TRADFRI inteligentne osvetlenie by IKEA

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mirmo80 | úte led 07, 2020 9:40 pm

Re: TRADFRI inteligentne osvetlenie by IKEA

Jj, tak to je to, čo popisujem ja. Príslušenstvo tam je, ale nejde s ním komunikovať. Ako píšem, skús vtedy bránu vypnúť (odpojiť od elektriky), chvíľku počkať a zapojiť späť. Mne toto väčšinou zabralo.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar mookie | sob bře 07, 2020 9:37 am

Re: TRADFRI inteligentne osvetlenie by IKEA

kdyby to někoho zajímalo a řešil podobnej problém, jako jsem řešil s přidáním zásuvky bez ovladače o pár příspěvků výš, tak jsem přišel na způsob, jak to víceméně jednoduchou oklikou vyřešit bez toho, že by se mi hromadily ovladače nebo jsem musel znovu párovat žárovky

1. jednoduše spárovat zásuvku v libovolný místnosti s libovolným existujícím ovladačem
2. v aplikaci IKEA vytvořit novou místnost a zásuvku do ní přesunout... tím se odpojí od ovladače, ale jinak zůstane všechno předchozí zařízení funkční a zásuvka je ovladatelná skrz bránu a automatizace

sice mi tím vznikají místnosti obsahující jen zásuvku, ale to mě netrápí.... hlavní je, že zásuvka zůstane propojená s bránou, ale ovladač na ni už nemá vliv, zároveň se mi od ovladače neodpojí žárovky, který k němu byly připojený a za třetí není nutný kupovat zásuvky v sadě s ovladačem (pokud ho samozřejmě neplánujete využívat)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř zář 02, 2009 3:18 pm

mirmo80 | sob bře 07, 2020 1:04 pm

TRADFRI inteligentne osvetlenie by IKEA

Ja mam pocit, ze prave tento typ ovladaca je mozne pouzit ako schodistovy. Takze ak nie je potrebny k zasuvke, tak sa moze neskor hodit k svetlam. Takto je lacnejsi ako kupovany samostatne.

A dik za tip.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron