Facer pre Samsung Gear S3 Frontier

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar 2L8 | sob srp 25, 2018 8:59 pm

Facer pre Samsung Gear S3 Frontier

Ahojte, urcite poznate appku Facer pre instalovanie cifernikov. Mam S3 Frontier hodinky, s klasickou app pre gear watch funguje vsetko - inst. cifernikov apiek a pod. Zial ale nefunguje mi Facer - pri spusteni appky a sparovanim QR kodom z hodiniek mi vobec nejdu instalovat ciferniky a skusal som uz vsetko aj nanovoinstalovanie, pripojenie aj reset hodiniek. Mozete mi poradit? Dakujem.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

jumbo78 | sob srp 25, 2018 9:09 pm

Re: Facer pre Samsung Gear S3 Frontier

Ahoj.
Něco podobného jsem řešil na Huawei Watch. Musel jsem být i s hodinkami připojený na WiFi, stejně jako iPhone a pak už to šlo.
Vyzkoušej, uvidíš, s Gear zkušenost nemám.
Host
Host
 
Příspěvky: 131
Registrován:
čtv led 18, 2018 5:20 pm

Uživatelský avatar 2L8 | ned srp 26, 2018 8:01 am

Re: Facer pre Samsung Gear S3 Frontier

Ahoj, s gear frontier trosku to je obtiaznejsie. Tam som pripojeny na wifi ale cez iPhone. Na samsung app pre iPhone to funguje, ale tu nie a so supportu faceru mi neodpisali.

Edit: updatoval slm cely OS na hodinkach vsetko slape aj pripojenie na wifi, spolahlivo vsetko, ale facer ani za svet nie a som aj prihlaseny/registrovany. :) Tam by malo byt niekolko 1000 cifernikov, zial to stale nejde, napady? Uz som skusal naozaj vsetko aj cez wifi aj BT aj reset komplet nastaveni, odisnt. a nainst. appky vsetko ... :/




Edit: prisiel som nato! ;) funguje
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hodinky pro iOS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron