iPhone 5S unlock pomoc

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pcmisa | ned lis 09, 2014 12:31 am

iPhone 5S unlock pomoc

Zdravím, mám menší problém nebo spíš ani né tak já jako známí koupil iPhone 5s z francie od operátora SFR... snažili jsme se udělat factory unlock ale nepodařilo se.. peníze se vrátili zpět... tak jsme zkusili r sim 9 plus, která teda funguje ale pouze na půl a jsem s toho blázen takže když já někomu volám tak to funguje když někdo mě chce zavolat tak jsem nedostupný jako kdybych měl mobil vypnutý a přitom je zapnutý sms choděj a mužu i posílat pouze nefunguje to že se mi nikdo nedovolá ios bylo 7.1.1 ted jsme skusili 8.1 a problém je pořád stejný. Budu rád za každou odpověď
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

Uživatelský avatar rony | ned lis 09, 2014 1:40 am

iPhone 5S unlock pomoc

vykasli sa na rsim. skoda investicie na blokovany mobil.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

pcmisa | ned lis 09, 2014 2:42 am

Re: iPhone 5S unlock pomoc

To není můj ale známýho nebo spíš mám hodně lidí co s tím potřebuje pomoct :/ já mám svýho iP6 od mího operátora mě se ten problém netýka ale jich... je divný že jednou to šlo normálně jsem sedovolal a pak už vůbec nechápu to :/ přitom volat někam jde :(
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

Uživatelský avatar rony | ned lis 09, 2014 10:15 am

Re: iPhone 5S unlock pomoc

to nic nemeni na veci, stale to plati, tych hodne lidi potrebuje vediet, ze kupovat dotovany mobil s cielom dat tam inu sim ako operatora je blba investicia s kvantom zbytocnych investicii do rieseni, ktore su pochybne.

ze najskor kupili a potom premyslaju a maju problem, ktory nemaju tusenia ako sa mu vyhnut? preco este stale ocakavaju, ze sa da riesit? preco sa cudujes aj ty, ze to nie je dokonale riesenie?

uz minimale od roku 2010 je zname, ze svojpomocne odblokovanie iphonov je skor rozpravka.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování, Jailbreak iOS 7.*

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron