Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

zabako | pon bře 30, 2020 12:12 am

Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Ahoj. Omlouvám se, jsem tady nový. Mám problém a rád bych, kdyby jste mi někdo poradil. Mám Iphone 6s, starý přesně 1 rok a 3 týdny. Asi před měsícem se mi začal velice rychle vybíjet a to doslova chaoticky. Telefon nabiju na 100% a po cca 20 minutách mi spadne klidně na 20%. Ale chaos spočívá v tom, že pokud s telefonem volám, žádná tragedie se nekoná. Po půl hodinovém hovoru jsem dole tak 6%. Pokud telefon vezmu do ruky, probudím jej a vlezu do menu, nebo třeba začnu psát zprávu popř. surfovat po internetu, okamžitě začne padat baterie. Už jsem několikrát provedl reinstalaci, povypínal aplikace, snížil jas na displeji, ale pořád špatně. Baterie uvádí kondibi 93%. Při reklamaci mi byl telefon vrácen se slovy, že se závada neprojevila. Můžete mi prosím někdo pomoct? Díky moc a omlouvám se, pokud jsem zbytečně založil nové vlákno. Zabako
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
ned bře 29, 2020 11:59 pm

Uživatelský avatar mike-biker | pon bře 30, 2020 10:22 am

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Zkus vyloučit softwarovou závadu:
Restore přes DFU a poté nastavit jako NOVÝ! . Neobnovovat, jen se přihlásit k iCloudu.
Dej zde pak vědět, zda to pomohlo?
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Jirka_S | pon bře 30, 2020 3:00 pm

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Přesně tohle se mi dělo na iP SE, kde jsem si nechal dát novou baterii, pomohla její bezplatná výměna.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
čtv srp 27, 2015 4:01 pm
Bydliště: CZ

zabako | pon bře 30, 2020 8:04 pm

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Ahoj.Takže, zkusil jsem restore, nepřihlašoval jsem se na mojeid, zkrátka, nechal jsem telefon jako nový. A výsledek? KATASTROFE HILFE. :-D Natočil jsem minutový záznam o tom, jak telefon, který je jako nový, bez aplikací, bez přihlášení, za 1 minutu odečte 5%. Takže zítra jej opět vezu do Alzy, do krabičky přiložím sd kartu s videem a jsem zvědav, jak se k tomu postaví servis. I kdybych měl za baterii zaplatit, rád to udělám, ale hlavně aby už byl pokoj a a můj "ajfón" zase fungoval. Díky moc všem za rady.
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
ned bře 29, 2020 11:59 pm

Uživatelský avatar mike-biker | úte bře 31, 2020 9:50 am

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

To nevypadá, že by to bylo baterií. Pokud při hovoru drží standardně a v klidu se vybíjí, je tam problém spíše v řízení napájení.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv dub 02, 2020 8:52 am

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Když už je tady toto vlákno, tak ho zneužiji. Miku, co si myslíš o tomto?

https://youtu.be/2bQiuRBYl0o


Když ho nechám po delší dobu na nabíjení, třeba tak 3 dny, tak se vypne. Pokaždé, když ho vypnu a posléze zapnu, tak baterie je červená, pak naskočí po chvíli na reálnou kapacitu. Dělá mi to už od zakoupení. Krom hudby jsem do něj nenatahala nic, žádnou zálohu. Je v něm pouze hudba. Dělala jsem i obnovu přes DFU a opět do něj natáhla jen hudbu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Onygzzer | čtv dub 02, 2020 10:41 am

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

OT: tak už asi z 1/3 víme jak vypadá Metalgirl [emoji23]
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 524
Registrován:
sob led 10, 2009 3:48 pm

Uživatelský avatar mike-biker | čtv dub 02, 2020 8:48 pm

Re: Rychlé a chaotické vybíjení baterie Iphone 6s

Tak s tím jsem se ještě nesetkal. Zajímalo by mě, jestli to samé bude dělat i s jinou baterií?! Možná, že je tam problém v nabíjecím obvodu a proto to takhle blbne. Více by asi poradil Tony.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron