Sloučení videosouborů a jejich použití ve vestavěnám playeru

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar mike-biker | sob kvě 24, 2014 6:08 pm

Sloučení videosouborů a jejich použití ve vestavěnám playeru

Potřebuji poradit: Kamarád má film na DVD "Putování s Dinosaury". Toto má 6 dílů. Já jsem mu jednotlivé kapitoly - díly z DVD enkodoval Handbrakem, takže mám 6 videí ve formátu m4v. Nicméně se po přidání do iTunes vytvoří 6 složek, v každé je uložen jeden díl. Toto lze přehrát rovněž jednotlivě ve zkostnatělém a APPLE nedůstojném vestavěném přehrávači, který jak známo skoro vůbec nic neumí.
Všiml jsem si, že v iTunes v informacích k filmu jsou různé možnosti, které jsem ovšem moc neprobádal.(Informace, Video, Řazení)
Dotaz: Lze nějak docílit toho, aby v iTunes byla jedna složka a v ní všech 6.dílů - souborů, přičemž by byl v přehrávači uveden jen název složky a poté možnost vybrat jednotlivé kapitoly - podsložky? Nebo ty různé vyfikundace v info o souborech jsou na dámské přirození a musím díly spojit?
Díky za moudra zkušenějších.
Já sám používám výhradně AV Player, protože vestavěný přehrávač nemá žádné výhody - jen nevýhody. :evil: Tedy kromě toho, že je zdarma. :D
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron