Padající APPs Instagram s příchodem iOS 12

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

PerterP | pát lis 30, 2018 3:42 am

Padající APPs Instagram s příchodem iOS 12

Čauec,

nezaznamenal tady některý z uživatelů potíže s nahráváním videí do insta stories na Instagramu? Od aktualizace iOS na 12, když chci něco nahrát (tj. vyberu 15sec. video, dám k němu nějaký popis, hashtag atd.), tak mi aplikace spadne (u fotek to přitom nedělá). A celý proces opakuju ještě x-krát (sem tam pomůže restart zařízení). Nevíte, co by to mohlo způsobovat a jak to vyřešit, aby to fungovalo? (reinstall appky jsem zkoušel, ale bez efektu). download Watery Desktop 3D free

A zlobí mě i např. browser Dolphin, kde, když mám otevřeno více oken a chci mezi nimi přepínat, tak aplikace spadne.

S tím instagramem to není jako že existenční problém :D , ale spíš by mě zajímalo, co to může způsobovat. A spousta updatů appky už bylo, ale problém nevyřešen.
download WinSCP: https://softwareappfree.com/winscp-17.html
Díky za odpověď,
Ondra
Naposledy upravil PerterP dne stř pro 12, 2018 2:56 am, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
pát lis 30, 2018 3:33 am

Renik | ned pro 02, 2018 8:37 pm

Re: Padající APPs Instagram s příchodem iOS 12

Ano robi to aj mne a celkom casto. Ked najdes fix, daj vediet. Ja som zatial nemal chut hladat [emoji4]
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron