Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar iTukan | úte led 10, 2017 2:55 pm

Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Jelikož je již nyní podpora pro iOS i k hodinkám od Samsungu, zajímal by mě váš názor na to, které z výše uvedených by jste preferovali. Nepište, prosím AW, hranaté mě nezajímají. :)
Fenix již mám, ale chybí mi HR, tak uvažuji, jestli je nevyměnit.
Potom také jestli Clasik nebo Frontier.

Díky za konstruktivní diskuzi.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

MiGR | úte led 10, 2017 3:20 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

S3 jsou moc pekne ale osobne bych pockal na Fenix5 (kdyz uz mas F3). Garmin ma urcite lepsi ekosystem ohledne sportovnich aktivit. Zalezi co preferujes.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

Uživatelský avatar rony | úte led 10, 2017 3:21 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

skoda, ze to vydali az teraz, nie, ked som ich mal.

v kazdom pripade, co treba zvazit:

1. klasik (strieborne) su myslim krajsie
2. nijaka fotka nepripravi na to aku maju vlastne velkost (S2/S3) su fakt vacsie ako vacsina ludi ocakava. aj hrubsie

viac tu
http://spravodaj.madaj.net/view.php/201 ... ng-gear-s3

keby som premyslal intuitivne, poriadne by som prelustroval ten Garmin.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | úte led 10, 2017 5:48 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

MiGR píše:S3 jsou moc pekne ale osobne bych pockal na Fenix5 (kdyz uz mas F3). Garmin ma urcite lepsi ekosystem ohledne sportovnich aktivit. Zalezi co preferujes.


S3 se mi právě více líbí v té verzi clasic, přece jen jsem na klasické hodinky. Fenix 3 bych za Fenix 5 nevyměňoval, to by mi asi F3 stačily i nadále. Taky mi připadají již celkem zbytečně drahé, přece jen to je 1,5x až 2x tolik jako S3.
Nijak velký sportovec nejsem, stačí mi klasické aktivity jako turistika, kolo, občas fitness, koloběžka.
Hlavně mi jde o běžné nošení každý den, aby na první pohled nevypadaly jako fitness náramky...
Asi se budu muset více podívat co nabízí Samsung oproti Garminu za přidané hodnoty (ekosystém jak jsi napsal).

Nevíte někdo kde S3 osahat naživo?

rony: Díky, přečetl jsem si článek. Garminy mám myslím celkem prolustrované, mám je na ruce.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | úte led 10, 2017 6:32 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Kazdodenne nosenie pri tej velkosti bude trosku problem. S koselou. Uz AW mam problem ak mam Link Bracelet (a presedlavam na kozeny remen).

S3 nazivo NEPOSOBIA hodinkovo (tie farebne obrazky su pekne na style fotkach, v realite je to prastjakuhod detto ako AW). Mal som cierne, velka averzia u mna k takym hodinkam. Ci chces alebo nie, nakoniec vyzeraju ako plastove natrete ciernou farbou - vyzeraju LACNEJSIE ako realne su (S3 su myslim 450 eur)

Fakt skoda, ze som nemohol odskusat prepojenie s iPhone, ak by som tam mal moznost prist, co vsetko je este aj SW nedokonale, tak by bol verdikt jasnejsi :-)

Prave toto by si mal dokonale preskumat, lebo kym AW nepoznam straty spojenia ak sa vzdialim od telefonu tak sa samo vsetko poprepaja. Spolahlivo prenasa data (notifikacie) a ak toto vsetko nejako hapruje cez ten SW v iPhone, tak toto moze byt uplna stop takejto veci.

Kolega ma nejake Garmin, tam sa na toto nestazuje, on vsak zameriava na sportove merania, takze mohli mu uniknut prakticke veci mimo toho.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

bedo. | úte led 10, 2017 8:19 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

A hlavne si rozmysli, či chceš hodinky alebo tamagoči. ;)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Jadro | úte led 10, 2017 8:34 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Taky mysli na nabijeni. Kdyz nemam aktivitu, F3 mi vydrzi cca 10 dni. S3 jsou zrale na kazdodenni nabijeni. Aspon co rikal kolega. Ja si treba zvykl je mit i pres noc. Rano je super budik jen vibraci, nebudom zenu a ta je za to moooc vdecna :-)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar rony | úte led 10, 2017 9:26 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

s3 zjavne robili aby vydrzali dlhsie ako Aw, takze dva dni s prehladom. pri mojom teste som ich mal sedem dni a... nenabijal som ich

ludia s hodinkami co im vydrzia sedem dni: no a? a potom ich tiez musis nabit :-)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | úte led 10, 2017 10:35 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

rony: Černé S3 mě tolik ani nelákají, na nošení každý den do práce mi nepřijdou moc ideální (proto i uvažuji o výměně F3).

bedo. píše:A hlavne si rozmysli, či chceš hodinky alebo tamagoči. ;)


A jake jsou tedy podle hodinky "netamagoči", když by jsi měl uvažovat o chytrých hodinkách? ;)
Nastavit střízlivý displej si umím, na F3 mám výhradně viz níže. Opravdových hodinek mám doma několik, včetně několika automatů...

Obrázek

Jadro:
F3 mi 10 dní nevydrží ani jen s notifikacemi, natož s nějakou aktivitou.
Výdrž na celodenní aktivitu (třeba na kole) se záznamem GPS mi stačí. Umím si je přes noc nabít i ve stanu.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Jadro | úte led 10, 2017 10:39 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

To mozna dela ten Watchface. Nektere jsou narocnejsi na baterku. Pouzivam vyhradne original :-)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

bedo. | stř led 11, 2017 5:33 am

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

iTukan píše:A jake jsou tedy podle hodinky "netamagoči", když by jsi měl uvažovat o chytrých hodinkách? ;)

"chytré hodinky" je pomerne široký pojem, vychádzal by som z toho, čo od nich očakávaš, napr:
1. hlavne aplikácie - Apple Watch
2. hlavne pekný vzhľad - Withings Activité (tie "Swiss Made")
3. hlavne sledovanie pohybovej aktivity - Garmin

Čiastočne sa tieto veci prekrývajú, Apple a Withings vedia sledovať aktivitu (ale nie tak dobre, ako Garmin), Garmin vie aplikácie a notifikácie (ale nie tak dobre ako Apple) a pod. Ja som si kúpil Garmin Vívoactive HR (kvôli optickému HR, inak som roky používal Edge a Fénix som nechcel kvôli cene a rozmerom) a zistil som, že z tých "smart" vecí sú pre mňa naužitočnejšie vibrácie pri prichádzajúcich hovoroch, už sa mi proste nestáva, že by som nejaký hovor zmeškal, lebo som (typicky v hluku ulice) nepočul zvonenie.

Ale čo sa nestalo - viacmenej zo zvedavosti som si ešte kúpil Xiaomi MiBand 1S a ten toto zvláda tiež. A má aj optický snímač tepu (nie až tak dobrý, ako Garmin, ale dostatočne dobrý). Bežné aktivity (chôdza, beh, spánok) zaznamenáva s porovnateľnou presnosťou ako Garmin. Automaticky mi odomyká telefón. Na ruke ho takmer necítiť (pokiaľ práve nevibruje). Baterka v ňom vydrží mesiac. A stál ma 10€. A Garmin používam už zas len pre merané aktivity. :)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar iTukan | sob led 14, 2017 12:46 am

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Díky, máš v tom pravdu.
MiBand jsem měl první verzi,než mi spadl z ruky při turistice a už jsem ho nenašel. :D Ale byl by to naramek na ruce k hodinkam, což opravdu nechci. Withings Activité se mi taky líbí, ale upřednostnil bych více funkcí a nemyslím sí, že jsou vhodné např. na kolo.

EDIT:
Nakonec jsem Gear S3 Classic objednal a už je zkouším. Uvidím jestli mi vydrží déle než 14 dní. Ale líbí se mi víc jak F3...
Časem napíšu co a jak, případně se ptejte co vás zajímá...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

MiGR | sob led 14, 2017 4:44 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Co treba vyzkouset presnost optickeho mereni tepu pri intervalove aktivite? A presnost gps + jaky je vystup aktivity nekde na webu. Loguje se aktivita do aplikace Zdravi?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
pát úno 05, 2010 9:23 am

Uživatelský avatar iTukan | sob led 14, 2017 7:36 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Zkusil jsem eliptický trenažér cca 50 minut. Nemám s čím porovnávat při aktivitě a měřit bpm jinak, nestíhám. :) Až na dva extrémy ke 193bpm (což bych nepřežil :D ), mi připadá, že optické měření by mohlo být ok. Ale dost se potím, což by měření mohlo ovlivnit, třeba při tom extrému.
Přesnost GPS vyzkouším až vyrazím někdy ven.
Výstup aktivity na web = 0. Samsung údaje z S Health nikam na web neukládá (nevím o tom).
Propojení do aplikace Zdraví není.
Doufám, že propojení do zdraví i data ba web Samsung časem dodělá. Pro iOS je to vlastně první uvolněná verze aplikace Gear S.

Ostatní:
Některé funkce při propojení s iOS zatím nejsou. Je otázkou kdy a zda budou. Jde např. o připojení do zpráv, do emailu, což je asi nejdůležitější. Upozornění na zprávy i emaily dojdou, ta si můžete prohlédnout, ale celkově do emailu a zpráv se nedá dostat, stejně jako zprávy či emaily přímo z hodinek odeslat.
Volat a přijímat hovory jde bez problému. Malou výtku bych měl k řazení kontaktů, kde je řazení nastaveno podle jména a nejde změnit na příjmení. Vyhledávání naštěstí funguje dobře.
Výdrž hodnotit nebudu, na to je moc brzy. Za těch cca 50 minut na trenažéru bylo cca 5% baterie, při měření bpm a hlášení údajů mluveným slovem každých 5 minut. Aktivitu jsem nastavil ručně na to jsem dělal. Údajně by typ aktivity měly hodinky samy poznat. Zkusím to příště nechat na "automat".
HR čidlo zajistí, že displej se úplně vypne v případě, že hodinky odložíte z ruky třeba na stůl nebo do nabíječky, i když máte nastaveno, aby byl displej stále zapnutý (Vždy zapnuté hodiny).

Oproti F3 jsou S3 classic menší, což mi vyhovuje. Určitě nebudou tak nápadné na ruce jako F3 nebo AW, jakožto chytré hodinky.

Zatím vše, pokračování časem...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | sob led 14, 2017 8:01 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

AW su daleko mensie ako S3, to len preto, ze som ich mal obe :-)


Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | sob led 14, 2017 8:13 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Říkal jsem, že co není kulaté nepovažuji za hodinky... :wink:

Porovnání F3 sapphire a S3 classic.

Obrázek
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | sob led 14, 2017 8:48 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

tak to gulate nie su ziadne :-) bavil si sa o velkosti tak som reagoval na to.

u mna to plati, ze co je cierne nie su hodiny :-) prisne vzate nic z tychto veci nie su hodiny, takze sme v klude a vraciame sa k...

poznas Monaco od Tag Heuer? :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | sob led 14, 2017 9:06 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Proto jsem vzal stříbrné... ;-)
Monaco znám a taky bych je nikdy nenosil. :-)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | sob led 14, 2017 10:11 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

back to reality

zaujima ma co este popises o prepojeni s iphone. zatial je tam par bodov, ktore si spomenul.

vyskusaj obnovu spojenia a vsetkych funkcii po vzdialeni sa nad dosah BT, pripadne ci sa hodinky dokazu
napojit na wifi a komunikovat aspon v niecom samostatne bez iphonu tak ako to robia AW.

tu neshpchopnost mailov to by snad slo obist konfiguraciou mailovych klientov, ci vazne si z hodin neodosles nic?
ani messenger od Fb ani ziadny iny typ messengera?

co som skusal pulz meraju AW a S3 viacmenej zhodne. nestihal som preskumat ako si merania optimalizuju (AW si interval merani menia podla aktivity).

podla popisu teda vychadza, ze notifikacie su zdvojene, naraz zapipaju aj zasvietia aj na ios aj na S3, ze? neplati to, co u AW, ze ak iphone je nehybny tak stichne a notifikacie bzucia na AW (a naopak ak odlozim AW tak notifikuje ios)?

vydrz baterky podla mna bude viac nez dva dni urcite. vsak clanok si cital.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

miroslavpriesol | ned led 15, 2017 10:27 am

Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Mě by to s těmi aplikacemi taky moc zajímalo. Ještě by mě zajímalo, zda se do s3 dá doinstalovat Spotify a ovládat přes hodinky v telefonu. Zda je možné z whats a Viber atd prijmat upozornění a rovnou si to na hodinkách přečíst a treba v blckberry messengeru odpovedet bud hlasem nebo psanim zpravy :-)
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

Uživatelský avatar iTukan | ned led 15, 2017 6:29 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Obnovení BT spojení po návratu do dosahu BT se zatím vždy navázalo bez problémů a bez zásahu.
Wifi komunikaci hodinky umí. Existuje i app na prohlížení webu, youtube...
Z hodinek zatím vážně nic neodešlu, mail a zprávy není možno zatím posílat. Messenger od FB, whats ani viber nepoužívám, takže nevyzkouším. Tohle mi do telefonu nesmí. :-D
Notifikace jak píše rony, oznámení na tel. i hodinkách. To co AW neumí.
Přímo aplikace Spotify není, ale je aplikace Wammer, která podporuje Spotify. Nemám Spotify účet, takže nevyzkouším, ale dle popisu by to mělo jít.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

miroslavpriesol | ned led 15, 2017 6:55 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Ještě mě napadlo, je možné v hodinkách přímo ve zprávách si číst od lidí nebo jen ta příchozí a šmitec? Nějak nechápu Ty notifikace co AW neumí?
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

bedo. | ned led 15, 2017 7:14 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

iTukan píše:Existuje i app na prohlížení webu, youtube...

tak to potom hej :)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar iTukan | ned led 15, 2017 7:16 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Jdou číst jen příchozí, možná jsem to před tím blbě napsal. Historií ani zprávami lidí listovat nejde (snad někdy půjde).
AW ve spojení s iPhonem umí co psal rony. Jsou-li v dosahu telefonu AW, mohou se notifikace zobrazovat jen na hodinkách a telefon "nereaguje". Tohle S3 neumí, vždy notifikaci oznámí telefon i S3.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | ned led 15, 2017 9:15 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

takze ta S3 appka neponuka data do appky Zdravie, vsak?

notifikacie sa daju separatne zvolit?

trebars facebook pipa len v mobile ale na hodinkach nie?

naopak, cojaviem Messages pipnu len v hodinkach a na ios nie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | ned led 15, 2017 11:10 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Data do Zdraví se neukládají, už jsem to psal. Věřím, že to časem v rámci aktualizací aplikace S Gear půjde.

Notifikace zapneš všeobecně pro všechny notifikace co mohou přijít. (přiložen screen shot možností nastavení oznámení, na androidu toho je mnohem více).

Fakt FB na mobilu nepoužívám, takže toto ti neodpovím. ;)

Messages pípnou vždy na obojím.

Obrázek
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | pon led 16, 2017 7:13 am

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

iTukan, ja sa nepytam konkretne na Facebook, pouzivam ho ako priklad zamen si miesto Facebook napriklad Aplikacia X.

Este raz sa spytam, je mozne v aplikacii pre obsluhu tych hodin zapinat/vypinat/menit parametre notifikacii aplikacii jednotlivo po jednej alebo je to uplne inak cojaviem iba zapnem/vypnem vsetky notifikacie?

Precitaj si este raz moje dva priklady, ci to takto ide manazovat alebo nie :-) Asi nejde ale, zmiatol si sa tym slovom Facebook, takze si sa nan prilis nafixoval a odpovedal si mi tym, ze ho nepouzivas, co som sa nepytal.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | pon led 16, 2017 7:20 am

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Na screenshotu vidíš co tam nastavit jde a nejde. Povolíš notifikace hromadně pro všechny aplikace.
Potom už máš jen možnost pro jednotlivé druhy aplikací zakázat notifikace na hodinkách (např. mail, mapy) a toto nastavení se přenese do aplikace S Gear na telefon, kde se tyto aplikace ocitnou v položce "aplikace s bloko. oznám." a tam potom můžeš zase vymazat blokaci. Tedy filtr co má a nemá chodit za notifiklace do hodinek nastavuješ na nich. Jediný parametr je, zda je aplikace blokovaná nebo není.

Hodinky přímo v iOS NIKDE nenastavuješ (krom BT připojení). Vše se odehrává v aplikaci S Gear.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | pon led 16, 2017 8:03 am

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Takze si teda Aplikaciu XY mozem v hodinkach bloknut (len jej notifikacie) ale pritom v iOS jej notifikacie budu normalne pipat, ano?

Opacne to teeda nejde - aby mi konkretna aplikacia XY pipla v hodinkach ale na iOS nie, ano?

Ak nejakou cistou nahodou mas zhodnu aplikaciu aj v mobile aj v hodinkach, ked pride takejto appke notifikacia, po jej otvoreni, odtuknuti v hodinkach sa nastartuje tato aplikacia?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar iTukan | pon led 16, 2017 8:35 am

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Ano
Ano
Nevím o tom, že by toto šlo.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

odleteldekel | pát bře 02, 2018 7:03 pm

Re: Sansung Gear S3 / Garmin Fenix 3

zdravim..mam S3 classic...neviem preco ale cez IP neslo upgradovat Tizen..upgradoval som si to cez samsung mobil ..ale!!!!! kapacita baterky mi isla rapidne dolu...neviete co stym!!!!...zvyknem si pred tym ako idem spat nabit hodinky na 100 percent ..nastavim si tam budik a hodim setriaci rezim...IP mam v lietadlovom mode..rano sa zobudim a bateria hodiniek ma 60 percent!!!!! :(...mam Tizen 3.0.0.1..dakujem
iPhone 6 ios 9.3.3 JB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 333
Registrován:
sob úno 09, 2008 7:53 pm

Uživatelský avatar parmin | pon bře 05, 2018 11:04 am

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Použil bych google, na dotaz "Tizen battery drain" Ti najde desítky odkazů na články, diskuse, videa...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar 2L8 | ned srp 26, 2018 1:00 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Ja s Frontier nemam ziadny problem mam najnovsi OS a vydrzia mi aj 4-5 dni :) Skkus reset nastaveni, potom v samotnej appke si obnovis povodne appky co si tam mal. Ja mam problem s appkou Facer, nechce mi instalovat ciferniky vobec. Ale normalna appka od Samsungu ide vpohode. Nejake napady?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Vitezslav2 | stř lis 14, 2018 12:17 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Ahoj potřeboval bych poradit. Mám nové Gear S3 Frontier spárovane s iPhone. Ale rapidně rychle se mi vybíjejí. Ve 3h ráno byly plně nabité. V 6h ráno (pořád v nabíječce) už mely 50% a v tuhle hodinu (12h) mají jen 10%. Podotýkám že leží jen na stole. Jsou normálně v dosahu bluetooth a přijímají jen notifikace. Je na nich čistá instalace bez cizích aplikací.
Nevíte čím to je? Máte někdo zkušenost? Díky.
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

Uživatelský avatar sharkee | stř lis 14, 2018 6:02 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Androidforum.cz
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Uživatelský avatar Vitezslav2 | stř lis 14, 2018 6:12 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Už to čtu. Je to globální problém.
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

Uživatelský avatar 2L8 | ned lis 18, 2018 11:36 am

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Ja s Frontier nemam vobec problem, mne vydrzia vkuse 3-4 dni. Musis si vsetko povypinat aj wifi aj lokaliziaciu prip. meranie srdcoveho tepu kazdu hodinu a zalezi aj aky cifernik mas. ak je biely tak jasne ze su aktivne vsetky nody na displ. a vybijaju sa rychlejsie. ak chces mozem ti potom rozpisat co mam len zapnute. co vyuzivas aktualne. ja tam mam kopec appiek a aj cifernikov. s vydrzou nemam problem. Nabijem ich a vecer je na nich 75% bat.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Vitezslav2 | ned lis 18, 2018 12:19 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

To by jsi byl hodnej. Já externí aplikace nepoužívám, vystačím si jen s interníma. Jedu jen na notifikacích a nějaká ta sportovní aktivita. Ciferník jsem doinstaloval jen neden a ne do černa.
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

Uživatelský avatar 2L8 | ned lis 18, 2018 9:53 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Ahoj Vitezslav2, takze ja mam zapnute len bluetooth, budiace gesto zapnute, zvuky mam vypnute, ale vibrovanie je zapnute. Pripominanie, aby som sa hybal ked sedim, tzv. zdravotne stuchance - tie mam zapnute. Meradie srdcoveho tepu mam vypnute. Nepotrebujem, aby mi kazdu hodinu meral, ak chcem tak si zmeriam sam alebo zapnem to ak sportujem. gpsmam vypnute. Jas mam na 5. Automat. nizky jas mam zapnuty. Wifi mam samozr. vypnute. Zapinam ho iba ked nieco instalujem, je to rychlejsie. Cifernik co mam sa vola: JMO digital layout wg ;) od piatku po vikende mam 50%. Hmm neviem ak ti nieco este napadne sa pytaj.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Vitezslav2 | úte lis 20, 2018 1:43 pm

Re: Samsung Gear S3 / Garmin Fenix 3

Děkuji vyzkouším. Mám ještě jeden dotaz, jak je možné, že se mi u příchozích hovorů zobrazuje jednou číslo a jednou i jméno volajícího. I přesto že mám všechny v kontaktech?
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Hodinky pro iOS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron