Aplikace zdraví - celkové kilometry

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Gaudel | pon úno 18, 2019 8:12 pm

Aplikace zdraví - celkové kilometry

Dobrý den- dá se nějak nastavit v aplikaci ZDRAVÍ aby to ukazovalo v přehledech celkové kilometry a ne průměrné?

Doplním to tedy sem.
Pokouším se tu odpovědět už po třetí.
No koupil jsem si náramek s GPS od niceboy a jejich aplikace umí jen celkové kilometry všech sportu ve statistikách. Aplikace zdraví umí tyto data stáhnout a zobrazit mi jednotlivé sporty - kolo, běh, lyže - ale jejich statistiky týdenní, měsíční, roční mě to bohužel ukazuje jen v průměru na aktivitu a ne celkové kilometry. Nevíte zda se to dá nastavit aby to ukazovalo celkové kilometry?
Děkuji za odpověď.
Naposledy upravil Gaudel dne stř úno 20, 2019 4:25 pm, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pon úno 18, 2019 8:08 pm

Uživatelský avatar mike-biker | úte úno 19, 2019 10:39 am

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Buď trochu konkrétnější. Myslíš v různých aktivitách? Tam jde zjistit údaje za každý jednotlivý den, nebo opravdu jen průměr. Na sofostikovanější sledování je celá škála jiných aplikací třetí strany.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar sharkee | úte úno 19, 2019 3:02 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Gaudel píše:Dobrý den- dá se nějak nastavit v aplikaci ZDRAVÍ aby to ukazovalo v přehledech celkové kilometry a ne průměrné?


Jestli je myšleno během aktivity, tak ano, nutno jít do nastavení a tam změnit co chci vidět, jestli průměr, nebo celkovou vzdálenou, průměrnou rychlost atd
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Gaudel | stř úno 20, 2019 7:46 am

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

mike-biker píše:Buď trochu konkrétnější. Myslíš v různých aktivitách? Tam jde zjistit údaje za každý jednotlivý den, nebo opravdu jen průměr. Na sofostikovanější sledování je celá škála jiných aplikací třetí strany.

Jedná se mi o to, že mám náramek s GPS od Nice boy. Aplikace umí jen celkové kilometry všech sprotů ve statistikách. Aplikace zdraví si tyto data umí načíst a ukázat jednotlivé sporty - kolo, lyže, běh - ale statistiky týdenní,měsíční a roční mi ukáže jen v průměru na danou činnost a ne celkové km pro danou činnost. Dá se to někde nastavit?
Naposledy upravil mike-biker dne čtv úno 21, 2019 2:50 pm, celkově upraveno 1
Důvod: EDIT: Nepiš příspěvky vícekrát, ale počkej na schválení.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pon úno 18, 2019 8:08 pm

Uživatelský avatar 2L8 | ned úno 24, 2019 5:28 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Accupedo a Up
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Gaudel | ned bře 03, 2019 8:36 am

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Accupedo ale nesplňuje to, že mi neukáže další sporty. :-(
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pon úno 18, 2019 8:08 pm

Gaudel | úte bře 05, 2019 9:14 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

A bohužel aplikaci UP, jsem nenašel.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pon úno 18, 2019 8:08 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron