Videa se zobrazí v iphone 5, ale nejdou přehrávat

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kanne8472 | ned kvě 05, 2013 10:05 am

Videa se zobrazí v iphone 5, ale nejdou přehrávat

Čau,
nejsem nováček, ale doteď jsem měl iPhone 3G 16GB, takže jsem videa nikdy neřešil. Pořídil jsem si teď iP5 64GB, takže do něj rvu multimedia všemi směry.

Problém: v iTunes přidám svoje videa do knihovny, tam se zobrazí, jdou přehrávat, cokoliv. Kliknu na DEVICE -> FILMY, všechno bez problému, videa vidím, zaškrtám, které chci v telefonu a dám synchronizaci. V iPhonu 5 kliknu na ikonku VIDEA, film se mi zobrazí v seznamu, ale je slabě šedivý (standartně se tak označuje ve windows problémový soubor), ukazuje svou délku, název, ale nejde otevřít. Jak to udělat, aby to šlo pouštět ?

Když ty videa nahraju do svých fotek a dám synchronizovat, tak se objeví v obrázcích a jdou v klidu spouštet, jenže nejsou vidět názvy a náhled je černý, pač videa začínají černě. Funguje to, ale je to dost nepohodlný, pač až budu mít videí třeba 50, tak nikdy nenajdu to, které doopravdy hledám.
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
pát úno 06, 2009 12:31 pm
Bydliště: Příbram

Uživatelský avatar rony | ned kvě 05, 2013 10:10 am

Re: Videa se zobrazí v iphone 5, ale nejdou přehrávat

format videa, kontajner, kodeky, rozmery.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kanne8472 | ned kvě 05, 2013 10:16 am

Re: Videa se zobrazí v iphone 5, ale nejdou přehrávat

to jsou rady nebo otázky ?

konvertováno přes Handbreak 0.9.8, formát mp4, rozměry videa 624x352, kontejner nevím co je, kodek mi ukazuje H.264
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
pát úno 06, 2009 12:31 pm
Bydliště: Příbram

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron