Synchronizace fotografií

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Je tenhle dotaz hloupý?

Ano, jsi prostě tupá
2
25%
Jsou tady i horší
6
75%
Ne, mám ten samý problém
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 8

CardenCrystal | pát čer 07, 2013 11:41 pm

Synchronizace fotografií

Ahoj,
jsem holka, jsem blond a mám iPhone 4 teprve chvíli.
Pochopila jsem jak dostat z PC fotografie do telefonu. Co jsem ale nepochopila, proč jdou synchronizovat jen celé složky, proč není možnost výběru jen určitých fotografií, a proč když chci po poslední synchronizaci přidat nové album, se mi ta předchozí smažou. Možná jsem jen pitomá a neumím to. Ale jediný co chci je přidat pár fotek z počítače a ne celý složky a ne že při příštím přidávání se mi ty původní smažou. Jako další dementní věc mi přijde to, že v telefonu pak nemůžu ty fotky ani promazat.
Je teda nějakej trik, jak skutečně dostat do founu jen pár fotografií a uchovat je tam i po dalším přidání? Na to jak je apple úžasnej a vychvalovanej co všechno neumí, mi tohle přijde jako základní věc, která by mohla bejt udělaná lěpe.
V HTCčku jsem jednoduše po připojení tel k PC přetáhla zvolený fotky do složky v telefonu a kdykoli jsem je mohla v telefonu i smazat.
Díky za všechny rady. :twisted:
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | sob čer 08, 2013 6:28 am

Synchronizace fotografií

Vytvoření si v pc složku např Fotky iPhone, v te si pak vytvářejí složky podle potřeby, dovolená,oslava, atd
Do kterých dáš fotky které chceš mít v iphonu.
V iTunes po připojení iphonu, pak v záložce Fotografie zvolíš že chceš synch složku Fotky iphone, pak můžeš zvolit které složky chceš mít v iphonu nebo všechno v té složce. Pokud budeš mít zvoleno že všechno. Tak pak pro přidání fotek stačí přidat složku s fotkami do té složky Fotky iphone, nebo do složky která tam už je, při synch se pak objeví v iphonu.
Nejdou pak ale v iphonu mazat, pouze zrušením synch v iTunes.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar speedman | sob čer 08, 2013 8:46 am

Re: Synchronizace fotografií

Ak si bola zvyknutá označiť pár fotiek a tie nahrať do telefónu, no tak si priprav prázdny adresár na synchronizáciu a tých pár označených prehraj tam a potom pripoj telefón a máš to v ňom.
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 348
Registrován:
pát kvě 13, 2011 12:05 pm

CardenCrystal | sob čer 08, 2013 8:09 pm

Re: Synchronizace fotografií

Super. Takže si musim udělat složku mimo, do který ty fotky ze všech těch jednotlivých složek zkopírovat. Takže budu mít ty fotky v počítači dvakrát. A pokaždý když budu chtít přidat třeba jen jedinou fotku, budu muset synch. celou tu složku pro iphone. To je tak zasr... zbytečný. Ale jinak to zřejmě nejde.
Předpokládám že když vytvořím fotku s kopiema určitejch fotek,musim si jí tam pak nechat, protože když jí pak smažu, při příští synchronizaci by se mi smazaly i z iphonu.
Achbože. Zlatá Nokia3310
Ale děkuju
 

Uživatelský avatar speedman | ned čer 09, 2013 6:29 am

Re: Synchronizace fotografií

Zbytočné to je, ak si nevážiš svoju robotu :) ak sa ti čokoľvek stane s telefónom tak ho práve vďaka tomuto zasranému systému práce vieš obnoviť do pôvodného stavu aj s vytriedenými fotkami. Sťažovať sa pri dnešnej kapacite diskov a pravidle zálohovať, zálohovať, zálohovať, na duplicity je ojedinelé. Ak tam potom pridáš, alebo odoberiwsm jednu fotku tak tá synchro prebehne adekvátne zmene a nie, ako keby zakaždým vkladáš napr. 1000 fotiek. Ale rešpektujem, že ti to proste nevyhovuje. Možno bude riešením OS, ktorý na poriadok a bezpečnosť dát až tak nedbá..
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 348
Registrován:
pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron