Kupit ci nekupit Apple Watch?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Silhaut | pát dub 22, 2016 10:56 am

Kupit ci nekupit Apple Watch?

Nedavnom som cital clanok o chalanovi, ktory predava svoje Apple Watch. Teda ze bol sklamany z nich, chcel by som sa spytat na skusenosti inych uzivatelov. Je to fakt len Apple moda? Aku pridanu hodnotu ste ziskali? Pockam radsej na Apple Watch 2?

Tu este davam ten velmi zaujimavy clanok... http://mojesmarthodinky.sk/hodinky-apple-preco-ich-predavam/
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
pát dub 22, 2016 10:53 am

Uživatelský avatar pegas | pát dub 22, 2016 11:49 am

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Doporučuji si tady pročíst vlákna o AW a pak se ptát na konkrétní věci. Platí to i tvém 1. postu ohledně výdrže baterie, informací je zde dost :-)
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar sharkee | pát dub 22, 2016 4:23 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Je to o očekávání a proč vůbec kdokoliv o smartwatch uvažuje. Já je chtěl, nejprve jsem měl pár dní Garmin Fenix3, ale po 2 týdnech jsem měl za AW a jsem moc rád. Za mne AW doporučuji.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Uživatelský avatar rony | pát dub 22, 2016 5:37 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Stavte sa, ze sa chalanu uz neozve. Iba sem potreboval dat odkaz na svoj clanok. Je to totiz autor vsetkych clankov na webe, ktory linkuje.

Takze je to len spammer :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Silhaut | ned dub 24, 2016 5:27 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Nie som spammer, ale redaktor. Máme autorské články, na ktorých usilovne pracujeme a zbierame informácie. Tento post bol založený za týmto účelom. Snažím sa získať informácie od bežných užívateľov a ich názor na Apple Watch. Myslel som, že ľudia budú otvorenejsi ak neprezradím svoju motiváciu na článok. Chcem napísať článok o motivácii na kúpu Apple Watch. Ich nevýhodou je výdrž a fakt, že iba iPhone užívatelia majú možnosť ich využiť. Dizajn majú veľmi dobrý. Takže mi nejde o spam, ale článkom som chcel inšpirovať ľudí vyjadriť sa pre a proti! Neskryvam svoju identitu, ved všetci tu máte nick! Každopádne ďakujem za názor a Rony nedaj vždy na prvé dojmy.
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
pát dub 22, 2016 10:53 am

Uživatelský avatar sharkee | pon dub 25, 2016 6:24 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Tak opravdu spammer. Jinak byste napsal "odkaz na můj článek", nikoliv zajímavý článek a celý tento post by vypadal úplně jinak.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Uživatelský avatar rony | pon dub 25, 2016 7:27 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

bolo to hluoe rozhodnutie.

toto je forum, kde riesime realne problemy, nie nejake vyfavulovane situacie.

skratka si sa uviedol zlym sposobom.

chcel si vraj uprimne reakcie ale otvoril,si to neuorimnou fabulaciou. taketo metody nevychadzaju.

u nas si to skusil na dvoch miestach, mas pocit, ze po x rokoch existencie sme tak neskuseni, ze nedokazeme preverit par detailov?

nemam proti tebe a tvojej snahe o pisanie webu nic, no zacal si velmi zle, ty si spravil chybu, my chranime svoju povest ako fora na riesenie skutocnych problemov.

nevyhodou AW moze byt vselico, no vydrz to nie je. prepac, fabulujess aj po odhaleni :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

cleo.25.gr | pon dub 25, 2016 8:08 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Silhaut tiež mám svoj blog aj keď koli práci teraz nestíham tak pokial by som chcel niečo pre seriózny članok tak by som najprv oslovil niekoho z moderátorov cez SZ vysvetlil o čo ide a verím že by boli nápomocný tým že by mi dovolili urobiť vlakno poprípade anketu.

A tak ako piše rony chceš úprimnosť za klamstvo? Sorry ale to mi nedáva zmysel.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/
iPhone X
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
úte led 21, 2014 12:53 pm

Uživatelský avatar rony | pon dub 25, 2016 9:31 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

bez problemov dokazeme spolupracovat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Silhaut | stř dub 27, 2016 8:57 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Tak teda restart? Ci prvy dojem tuto moznost pokazil? :)

Kazdopadne, dakujem za kritiku a poucil som sa znej!

Ak by bolo mozne vymazat tento prispevok a vytvoril by som novy? Zaujimaju ma nazory na Apple Watch.

Tesim sa na spolupracu, teda ak snou suhlasite...
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
pát dub 22, 2016 10:53 am

Uživatelský avatar cuting | čtv dub 28, 2016 9:22 am

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

Hodinky nemám a ani o nich neuvažuji, ale co vidím, tak je o nich, o zkušenostech s nimi atd. poměrně dost vláken, které navíc často komentuje Rony, který s nimi má jedny z nejlepších zkušeností. Takže si myslím, že čerpat poznatky a zkušenosti je možné tam a není potřeba zakládat extra další vlákno.....
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar pegas | čtv dub 28, 2016 9:37 am

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

to jsem pánovi poradil hned po založení threadu, ale marně :-)
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar rony | čtv dub 28, 2016 2:15 pm

Re: Kupit ci nekupit Apple Watch?

vsak vidite vyssie, ze ho vobec nezaujima problem, co popisuje ale chcel spropagovat svoj web. :)

takze netrapte sa :-) ak by si chcel citat a dozvediet sa o ludoch, co maju Watch, tak uz by prestudoval forum a dozvedel by sa prakticky cely rozsah spokojnosti az nespokojnosti konkretnych realnych ludi ;-)

autorovi: odporucam tuto sekciu na fore. Ak si pripravis nejaku anketu, mozes si vymysliet otazku, moznosti a uvidime. Upozornujem, ze budes mat radovo par desiatok ludi so stastim, co na akekolvek zavery je malo :-) Ak by anketa mala hlavu a patu, posuniem ju do komunity majitelov Watch.

Ak mas iny navrh ako este inak zistit realne skusenosti ludi, pokracujme v tomto vlakne a uvidime, co vyjde.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple Watch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron