Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar jennydrums | pon led 07, 2019 5:01 pm

Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Zajímal by mě pohled těch z vás, kteří jste byli uživateli hodinek 3. generace a přešli jste na 4. generaci, případně z 2. na 4.

Už nějaký čas koketuju s myšlenkou pořízení AW. Řeším dilema, kdy v případě nákupu 3.gen je ve hře úspora cca 3500czk oproti 4.gen. Z hlediska funkcionality mezi generacemi až takový rozdíl není. Hardware i u 3.gen dostačuje. Co se týče displeje, těla, korunky atd. tak u 4.gen super, líbí se mi, je to velký posun dopředu. Otázkou zůstává zda za ty peníze stojí. Nemám s AW žádné velké zkušenosti. Zároveň necítím, že bych musel AW za každou cenu mít, ale zároveň mě lákají jako další prvek do portfolia, jako užitečného pomocníka a sluhu. Zároveň jsem, co se týče iPhone, byl vždy fanda nejnovějších modelů a z tohoto pohledu se kloním ke 4.g AW, ale pořád mám pochybnosti.

Jak byste viděli situaci kdybyste byli podobně jako já "prvohodinkáři"? :)

Díky za tipy a postřehy.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 337
Registrován:
úte říj 27, 2009 12:33 pm

Uživatelský avatar rony | pon led 07, 2019 5:08 pm

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

bral by som bud nove aw4 alebo od niekoho seriozneho jeho aw3.

pripad ze kupis nove aw3 vynechavam lebo podla mna by ta stvalo vedomie tych lepsich veci na 4kach.
ale ak by si zobral pouzite aw3, tak aj usetris ale hlavne to zoberies ako docasne vyuzitie na vyskusanie ako ti zapasuju.

ja som presvedceny, ze uz nad nimi premyslas, tak rovno riskni aw4 :)

cenu si ospravedln tym ze si na ne das trosku pozor a povynechavas dva dalsie modely... ja som siel z s0 na s4. az vtedy mi to dalo zmysel (ja totiz vyhradne ocelove). u hhlinikovych by som to zasa tak nehrotil, to su hodinky na otlkanie a kratsiu zivotnost
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Vitezslav2 | pát lis 29, 2019 11:14 am

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Ahoj, nechci zakládat nové vlákno.
Potřeboval bych se taky poradit. Uvažuji nad novými AW 4 generace, ale nevím jestli černé, nebo stříbrné. Doposud jsem měl jen černý hliník a lákají mne stříbrné. Ale nemám je kde prohlídnout a vyzkoušet.
Je tam nějaký rozdíl třeba v náchylnosti na poškrábání? Díky za radu.
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

Uživatelský avatar sharkee | sob lis 30, 2019 9:08 pm

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

první dvoje jsem měl černé, teď má stříbrné a jsou super
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

mirmo80 | sob lis 30, 2019 9:32 pm

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Mám strieborné 3-ky vyše rok a pol a všetko v pohode. Dávam si na ne síce pozor, ale asi tak, ako keď som nosil klasické hodinky.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar rony | ned pro 01, 2019 3:57 pm

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

asi hovoris o hlinikovych, siel by som do striebornych. tie cierne su PRE MNA OSOBNE skarede (opakujem, pre mna), avsak pocitaj, ze hlinikove su FARBENE, velmi nachylne na odlupovanie a hlinik pod tym dost vidiet. PRETO strieborne.

Podobny nazor mam aj na OCELOVE, viac mi imponuju sive (bezne leskle lestenie, vzhlad chromu). Ocelove su k dispozicii aj v zlatej farbe, tie su tiez velmi pekne.

hlinik je makky kov, je farbeny, nachylny na skrabance ale su nesmierne lacne, takze si ich kupuju ludia, ktori nejaky ten skrabanec znesu a neboli ich. Preto su viacmenej oznacovane ako verzia na sportovanie a ine aktivity.

Ocelove su samozrejme odolnejsie na hrube vrypy, no ako kazdy lesteny material, dostava mikro vlasenky = podobne poznas z laku auta.

Budu tu ludia, co budu o hodinkach hovorit cosi ako "spotrebka", je to ich osobny postoj. Ak ti zalezi na tom, aby hodinky neutrpeli skrabance, musis sa vediet k tomu aj chovat. KAzdy majitel klasickych hodin uz taky navyk ma. Nie je problem to dodrzovat aj bez pocitu, ze ta to obmedzuje. Ale nemozes sa spoliehat na to, ze si si kupil "odolnejsiu" variantu a tym to pre teba skoncilo. Takze v konecnom dosledku je fuk, co si kupis.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Vitezslav2 | ned pro 01, 2019 4:33 pm

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Mám podobný názor. I když ocelové z finančních důvodů kupovat nebudu. Né že bych si je nepřál :) . Podle mne jsou stříbrné líbivější. Vyzkouším je. Díky za názor.
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

mirmo80 | ned pro 01, 2019 7:08 pm

Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Ano, ocelove strieborne su krasne a aj mne sa velmi pacia. Ale cena no.
A ano, je to tak. Skor ako mat na hodinkach rozne obaly, tak naucit sa spravat sa s nimi. Co sa podla mna oplati, resp. nicomu neublizi, je dobra folia na displej.
Inak moje naozaj stale vyzeraju dobre. Ziadne skrabance ani obitia.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Anndy | ned pro 01, 2019 11:47 pm

Re: Apple watch 3.gen vs. 4.gen, co koupit?

Oceľové majú nejaké zafirove sklo. Pravda je, že je fakt bežne nepoškrábateľné. To sklo. Aspoň zatiaľ series 0, 3 a 4 som nepoškriabal. A že som s nimi pár krát trepol o zárubňu, kameň, stenu...

Mne osobne hliníkové nesedia k trocha slušnejšiemu oblečeniu. Sako, nebodaj oblek a tak. Preto preferujem lesklé oceľové. A k ním idú takmer všetky možné remienky. Čo k hliníkovým treba riadne dopasovať.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Apple Watch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron