Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ls8 | stř bře 25, 2015 8:52 am

Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Suunto Ambit3 je aktuální vlajkový model GPS sporttesterů od firmy Suunto. Nejvyšší model Ambit3 Peak je vybavený barometrickým výškoměrem, nižší model Ambit3 Sport vypočítává informaci o nadmořské výšce z GPS signálu a má nižší výdrž baterie. Nedávno byla představena varianta Ambit3 Run, která je určena pro běžce, neobsahuje tedy funkce specifické pro ostatní sporty jako je např. plavání nebo triatlon.

Obrázek

Specifické funkce:

GPS - plně vybavená GPS (SiRFIV v2.2), nastavitelná frekvence zjišťování GPS, měření polohy v několika souřadnicových systémech, navigace po waypointech a na trase, záznam trasy, vytvoření míst zájmu (POI), funkce nadmořské výšky: nadmořská výška dle GPS, graf, vertikální rychlost dle GPS, celkové stoupání a klesání dle GPS

Plavání - přístroj zaznamenává dobu plavání podle délky bazénu, mezičas a celkový čas, tepové frekvence, tempo a vzdálenost plavání, počet, typ a rychlost záběrů plavání a další.

Běh - porovnání mezičasů po každém kilometru, velmi přesné tempo/rychlost běhu, virtuální soupeř, běžecká kadence s Suunto Smart Sensorem (není součástí balení).

Trénink - podle GPS se měří rychlost, vzdálenost a tempo, kalorie, limity srdečního tepu (graf v reálném čase), průměrná a maximální tepová frekvence v reálném čase, stopky, intervalový měřič.

Multisportovní funkce - multisportovní režimy jsou předem nakonfigurované, přepínání sportů při záznamu cvičení.

Cyklistika - přístroj zaznamenává průměrný a maximální výkon na kole, mezičas, výkon na kole v intrevalech 3s, 10s, 30s. Pozn. snímač Suunto Smart není součástí balení, ke snímání výkonu je třeba ho dokoupit.

Doba zotavení a aktivity - přístroj poskytuje monitorování denní aktivity pro ucelenější odhad celkového času na zotavení.

Kompatibilní s přístroji:
iPad 3. generace a novější
iPad Mini / iPad Air
iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 5c / iPhone 5s
iPod touch 5.generace
Naposledy upravil ls8 dne úte kvě 12, 2015 2:27 pm, celkově upraveno 1
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

musashi | stř bře 25, 2015 11:41 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Z pohledu komunikace s iOS toho Ambity vlastne mnoho neumi.
Notifikace stoji za starou belu, na hodinkach neni mozna zadna jejich sprava, odlozeni, ani nic podobneho. Notifikace se kratce zobrazi, pote zmizi a je indikovana pouze ikonkou na hodinkach. Uz s ni ale nelze nic delat, nejde smazat, otevrit, jednoduse nic.
Pro synchronizaci je navic potreba sparovani s aplikaci Movescount, pokud dojde k ukonceni aplikace na pozadi, prestanou fungovat i notifikace. Komunikace tedy neni naprimo na urovni iOS, ale jen skrze tuto aplikaci
Nejvetsim prinosem tak je jen moznost prenaset data pres BT do aplikace Movescount, kde se da synchronizovat nastaveni hodinek, sportovnich rezimu, daji se prenaset data o provedenych aktivitach atd.
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

MiGR | stř bře 25, 2015 2:45 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Ano to je vše pravda. Na druhou stranu jen to jen sportester a ten děla přesně co má. Musím Suunto pochválit za Fw. 1.5, Workout planner se jim moc povedl a vizualizace během workoutu na hodinkach je super. Kam se hrabe Fenix2.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

musashi | stř bře 25, 2015 3:00 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Naprosty souhlas, ja tohle vubec nerozporuju. Vidim to podobne.
Jen obcas vidim A3 prezentovane jako smart watch a podle me v tom obecnem kontextu teda smart vubec nejsou.
Je to spickovy sporttester, ve sve kategorii jeden z nejlepsich, rekl bych, ale do obecneho pojeti chytrych hodinek to ma zkratka daleko. Tak jsem na to chtel jen upozornit.
Workout planner me taky bavi, ale Suunto si ted docela podrezava vetev tim, ze uvede takhle zasadni fci a omezi ji jenom na pouzivani s iOS zarizenim. Na forech se kvuli tomu dost lidi vzteka ... Z webu se to planovat neda a aplikace pro Android (nemluve o jinych systemech) je sice uz hooodne dlouho slibovana, ale kde nic, tu nic ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

MiGR | stř bře 25, 2015 7:23 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Tak jeste ze mame iPhone. Na web by to ale dat mohli.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | čtv bře 26, 2015 10:25 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Na sobotní půlmaraton budu mít půjčené Ambit3 Peak, jsem zvědavý, jestli/jaký na mě udělají dojem :)
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | čtv bře 26, 2015 11:00 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Žádné složitosti bych v tom neviděl. Zmáčknu Start, běžím a pak Stop :-). A o ten pohyb přece jde, ne o to zda mám na ruce hodinky z vodotryskem. Držím palce, kde se to běží?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | čtv bře 26, 2015 11:29 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar parmin | čtv bře 26, 2015 1:05 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

MiGR píše:Žádné složitosti bych v tom neviděl. Zmáčknu Start, běžím a pak Stop :-). A o ten pohyb přece jde, ne o to zda mám na ruce hodinky z vodotryskem. Držím palce, kde se to běží?


Tak úplně nesouhlasím - ono asi dost záleží, co od toho sport-testeru v průběhu závodu vůbec čekáš. Už jen taková základní věc - stanovíš cílový čas a podle toho tempo, které chceš udržet. Takže potřebuješ hlídat tempo. Za sebe říkám, že stařičké Forerunner 305 s funkcí Virtual Partner byly na tohle lepší, než prakticky stále ještě nové Fenix 2...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

musashi | čtv bře 26, 2015 1:13 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Presne tak. Umi to mnohem vic nez jen obycejny zaznam toho zavodu.
Ted s workout funkci si i clovek muze naplanovat jednotlive faze, ktere chce treba behem zavodu dodrzet a pri samotnem zavodu pak mit z hodinek zpetnou odezvu o tom, jak na tom proti planu jsem.
Planovat se da spousta veci, tempo, tepova frekvence ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

MiGR | čtv bře 26, 2015 1:27 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

No jo vlastne. Mate oba pravdu. Skoda jen ze novy planner neumi upozorneni na nesplneni cile pro dany interval. Pokud jsem to spravne pochopil tak to pouze ukazuje na grafu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pát bře 27, 2015 8:46 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Tak jsem včera večer poprvé vyzkoušel A3Peak. Rychlost GPS locku famózní, asi dvě vteřiny proti cca dvěma minutám u FR220. V přesnosti zaznamenané trasy nevidím rozdíl, ale je fakt, že včera bylo super hnusně, lilo, za lepšího počasí asi bude Ambit lepší. Čitelnost displeje za běhu OK, autolap po 1km bez vibrací k ničemu, i to pípnutí je dost slabé, na 12km jsem slyšel asi dvě nebo tři. Ale jinak dobrý, na ruce sedí pěkně, líbí se mi.

Moc se nevyznám v těch aplikacích, zítra běžím půlmaraton, chtěl bych si nastavit cílový čas 1:45 (tedy pace 4:59), dá se nějak nastavit, nebo potřebuju nějakou aplikaci na to, aby mi Ambit hlásil průběžný náskok (nebo spíš ztátu :)) na tento čas a potřebný okamžitý pace, který musím nasadit/udržet, abych předpokládaný čas splnil?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

musashi | pát bře 27, 2015 9:02 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Absence vibraci je z meho pohledu nejvetsi slabina proti Garminum :(
Snad s tim neco udelaji alespon u A4, no ...

EDIT:
ls8 píše:dá se nějak nastavit, nebo potřebuju nějakou aplikaci na to, aby mi Ambit hlásil průběžný náskok (nebo spíš ztátu :)) na tento čas a potřebný okamžitý pace, který musím nasadit/udržet, abych předpokládaný čas splnil?


Podle me by tohle melo jit resit prave pres workouts.
Vytvoris si novy workout, zadas si interval a v nem si das jako target pozadovany pace.
Kdyz spustis aktivitu, zvolis si pak pozadovany workout a na displeji hodinek vidis takovy guide ...
Naposledy upravil iTukan dne pát bře 27, 2015 12:23 pm, celkově upraveno 1
Důvod: nedělej doubleposty, pokud na tvůj příspěvek nikdo nereagoval, edituj... sloučeno
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

ls8 | pát bře 27, 2015 12:12 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Děkuju, kouknu se na to. Jinak zde je pro zájemce aktualizovaný návod pro firmware 1.5: http://ns.suunto.com/Manuals/Ambit3_Pea ... ide_EN.pdf
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | pát bře 27, 2015 1:35 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

http://www.movescount.com/apps/app10025530-GHOST_RUNNER_500KM Tato app ti bude ukazovat jak jsi daleko od vodice ktery by bezel konstatne 5:00.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pát bře 27, 2015 2:32 pm

Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Aha, díky, začínám to chápat. Napsal jsem si vlastní skripty na čas i vzdálenost proti předpokladu :)

Edit 28.3.: Tak to klaplo. Hned na startu sice vypadlo spojení s měřičem tepu, ale snad to je jen slabá baterka. Jen jsem teda moc nezpozoroval tu pověstnou přesnost Ambitů, přidávaly mi proti oficiálním ukazatelům na trati tak kolem 20-50 metrů každý km, v cíli byl rozdíl asi půl km (Suunto ukazuje 21.69, Strava 21.4, nevím proč). Je to v normě?

https://www.strava.com/activities/275366225

Další věc mě překvapuje, ukazatel denní aktivity hlásí za dnešek "Moderate activity" a "Recovery time" 5 hodin. Po uběhnutém půlmaratónu bych tedy čekal jiné hodnoty...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | ned bře 29, 2015 7:21 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Mě se vždy přesnost zdála velmi dobrá. Nikdy jsem to ale nekontroloval na certifikované trati. Možná je to tím že tam byly budovy které blokovaly gps.

K recovery: myslím že Suunto má velmi optimistický odhad oproti Garmin. Až bych řekl přehnaně. Určitě dost záleží na tepovce během aktivity. To ale sám víš.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

musashi | ned bře 29, 2015 8:16 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Podle me taky zalezi na tom, jakou ma clovek ve svem profilu nastavenou uroven aktivity.
Pocita se to z vicero faktoru a tohle je tusim jeden z tech, ktere to ovlivnuje.

Jen jsem teda moc nezpozoroval tu pověstnou přesnost Ambitů, přidávaly mi proti oficiálním ukazatelům na trati tak kolem 20-50 metrů každý km, v cíli byl rozdíl asi půl km (Suunto ukazuje 21.69, Strava 21.4, nevím proč). Je to v normě?


Tady podle me hraje svou roli fakt, ze bezis v pomerne huste mestske zastavbe. To je obecne problemova zalezitost. Ackoliv pri porovnani s jinym sporttestery v okoli jsou moje A3 opravdu dale, tak treba pokud zacnu nejakou aktivitu u nas na sidlisti mezi domy, jsou ty pozice mezi domy uplne mimo.
Je to dane tou technologii a nelze cekat uplne zazraky ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

ls8 | ned bře 29, 2015 8:53 pm

Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Aha, podle tepovky, to bude tím - měření mi nefungovalo...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | pon bře 30, 2015 7:49 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

S tou tepovkou je to fak smůla. Moje zkušenost je že Suunto pás je třeba navlhčit mnohem více než ten od Garminu. Ale jestli se to vůbec nespojilo tak bude chyba v baterce. Škoda.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pon bře 30, 2015 9:18 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

K tomu pásu. Neměl jsem k hodinkám originál Suunto pás, ale svůj vlastní Polar H7, který je ale s Ambit3 také kompatibilní. Doma pak pás fungoval normálně, napadá mě jedině, že by v tom davu bylo tolik zařízení (Bluetooth, ANT+, WiFi apod. - to všechno jede v pásmu 2.4GHz), že by se to nějak rušilo?
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Jadro | pon bře 30, 2015 4:42 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Hele vy ty hrudni pasy fakt vlhcite? Ja mam hrudni pas od Sigmy, na kolo pouzivam ROX 10.0 a funguje i bez navlhcovani...
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

MiGR | pon bře 30, 2015 6:08 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Zalezi na pasu. Na typu pokozky, ochlupeni. I obleceni ma vliv. Doporucuji si o tom precist na dcrainmaker.com.

Jinak verim ze ty problemy s pripojenim byly tim co pise ls8. Toho em smogu tam muselo byt fakt dost.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | stř dub 01, 2015 12:51 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Tak vysvětlení problému s měřičem tepu Polar H7:

http://www.dcrainmaker.com/2014/09/ambi ... ent-851920

Mám starší verzi měřiče s firmwarem 1.1.0, firmware v měřiči je neupgradovatelný.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | stř dub 01, 2015 2:43 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

To je smula. Uz fakt nevim co vsechno by si mel clovek dat pri koupi pozor. Jeste kontrolovat verze fw. Uff. :(
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | sob dub 04, 2015 11:59 pm

Suunto Ambit3 (všechny varianty)

V úterý budu vracet půjčené Ambity. Naběhal jsem s nimi zatím 76km, v pondělí mě čeká ještě poslední výběh cca 20km.

Hodinky se mi vzhledově velice líbí, jsou pohodlné a dobře čitelné i za běhu. Bohužel mě ale naprosto nepřesvědčily co se týká funkčnosti. GPS signál sice pípne pár vteřin po spuštění aktivity, ale první nejméně minuta nebo dvě jsou dost mimo, takže je lepší se startem měření stejně počkat na kvalitní lock, stejně jako u Garminu. Všechny Suuntem naměřené vzdálenosti na mých stálých trasách jsou delší, dnes např. o 600m na 18km. Dnes bylo krásně, jasná obloha, trasa je dost kostrbatá, mnohem horší než u FR220, což jsou o dost levnější hodinky nižší třídy než Ambit3.

Suunto dnes : http://www.movescount.com/moves/move58028125
Garmin FR220 dříve : https://www.strava.com/activities/266743339

Baterka po 24 hodinách od odpojení z nabíječky a jednom 18km běhu (čas 1h10m) ukazuje 30%. Snad vydrží ještě na těch 20km v pondělí, nemám s sebou nabíjecí kablík. BT spojení s iPhonem 6 se často rozpadá, musím restartovat aplikaci v telefonu. Notifikace často chodí opakovaně. Komunikaci s hrudním pasem od Polaru jsem nerozchodil (viz výše), originální Suunto jsem už třikrát pároval, při spuštění aktivity ho opět nenajde. Tlačítka jsou na mě příliš tuhá, občas se mi stalo, že stisk nezaznamenala, signalizace pípnutím jsou pro mě skoro neslyšitelné, o absenci vibrací nemluvě. Asi jsem měl i smůlu na špatný kus, ale asi zůstanu věrný značce Garmin. Je to škoda, protože některé věci se mi vyloženě líbí - programování vlastních skriptů jako jednoduchých aplikací, měření historie nadmořské výšky a tlaku v grafu je pěkné a dost přesné, webová aplikace a funkce Suunto Movie se mi také líbí.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | ned dub 05, 2015 6:36 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Vypada to na spatny kus. Ja vcera cca 6hodin lyzovani se 1sec gps a baterka na 75%.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | ned dub 05, 2015 6:50 am

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Asi jo, protože právě baterku ve všech recenzích vždycky chválí...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | ned dub 05, 2015 6:11 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Dnes 4 hodiny lyzovani a hodina prochazka a cca 20% dolu. Mimochodem Downhill counter je skvela app na lyzovani. Pocita pocet sjezdu a sjezdenou vzdalenost a maximalni rychlost. Vse na jedne obrazovce.

Notifikace jsem vypnul protoze mi zlobil sync. Ted je to vyrazne lepsi. U F2 to take nebylo na prvni dobrou.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | úte dub 07, 2015 2:06 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Tak poslední aktivita dopadla výrazně lépe, když jsem hodinky nechal po oznámení "GPS found" ještě asi 4 minuty usadit, než jsem spustil měření. Celá trasa 19.6km se liší od dříve změřené vzdálenosti na Garminu o méně než 100m, což je OK. Přesto jsem je ale dneska vrátil a těším se na nové Fenixy.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

musashi | úte dub 07, 2015 2:26 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Tak pak dej vedet dojmy! Byl jsem si Fenixe omrknout v Letnanech a dost se mi zamlouvaly ... byt sapphire verze skladem, asi bych neodesel s prazdnou :)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

ls8 | pon kvě 04, 2015 7:01 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Vyšel firmware 1.5.44, asi má přidávat podporu pro Android aplikaci.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | pon kvě 04, 2015 8:05 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Po poslednim update vypada ze v notifikacich prestaly fungovat ceske znaky.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

musashi | pon kvě 04, 2015 8:39 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Mne tedy nefungovaly ani pred nim ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

ls8 | úte kvě 12, 2015 2:26 pm

Re: Suunto Ambit3 (všechny varianty)

Postupně se sžívám s A3, vibrace oželím, ale docela mě zlobí časté odpojování od iPhonu, musím několikrát denně v telefonu ručně spustit aplikaci Movescount, aby se spojení zase navázalo. To má Garmin vyřešené lépe, tam je bluetooth spojení přímo na úrovni iOS, není závislé na aplikaci od Garminu a drží stabilně.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | úte kvě 12, 2015 2:30 pm

Re: Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Jo zadny zazrak to neni. Asi lepsi je notifikace nepouzivat a appku mit jen na sync.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

ls8 | pát kvě 22, 2015 12:59 pm

Re: Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Můžu se zeptat, jaké máte zkušenosti s chováním Ambitů v tunelu? Samozřejmě v tunelu nemám GPS signál, vzdálenost a tempo jdou odhadované z kadence, ale jakmile z tunelu vyběhnu a hodinky opět získají signál, okamžitě k vzdálenosti znovu připočtou vzdálenost od posledního GPS bodu, tedy mám délku tunelu započítanou dvakrát. Ale pouze v hodinkách a na webu movescount.com, po exportu na Stravu je to OK.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

MiGR | stř čer 24, 2015 7:05 pm

Re: Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Vysel fw 2.04, ale zatim s tim zapasim. Po update pri pripojeni k PC mi pise Update with Moveslink a vase failed. Zatim rozpaky.

EDIT: Uf, novejsi verze(Mac 1.3.19) Moveslink mi pomohla. Jdu zkoumat nove features.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

musashi | stř čer 24, 2015 9:16 pm

Re: Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Byl tam nejaky zadrhel, po te instalaci nove verze Moveslink2?
Mam nahozenou novou verzi, pokousim se synchronizovat hodinky, abych mohl upgradovat, ale uz zustava mi to viset na "Synchronize settings" ... :(
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

ls8 | stř čer 24, 2015 9:20 pm

Re: Suunto Ambit3 (Peak, Sport, Run)

Musel jsem hodinky dvakrát odpojit a zase připojit, než (nový) Moveslink nahlásil dostupný update.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Hodinky pro iOS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron