.1.3 přehrát tím samím.Nemáte nebo nevíte o nějakém srozumitelném návodu.Nerad bych udělal něco špatně.Vím že to sem asi nepatří ale nevím kam to napsat.Díky za pomoc...Pokud je tu někdo z Třebíče a byl by ochotný poradit budu rád.Ještě jednou díky
 

Uživatelský avatar cicolably | pon úno 21, 2011 12:35 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

takže si tam nahral iPad baseband,na telefon čo nie je blokovaný?tým si ho tak trošku pos*al,tam stačilo dať restore
tu si stiahni custom FW a nahraj ho http://www.edisk.cz/stahni/87869/3GPwna ... .86MB.html
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Psychos | pon úno 21, 2011 11:18 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

zkoušel sem ten iReb a když vyberu iP2G tak to chce dfu mod a do toho to nedam...zkusil sem znova nahrat ten cfw a vyhodilo to zase tu chybu (1604).....tak jak mam pokračovat.??

edit:zkoušel sem i ty soubory z ty cesty vyjmout a dat jinak a taky nepomohlo....C:Users\*UsersName*\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\Device Support ...to posledni device support sem tam neměl tak sem to vyjmul z tohoto iPhone Updater Logs
Naposledy upravil Psychos dne pon úno 21, 2011 11:39 am, celkově upraveno 1
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

Uživatelský avatar cicolably | pon úno 21, 2011 11:36 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

už sa s tým sereš 3 dni
rozober ho oprav tlačidlo alebo kup na ebay nové ,ked poseješ zadný kryt kúp aj ten (vyjde ťa to spolu na 25$) a telefon bude ako nový a všetko pôjde
ked to raz nejde tak to nejde
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Psychos | pon úno 21, 2011 11:48 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

řešim to od včera.....a rozebírat se mi ho nechce protoze bych ho pak nedal už dohromady a z ebay neumim nakupovat a do servisu se mi taky nechce davat abych za nej nedaval majlant,protoze jinak pouzivam 3GS.....chci ho jenom zprovoznit aby se dal aspon trochu používat...... je ještě nějaka požnost jak opravit tu chybu 1604 bez dfu.....asi zkusim teda nahrat ofic.3.1.2 a pak přes ten blackra1n ......
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

blanch | pon úno 21, 2011 1:17 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

cicolably píše:takže si tam nahral iPad baseband,na telefon čo nie je blokovaný?tým si ho tak trošku pos*al,tam stačilo dať restore
tu si stiahni custom FW a nahraj ho http://www.edisk.cz/stahni/87869/3GPwna ... .86MB.html


Jestli tento příspěvek byl pro mě tak ten baseband pro ipod jsem tam nenahrál já...už jsem to takhle koupil, vím přišel jsem o gps, ale mám externí..Iphone mám krátce a než jsem si ho kupoval tak jsem zjišťoval na co si dát bacha ale o tomto jsem se nic nedočetl.Jde mi o to že nevím jak postupovat při tom přehrání...Jestli mám normálně připojit iphone k pc a přes itunes udělat restore a potom tam nahrát ten 3GPwnageTool_Custom_by_johnnn.ipsw pro neblokovaný telefon..A jaký mám použít soft..Fakt se v tom motám jako nudle v bandě.Prosím prosím podrobněji jak na to a jaký použít postup a soft. Děkuji
 

Psychos | pon úno 21, 2011 3:16 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

stačí jenom když uděláš restore v iTunes s tim že budeš držet klavesu shift a klikneš na restore a vyjede ti okno a tam dáš cestu k tomu cfw co si stah a nahraje se ti.....
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

blanch | pon úno 21, 2011 4:25 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Aha takže připojim zapnutý iphone k pc do itunes a stisknu na na klávesnici shift a kliknu na restor a ono mi to nabídne že mám přidat nějaký soubor,předpokládám že to bude ten z toho předchozího příspěvku.Mám telefon přepnou do nějákého modu nebo tak něco?
 

Psychos | pon úno 21, 2011 5:17 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

připojíš zapnutý a nemusis ho davat do žadnyho modu jenom dáš restore na ten cfw a když ti to nevyhodí žadnou chybu tak pak budes mit v telefonu všechno JB a tak...
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 583
Registrován:
pát lis 05, 2010 12:05 pm
Bydliště: LTM

Ollam_Onga | stř úno 23, 2011 10:41 am

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Zdarec
mam problemek ze mi to v redsnow nedava moznost unlock...
Dik za rady
 

Hnykda | stř úno 23, 2011 5:21 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Přečti si znova návod, speciálně bod "C"
 

Ollam_Onga | stř úno 23, 2011 7:58 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

ale vzhledem k tomu ze je to iphone 2 tak ty se tu ani oficialne neprodavali takze je natuti blokovanej kdysy sem uz na nem jailbrake delal prez quickpwn akorat ted to nemuzu nijak rozchodit
 

Hnykda | stř úno 23, 2011 9:48 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ještě že tě máme techniku :D .
V popisu máš totiž iPhone 3G, tak mě to zmátlo.
Pokud nemáš možnost unlocku, měl bys mít možnost ho jailbreaknout jen pomocí "Install Cydia" a pak v cydii odemknout dvěma možnostma:


How to unlock iPhone 3.1.3 with UltraSn0w
Launch Cydia.
Add the following source to Cydia repo666.ultrasn0w.com (note there is a ?0? in sn0w, not an ?o?).
After installing this source in Cydia, search for ?ultraSn0w?.
Install UltraSn0w and reboot your iPhone.


How to unlock iPhone 3.1.3 with BlackSn0w
Launch Cydia.
Add the following source: http://blackra1n.com.
After installing this source in Cydia, search for ?BlackSn0w?.
Install BlackSn0w and reboot your iPhone.
 

cforc | čtv úno 24, 2011 6:35 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

caute
po dlhych uvahach som sa nakoniec predsa len rozhodol registrovat, lebo si fakt neviem rady (rozumej - mam strach sa do toho pustit bez rady od ludi, ktori s tym maju skusenosti). hladal som aj na nete, ale nic, co by suviselo s mojim problemom, som nenasiel
mam iphone 2g, bb 04.05.04_g (dovoz z angl, O2), fw verziu 3.0.1
daval som ho v servise jb + unlock-nut
chcel by som do neho nahrat verziu fw 3.1.3, ale:
1.precital som (dufam) pozorne celu diskusiu, pozrel video. chcem sa opytat, ci musim cely postup absolvovat, aj ked mam telefon jb a unlock-nuty? nie je nejaka upravena verzia fw 3.1.3, ktoru by som nahral do iphonu napr cez i tunes?
2. asi pred 2 mesiacmi mi prestalo fungovat pripojenie usb/pc. pripojim telefon k pc a nic sa nedeje. funguje jedine, ked ho pripojim cez dock (skusal som vsetky usb porty v pc a taktiez som vymenil 3 usb kable. bezuspesne). pojde to aj cez dock? bojim sa hlavne, ze budem mat problem s dfu modom. staci, ze trocha ,,tuknem,, do telefonu v docku a spojenie sa prerusi.
diky za kazdu radu. budem vdacny.
 

Hnykda | čtv úno 24, 2011 8:10 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

1.Postup absolvovat musíš, protože iP 2G jsou ze zásady blokované a tento unlock a JB jsou softwarové - takže ve chvíli kdy reinstaluješ iP se zruší JB i unlock.

Ano je, jsou takzvané Custom Firmware pro 2G.
I zde je najdeš: viewtopic.php?f=13&t=40675 . Kdyby ti linky byli mrtvé, najdeš je tady (někde dole je tam někdo dával znova): viewtopic.php?f=128&t=26251&start=250 . Samozřejmě můžeš najít i nějaké další (keywords: "Custom firmware 3.1.3 iPhone 2G").

Pokud to budeš dělat přes CWF, nemusíš ani dělat ten DFU mode. Prostě to nahraješ přes itunes když dáš shift+click na restore a vybereš ten stáhnutý CFW. Kdyby to házelo chyby použiješ iReb.

2. Nevadí, i kdyby jsi to dělal v docku, a DFU se ti nepovedl, nic se neděje a jen to zkusíš znova (prostě klikneš zpět a dáš znova další), počet pokusů je neomezený :D . Nemusíš se ničeho bát, iP 2G nepoložíš ani kdyby jsi se snažil. Je úplně jedno jaký máš baseband či FW, na 2G si můžeš nahrát snad i FW 2.0 a zpět :P . Všechny obrany jsou prolomeny a Apple už se opravdu neotravuje s opravami na telefon starý 4 roky ;) . Navíc existují minimálně (to co si vybavim z hlavy) 3 možnosti jak to unlockovat. Tady jsem ti vysvětlil 2, a ještě jedna je taky možná, asi nejjednoduší, kde je to jedním tlačítkem a navíc máš jen čistý FW (a ne žádný CFW, v nich občas mohou být chyby popř. věci které nechceš.

Zde je:
Stáhneš si blackra1n: http://blackra1n.com/
Stáhneš si FW 3.1.2 (pro 2G je to úplně stejný FW jako 3.1.3, nejsou tam žádné změny takže ti to může být opravdu jedno): http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ - označení iPhone (3.1.3/7E18).
Klikni v iTunes na shift+restore, telefon se restoruje.
Počkáš až všechno dojede
Spustíš blackra1n, klikneš na jediné tlačítko "make it rain" a hotovo, máš JB.
Teď jen na telefonu klikneš na Cydia, připojíš se k wiki, přidáš zdroj:

Add the following source to Cydia repo666.ultrasn0w.com (note there is a ?0? in sn0w, not an ?o?).
After installing this source in Cydia, search for ?ultraSn0w?.
Install UltraSn0w and reboot your iPhone.

Hotovo, máš čistý FW 3.1.2 (kt. je úplně stejný jako 3.1.3).
 

cforc | sob úno 26, 2011 12:10 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

fuuu, spotil som sa, len som to cital :D
diky moc za bleskovu reakciu.
zatial som skusil len ten custom fw z tvojho prveho linku. uvidim, ako to bude slapat (zatial som zistil, ze nejde youtube). pokial by boli problemy, tak sa pustim do dalsieho navodu (pravdepodobne az ked ,,vyrastiem,, /iphone mam cca 1/2 roka/ ). pustil by som sa do tvojho navodu hned, ale trocha ma odradil ten fw 3.1.2. chcel som 3.1.3. stale by to odo mna pytalo update na 3.1.3, ze?
kazdopadne velka vdaka. pomohol si mi.
 

Hnykda | sob úno 26, 2011 12:15 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Na 3.1.3 by se tě to zeptalo jen jednou a pak bys jen odškrtl že už to nechceš zobrazovat. Pokud ti ale jen nejde youtube, stáhni si to, co je napsáno v problémech na konci návodu na první stránce:

"Problem s youtube(thanx to EjDzej):
Zkusil jsem na chybu " Nelze se připojit k YouTube " z Cydie nainstalovat Push Doctor a u mě bez úspěchu. Pak jsem zkusil YouTube Fix #1 a bingo YouTube app se rozběhla. Všem na fóru móóóc díííkas. Jen ještě přidám odkaz na NERV repo kde se dají YouTube fix stáhnout. http://cmdshft.ipwn.me/apt/"
 

cforc | pon úno 28, 2011 9:23 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

super. dik. problem vyrieseny. youtube fachci.
(btw: aj push notifikacie - pomocou ,,push doctor,,)
hadam sa nic nedomrvi.
dikyyyyy ;)
 

=SiD= | čtv dub 07, 2011 2:27 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Díky moc funguje to perfektně! :Yahoo!:
 

Jerronimo007 | stř kvě 18, 2011 12:18 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Díky, návod jsem vyskoušel s úspěchem...Díky za pomoc!!
 

kate.nguyen | sob kvě 21, 2011 4:19 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ahoj, mam iPhone 3G - 8gb a myslim, ze je prave dovozen z Nemecka, tak se bojim na nej pouzit Jailbreak. Proste netusim jak rozpoznat ten BaseBand :(

Jednou jsem to riskla a postupovala jsem podle navodu bez vedomi jakou mam tedy verzi BaseBandu. Nakonec mi stejne iPhone zustal v puvodnim stavu po Restore (slide for emrgency + pripojeni k iTunes)

Co mam delat?
 

Hnykda | sob kvě 21, 2011 7:07 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Stačilo jít do nastavení - obecné - informace - firmware modemu.
Napiš co přesně jsi udělala, zkoušela si tento postup, nebo si tam nahrála nejnovější FW?
 

Uživatelský avatar Sphyn0x | čtv kvě 26, 2011 9:27 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Keď si tam dám SIMku s kontaktmi, tak sa mi tie kontakty vymažú?
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar cicolably | pát kvě 27, 2011 6:51 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

zo simky nie
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

w1k | sob srp 27, 2011 12:24 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

Ahojte, robim vsetko podla navodu, ale po DFU mi nahlasi "waiting for reboot".. nechapem, fon je v DFU mode.

riesenie: odpojit kabel, zapojit kabel..
 

Rettas | úte zář 13, 2011 6:20 pm

Re: [2G/3G][3.1.3][WINDOWS][JAILBREAK/UNLOCK][REDSN0W]

zdravím při zapnutí redsn0w a následném kliknutí na browse a nahrání firmwaru mi to píše "unable to recognize specified IPSW" nevěděl by mi někdo pomoci prosím vás?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 1 - iOS 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron