Otazka k hram Homescapes a Family Island

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Gaaspi | stř led 29, 2020 8:34 pm

Otazka k hram Homescapes a Family Island

Zdravim. Iste poznate tie "Adds" ked hrate nejaku hru a mate pustene data, tak sa vam pocas hry obcas pusti reklama na ine hry s tym ze ak si ju pozriete tak dostanete nejake bonus pointy v hre ktoru hrate. No a videl som ads ukazku na tieto dve spominane hry ale ked som si to stiahol boli uplne o inom.

Vysvetlim:
Obe hry mali spolocne to ze v tom ads boli take animacie (nieco na sposob detskych hier) kde napriklad holka bola vo vytahu a zacalo horiet a dole ponuklo dve predmety napr. hasiaci pristroj a srobovak a ty si klikol na jednu z toho a bud to bolo dobre alebo zle... A ja by som chcel hrat prave to!

Ale ak si hru stiahnete ta hra je sice ona ale je to o niecom uplne inom. Aj ta family island ze sla rodinka po lese spadol most a dole sa zonrazilo lano a iny predmet a zase bolo treba kliknut spravne...

Kde by som to mohol hrat alebo ako to zohnat, ten mod hry co je v tych ukazkach.
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován:
stř led 08, 2020 4:41 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron