iphone nevibruje

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

caginho6 | čtv říj 16, 2008 8:07 pm

iphone nevibruje

ludia neviete mi pls nejak pomoct...z nicoho nic mi prestal vibrovat moj 2G Iphone firmware 2.0.1...skusal som reset v nastaveniach a aj restor cez itunes...ale nic nepomohlo..nemate nejake typy,bo vibrovanie mi dost chyba...
 

Paly | čtv říj 16, 2008 8:11 pm

Re: iphone nevibruje

Mas iPhone 3G? ak ano tak ho daj reklamovat, ak nie tak mono odisiel motorcek, alebo sa skus pozriet ci nemas v Nastaveniach v Sounds vypnute vibrovanie.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

caginho6 | čtv říj 16, 2008 8:46 pm

Re: iphone nevibruje

nene mam 2G..no bude to asi motorcek...da sa s tym nieco robit??vymenit?opravit?
 

johny03 | pát říj 17, 2008 10:52 pm

Re: iphone nevibruje

tezko
 

Paly | sob říj 18, 2008 12:02 pm

Re: iphone nevibruje

ake tazko? Mal si uz rozobraty iPhone? Ja par-krat :) je to super ako to tam vsetko pekne naukadali.

Skus sa informovat tu viewtopic.php?f=85&t=3211 ak by to bolo od Teba daleko, nie je problem iPhone rozobrat aj doma (treba dat pozor aby si s nim nieco neurobil) Navody na rozobratie najdes na nete.

Motorcek sa nachadza v opacnom hornom rohu ako je fotak. Mozno len kontakt povolil, treba pozriet, ak nie kupa motorceka nie je velka investicia.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

johny03 | sob říj 18, 2008 3:54 pm

Re: iphone nevibruje

ja nevim ja nejsem moc technik takze bych se do vlastni opravy iphonu moc nepoustel...strasne bych se bal ze neco podelam :mrgreen:
 

Uživatelský avatar ygy | sob říj 18, 2008 5:36 pm

Re: iphone nevibruje

si si isty ze te vibrovanie mas iba v nastaveniach vypnute :wink:
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

caginho6 | sob říj 18, 2008 11:19 pm

Re: iphone nevibruje

no ja sa tiez bojim ze by som viac pokazil ako napravil...aj ked sa mi zda dost pravdepodobne, ze by to mohol byt len ten kontakt...takze sa asi budem musiet odhodlat na tu demontaz...neviete nahodou o nejakom navode ako na to??
 

johny03 | sob říj 18, 2008 11:27 pm

Re: iphone nevibruje

sam se do toho rasi nepoustej, podle me je chyba v softwaru..jeste si to projed vsecko :!: :!:
 

caginho6 | ned říj 19, 2008 11:22 pm

Re: iphone nevibruje

praveze sa obavam ze v software to nie je, bo uz som ho preinstloval a nepomohlo...a najviac ked som sa to snazil opravit, tak som prisiel nato ze namiesto vibrovnia pocut iba take 2 slabe tuknutia ako keby ten vibracny motorcek aj chcel nieco spravit...ale je bud pokazeny lebo to bude ten kontakt...takze mi asi zostava iba najst nejakeho schopneho opravara...aj ked vzhladom na to ze som zo zapadneho slovenska to bude asi problem... :(
 

Zdani | úte pro 02, 2008 11:20 am

Re: iphone nevibruje

Uz ani moj iphone nevybruje. Stalo sa to vcera ked som chatoval cez fring. A nijak sa to neda rozbehat.
 

Uživatelský avatar ygy | čtv pro 04, 2008 3:29 pm

Re: iphone nevibruje

skus nainstalovat z cydie aply vibrus a ked ti ani potom nebude pracovat tak to daj opravit
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Cenayus | stř srp 12, 2009 12:06 pm

Re: iphone nevibruje

taky isty problem som mal aj ja..ale zda sa mi ze to bolo po pade na zem, rozobrat iphone podla youtube navodu som sa nebal vzhladom ktomu ze uz pred tymto problemom som si menil display
na iphone 3g je motorcek pod fotakom na bocnej stene treba odobrat maticnu dosku a pod nou ho vidno su tam len take male dva kontakty ktore doliehaju alebo nedoliehaju k maticnej co bolo vmojom pripade trosku som ich napravil a uz vibroval s radostou
 

apophys | stř bře 13, 2013 8:38 am

Re: iphone nevibruje

Už jsem se chystal reklamovat nový (po reklamaci) iPhone a ony byly vibrace jenom vypnuté v nastavení :-)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vyzvánění, SMS tóny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron