IP 3GS Prestal zvoniť

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

conectmetal | sob kvě 01, 2010 8:05 am

IP 3GS Prestal zvoniť

Čaute chlapy a chlapci. :wink:
Už sa stal niekomu podobný problém. Chcem upozorniť že nemám JB. Hral som hru Solitare City a mal som ju zapojenú na sluchadlá. Počas hry som sluchadlá vytiahol a zvuk v čudu . Keď mi niekdo zavolá vôbec nejde vyzvánanie. Urobil som zapnutie vypnutie IP, v zamknutom stave 2x home hlasitosť naplno, v nastaveniach hlasitosť naplno, urobené obnovenie všetkých nastavení :cry: a nič nepomôhlo. Má niekdo nejakú radu. Restore by som ziatial nechcel robiť.
edit:
Keď hru spustím a chcem pridať zvuk vôbec nereaguje na zvíšenie hlasitosti.Keď zapojím sluchadlá tak zvuk funguje aj reaguje na zvíšenie hlasitosti.Dopkonca aj keď mi niekdo volá tak funguje vyzvánanie cez slúchadlá. Ale čo je zaujímavé keď uzamknem IP tak ten zvuk už nefunguje ani keď odomkínam IP samozrejme mám stále pripojené sluchadlá. No a keď sluchadlá odpojím zase nič :cry:
 

siccnezz | sob kvě 01, 2010 8:57 am

A nemáš jenom vyplej zvuk tím přepínačem do tichýho režimu? Nad tlačítky k zesílení a zeslabení.
 

conectmetal | sob kvě 01, 2010 9:19 am

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Starec ti si normálne génius :lol: :lol: :lol: A ja taký deb. vyber si buď je to súbor alebo inšie. :lol: Už som zažil kadečo a nemám IP 3 dni ale že som na takúto kravinu nemyslel to bude tým že je ešte ráno. :D Samozrejme že to bolo tým gombíkom. Ja som kus vola . Zamknite to alebo lepšie vymažte. Alebo nechajte tak nech sa aj druhý pobavia.
 

Uživatelský avatar cicolably | sob kvě 01, 2010 9:30 am

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

dobrééé
:lol:
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar dodulo | sob kvě 01, 2010 9:37 am

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

pocuj a ked si sem pisal nesedel ti "monkey" na pleci? :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

conectmetal | sob kvě 01, 2010 9:49 am

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Asi hej. Proste je to riadna haluška. :D :D
 

Green | čtv úno 03, 2011 8:59 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Mám IP 3G a tiež mi nejde zvuk,dolne reproduktroy..ked dam sluchadla tak pocut iba muziku a hlasy len tak potichu s miernym sustaním,kde može byť chyba?
 

Uživatelský avatar cicolably | pát úno 04, 2011 5:52 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

:-) iphone = jeden reproduktor dole(pri docku),prečisti konektor sluchadiel,rozoberal ho niekto ?možno je zle zastrčený flex kábel
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

avatarcze | ned srp 07, 2011 1:19 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

ahoj,

uz jsem podobny prispevek psal do jednoho tematu, ale zkusim se zeptat i tady..
mam iphone 3gs a prestal jit zvuk, po zapojeni sluchatek zvuk jde.. nepomohl restart ani reset vsech nastaveni.. dik za pomoc
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
pon úno 21, 2011 5:26 pm

1kreanga | sob bře 02, 2013 7:34 pm

Re: IP 3GS Prestal zvoniť

Ja mam IP este len druhy tyzden a dnes som zazil to nezvonenie. Az ked som ho vybral z puzdra uvidel som ten prepinac na tiche zvonenie :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován:
ned úno 17, 2013 3:03 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vyzvánění, SMS tóny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron