COGITO watch 2.0 Classic

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar lukas001x | pát črc 17, 2015 9:07 am

COGITO watch 2.0 Classic

Přemýšlím o nějakých hodinkách, které budou sledovat mojí aktivitu a budou podporovat upozornění (hovor, sms, kalendář, whatsapp,..). Nechci za to vypláznout balík.....celkem mě zaujaly hodinky COGITO watch 2.0 Classic (vše co jsem chtěl+dlouhá výdrž, pěkné, vodotěsné a slušná cena). Jsou na ně celkem slušné recenze. Zdají se být dooost podobné jako ty ,,kukačky,, Coocoo watch...na které jsem nic moc dobrého neslyšel. Co na to říkáte? Má někdo zkušenosti?....dělají i levnější variantu...COGITO watch 3.0 Pop
Nepotřebuji si na hodinkách číst zprávy....stačí, když mě jen upozorní, že se něco děje.


http://chytre-hodinky.heureka.cz/cogito ... 0-classic/
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
pon pro 16, 2013 9:55 am

Uživatelský avatar iTukan | sob črc 18, 2015 7:02 pm

Re: COGITO watch 2.0 Classic

Zkušenosti nemám, ale díky za typ. Koukal jsem se po Withnings Activité, ale včera jsem je měl na ruce a připadnou mi moc malé. Cogito mi přijde jako dobrá varianta. Sice nemají safírové sklo, ale to se dá přežít. Mrzí mě, ze u nás není k sehnání varianta Cogito Silver s tahem. :( Nebo někdo víte kde ji u nás sehnat?
Jinak budu muset zapřemýšlet nad jinou variantou. Jelikož je chci na běžné nošení a na sport, tak se mi i zamlouvá oranžová varianta.

EDIT: Právě jsem je objednal, mají do konce víkendu slevu... :)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hodinky pro iOS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron