iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

8bitgod | čtv zář 24, 2015 5:22 pm

iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Čauu :Yahoo!:

Mam iPhone koupený ze zahraničí blokovaný na Vodafone UK :D

Chtěl bych si ho nějak odblokovat ,ale nejsem zkušený :O xD

Jen bych rád podotknul že 2roční kontrakt již vypršel ale to asi není podstatné.

Zde píšou že se to dá odblokovat zadarmo když už ten kontrakt vypršel , tak jsem to zkusil a nyní čekám 3dny. Máte s tímhle někdo zkušenosti ? :D
http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2013/02 ... operatora/

verzi ios nevím jak zjistit , protože mě to hodí vždy do activation screen a dál ne :/ :D

Vím že se to dá nějak odblokovat pomocí rsim , ale nevím žádně podrobnosti ohledně tohohle...

Co budu vše potřebovat k tomu odblokování a jak to udělám ? :D

Dííík
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
čtv zář 24, 2015 4:57 pm

Uživatelský avatar Tony1 | pát zář 25, 2015 1:43 pm

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Tak pokud jsi použil odkaz z uvedených stránek tak to je pasé to nefunguje.
Ty aby jsi iPhone odblokoval musíš požádat operátora a v tvém případě asi Vodafone UK (musíš to mít ověřené že je to Vodafone UK) a tam to není nikdy zadarmo, konkrétně Vodafone UK je za cca 900-1000,-Kč i s provizí.
Téma Rsim x krát zde popsáno podívej se na mé příspěvky
ve stručnosti
- pokud jsi z většího města s kvalitním pokrytím 3G lze použít od Rsim8+128kB až po Rsim 10. S novou třeba vyměněnou simkartou 4g128kB
- pokud se pohybuješ v místech kde 3G není, doporučuji starší 3G sim 64kB cca 2roky starou (doufej že je to ta kterou používáš, momentálně na pobočkách operátorů nedostupná), kterou ostříhneš a spolehlivě ti všude pojede se zmíněnými rsimkami.
Poslední rada, první ze všeho si prověřit na http://www.icloud.com zda u iPhone není zapnuta funkce Find my iPhone. Pokud by byla je zbytečné něco odblokovávat.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

8bitgod | pát zář 25, 2015 4:50 pm

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Čau, nene neni blokovaný na iCloud , funkce je vypnuta) Telefon byl krom toho i předchozím majitelem hozen do restore takže je i kompletně prazdnej a je připravenej na aktivaci novýho uživatele.

Jinak vodafone uk tvrdí že to udělá zdarma pokud je to již mimo kontrakt ale musí to udělat ta osoba co si to tam koupila. Nebyl by to snad tak velký problém , poněvadž jsem s prodejcem v kontaktu.

Jsem z Prahy a mam simku od Kaktusu (vlastní ho t-mobile). iOs je teda nakonec možná 7 ale nejsem si jist. Každopádně když dam emergency call , tak ty tlacitka jsou kulatý , včetně toho sluchátka. :D (vim že někdy je to sluchatko ve tvaru obdelníku u staršich/novějšich ios)

Myslíš že tedy bude tato rsim karta fungovat ?: http://www.ebay.com/itm/GENUINE-R-SIM-9 ... 3ab19d8723

A ještě jedna věc: na internetu jsem se koukal na nějaké odblokování jen pomocí imei a stálo to tam cca 19Usd. Fungují tyto služby ?
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
čtv zář 24, 2015 4:57 pm

Uživatelský avatar Tony1 | sob zář 26, 2015 9:14 am

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Pokud jsi v kontaktu s prodejcem tak toto je ta nejlepší a nejlevnější cesta, zkus mu navrhnout že mu něco zaplatíš, když dá žádost o odblokování. Co se týká odbloku z netu tam bych byl opatrný, spíš bych zvolil možnost z eBay tam většinou není problém a z 90% odblok proběhne, určitě si ale prověř že jde o odblok pro Vodafone UK.
Pokud se rozhodneš pro Rsim je to tak jak jsem psal, půjde ti každá od Rsim 8+128kB až po současnou Rsim 10 a co se týká Kaktusu tak dle mě to bude na 90% 4g sim a viz problémy s výpadky.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar teekex | sob pro 26, 2015 5:50 am

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

8bitgod:
jak jsi dopadl? Ja jsem resil stejny problem na iP5, koupeny v UK, az prisel tak se ukazalo ze blokovany na Vodafone UK. Sel jsem tou nejrychlejsi a jistou cestou za odblokovani £23.49 (cca 950,-). na eBay. Od prodejce prisel mail, ze IMEI je odblokovan a pak sem jen spustil telefon s mou SIM a hned vse slapalo.
Zrovna Vodafone UK ma moc pekny web o unlock, da se to delat i bez prostrednika ale je potreba mit PayAsYouGo SIMku.
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
sob pro 26, 2015 5:13 am

marhor11 | úte led 05, 2016 9:48 pm

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Ahoj vsichni a Tony1, take o odbloku vim malo a tak se chci zeptat jake mam moznosti s iP 5S os 7.1.0. bloknuty na sit AT&T (asi jen usa), jestli byl 2lety kontrakt opravdu ukoncen nevim, podle prodejce ano. V usa jsem ho pouzival 3 mesice na stejne siti. Ted jsem v Brne a je mi jedno kterou sit tu budu pouzivat (mozna Vodafone nebo T-mob.- tyhle sim uz vlastnim. Rozchodim phone na JB ? a s jakym OS ten phone bude jeste fungovat "svizne" ? Nechci z nej slimaka :)
Nebo mam pouzit R SIM a jaky typ bych mel pouzit pro site v Brne ? R SIM 10+ stoji 700kc ale ctu tady ze kazda serie se hodi na ruzne site rozdilne. Poradite prosim? Dekuji vsem pekne a hezky novy rok preji. :)
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
úte led 05, 2016 4:49 pm

Uživatelský avatar Tony1 | pát led 08, 2016 2:00 pm

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Nejjednoduchšší varianta pokud máš alespoň tuchu že kontrakt je ukončen a máš účet na eBay kup oficiální odblok ATT třeba zde odkaz http://www.ebay.com/ulk/itm/252155836417
Když bys neuspěl tak pak bych řešil třeba použití Rsim.
- JB není a v brzké době nebude sice o něco se pokouší jeden Ital tak ale uvidíme čínští kluci dovedou někdy překvapit.
- iOS neřeš iP 5s ti normálně pojede i s 9.2 :D .
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

marhor11 | pát led 08, 2016 4:25 pm

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

Ok diky moc za radu :)

Mam jen kontakt na prodej rsim v Praze,nemate nekdo kontakt na prodejce v Brne?
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
úte led 05, 2016 4:49 pm

Uživatelský avatar teekex | pát led 08, 2016 5:06 pm

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

zkontroloval bych IMEI - nektere data se daji vydolovat zdarma. Jinak si zaplatit za cca 100Kc placenou kontrolu, kde by uz melo byt aktualni info.
Kontrola iCloudu je taky zdarma primo u Apple.

A pak jak je jiz zde uvedeno, najit nekoho na eBay, kdo ma trochu slusne skore a zaplatit si odemceni.
Akorat pozor na to, zda je to permanent unlock a nebo je tam neco jako 70% success :)
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
sob pro 26, 2015 5:13 am

marhor11 | sob led 09, 2016 2:17 am

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

dik za info. Je to vsechno cisty . Kouknu se po cenach a uvidim. V us za to chteli v mobil servis/bazarech $80 baku co jsem se ptal pred odjezdem,takze musim najit lepsi ceny.
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
úte led 05, 2016 4:49 pm

Uživatelský avatar teekex | ned led 10, 2016 2:07 am

Re: iPhone 5 Vodafone UK odemknutí

2marhor11:
treba TADY neco mate, reference se zdaji byt solidni, cena cca 150,- Kč. A zde je nejaky unlock uz od 62,- Kč :)
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
sob pro 26, 2015 5:13 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování a jailbreak iOS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron