Autorádio pro Iphone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

JuraS. | ned lis 29, 2015 4:21 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Taky jsem se koukal. Nevím jestli PIONEER MVH-X560BT umí např. Siri. To by se mi moooc hodilo. Jinak ten Kenwood je taky parádní. Dám tomu do jara čas, v tý kose se to stejně vyměňovat nedá když nemám garáž...
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát lis 27, 2015 8:06 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Petrt | ned lis 29, 2015 10:25 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Siri? To určitě umět nebude.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

JuraS. | pon lis 30, 2015 7:20 am

Re: Autorádio pro Iphone

A které to umí? U některých starších jsem tuto možnost našel v popisu. Ty novější jako by na iPhone rezignovali a soustředí se víc na Androida. Počítám, že autorádio co má v panelu mikrofon a nebo co má externí mikrofon a na obalu mí že je pro iPod/iPhone pak že bude mít podporu pro Siri cestou BT. Včera mi v prodejně iPhone v Praze prodavač tvrdil, že moc autorádií co by se dali slinkovat s IPhone 6/6S pomocí USB kabelu nebude protože u tohoto modelu byl použit vyšší stupeň hw ochrany. To nevím k čemu je to dobré když se pak s ním nedá slinkovat třeba pračka (kdybych chtěl a výrobce pračky to použil). Chci autorádio které mě nebude rušit od jízdy. Třeba ten Pioneer co mám má na mý straně na panelu 4 malé čudlíky kterými se nastavuje hudby a rádio a poměrně malý otočný kterým se přepíná CD/radio a řídí hlasitost. Při ovládání hlasitosti tak občas zmáčknu i nějaké to nastavování. Prostě mozek designerů se v tu chvíli zabýval něčím jiným. Třeba Laplaceovou metodou uspořádání pracovního stolu. a když už bude vyřešena logika ovládání rukou pak s připojeným mikrofonem bych rád telefonoval bez toho abych musel pustit volant. Zvlášť v Praze v pátek odpoledne.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát lis 27, 2015 8:06 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar sharkee | pon lis 30, 2015 9:06 am

Re: Autorádio pro Iphone

Asi bude potřeba hledat autorádia s podporou Apple CarPlay - http://www.pioneerelectronics.com/CarPlay/
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Clon | pon lis 30, 2015 9:32 am

Re: Autorádio pro Iphone

JuraS. píše:.... Takže klidně jebka z číny za pár stovek co ale bude umět co potřebuji. cenu bych viděl do max 2.500,- Kč. Poradíte mi ?

:ROFL:
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

JuraS. | pon lis 30, 2015 10:18 am

Re: Autorádio pro Iphone

sharkee píše:Asi bude potřeba hledat autorádia s podporou Apple CarPlay - http://www.pioneerelectronics.com/CarPlay/

Chci 1DIN. A to auta co mám nic drahého, aby to nebylo dražší než auto...
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát lis 27, 2015 8:06 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar sharkee | pon lis 30, 2015 11:04 am

Re: Autorádio pro Iphone

sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

JuraS. | pon lis 30, 2015 11:13 am

Re: Autorádio pro Iphone

Taky si umím najít nabídky eshopů. Ptám se na konkrétní výrobek, na zkušenosti. Na to co bude umět rádio ve spojení s IPhone 6, iOS 9. ne ve všechn prodejnách mají všechny typy a ne všude je mají vystavené tak aby bylo možné je vyzkoušet. A prodavači mnohdy o tom ví míň než já když si dopředu nastuduji návod a chci to jen vidět naživo v provozu. Proto se ptám. Na skutečné zkušenosti. a nechci 1DIN rádio s vysouvací obrazovkou. Nejsem kamioňák abych si pouštěl při jízdě televizi. A to by mělo být jasné i z toho že jsem psal, že chi intuitivní ovládání kde mě nenutí se dívat na to co mačkám. Tak je logické, aspoň mě, že autorádio s televizí nepotřebuji. A parkovat umím normálně, nepotřebuji na to kameru, stačí mi zrcátko a pípání.

EDIT:

Výherce : https://www.alza.cz/pioneer-mvh-x560bt- ... .htm#popis
Mám i prodejnu kde mi to namontují při koupi do auta. Takže uvidíme zda budou vánoční odměny.
Naposledy upravil Metalgirl dne pon lis 30, 2015 6:33 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát lis 27, 2015 8:06 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Aparat | pon lis 30, 2015 5:47 pm

Re: Autorádio pro Iphone

JuraS. píše:A které to umí? U některých starších jsem tuto možnost našel v popisu. Ty novější jako by na iPhone rezignovali a soustředí se víc na Androida. Počítám, že autorádio co má v panelu mikrofon a nebo co má externí mikrofon a na obalu mí že je pro iPod/iPhone pak že bude mít podporu pro Siri cestou BT. Včera mi v prodejně iPhone v Praze prodavač tvrdil, že moc autorádií co by se dali slinkovat s IPhone 6/6S pomocí USB kabelu nebude protože u tohoto modelu byl použit vyšší stupeň hw ochrany. To nevím k čemu je to dobré když se pak s ním nedá slinkovat třeba pračka (kdybych chtěl a výrobce pračky to použil). Chci autorádio které mě nebude rušit od jízdy. Třeba ten Pioneer co mám má na mý straně na panelu 4 malé čudlíky kterými se nastavuje hudby a rádio a poměrně malý otočný kterým se přepíná CD/radio a řídí hlasitost. Při ovládání hlasitosti tak občas zmáčknu i nějaké to nastavování. Prostě mozek designerů se v tu chvíli zabýval něčím jiným. Třeba Laplaceovou metodou uspořádání pracovního stolu. a když už bude vyřešena logika ovládání rukou pak s připojeným mikrofonem bych rád telefonoval bez toho abych musel pustit volant. Zvlášť v Praze v pátek odpoledne.


Mam autoradio Pioneer min. 3 - 4 roky a iPhone 6 pres USB zvlada naprosto bez problemu..
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 256
Registrován:
stř srp 19, 2009 2:32 pm

Uživatelský avatar Petrt | pon lis 30, 2015 7:57 pm

Re: Autorádio pro Iphone

JuraS.: asi jsem chybně pochopil tu tvou "Siri". Pokud myslíš, že budeš mít v telefonu aktivní Siri a po "hey Siri" (i když už nevím jak to funguje na iP6) se ti z repráků auta ozve bába a bude čekat na tvůj povel (zachycený mikrofonem u stropu), tak to fungovat nejspíš bude. Jen netuším, jak bude ve staré šáde schopná rozeznat tvůj hlas od řevu auta.

V Brně znám "speciálku" na auto audio, kde mají desítky autorádií vystavených a můžeš si je libovolně zkoušet, párovat s telefonem a blbnout. Montáže také provádějí. A jelikož jsem byl s nimi velice spokojený (odborně i lidsky), malá reklama...
Kód: Vybrat vše
http://www.ahifi.cz/


edit: mnou uvedený Kenwood nemá problémy ani s iPadem Air, iP5, iP5s, iP6 a ani s iP6s...vše dobíjí a přes BT páruje.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

JuraS. | úte pro 01, 2015 8:02 am

Re: Autorádio pro Iphone

jasan, takovou prodejnu jsem našel i v Praze (jednu o které vím). Otázkou je co se rozumí pod "montáží do auta ". Pokud by to bylo v ceně koupě autorádia pak ano. ale pokud by za to chtěli víc jak za autorádio tak si to namontuju sám. Jako předchozích několik.
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát lis 27, 2015 8:06 am
Bydliště: Praha

josef.joe | pon zář 19, 2016 2:03 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Ahoj,

já teďka objednával přes stránku www.2din.cz , sice jsem ani tak neřešil zda mi bude fungovat s iphonem ale funguje ... nevím najít konrétní model, nicméně se zkus podívat tady ... nebo ještě jedna ztránka kde máš autoradio i s dvd http://www.autoradio-s-dvd.cz/
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
pon zář 19, 2016 1:55 pm

hermelin-lukas | čtv čer 14, 2018 11:43 am

Re: Autorádio pro Iphone

Já bych to řešil jednoduše, a to sice takto: http://www.tonystore.cz/autoradia-s-bluetooth :D
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
čtv čer 14, 2018 11:27 am

Fifik | sob črc 21, 2018 2:28 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Čaute. Mám iPhone 7+ a chcel by som prehrávať hudbu cez Bluetooth. Myslite že sa mi oplatí kúpiť najlacnejšie autorádio s BT, alebo existuje nejaký adaptér do zapaľovača?
iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch 4 44mm, AirPods Pro, MacBook Air!
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 288
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:16 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar rony | sob črc 21, 2018 5:02 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Neriesil by som ako presne prepojit iPhone s aftermarket autoradiom ako skor schopnost preniest ovladanie do ovladacich prvkovv autoradia a v najlepso pripade na tlacitka volantu. Akonahle by si mal skladby vyberat, prepinat atd. len z iPhone, tak to bude nielen otravne ale najma nebezpecne. Takze najlepsia moznost su aftermarket radia s CarPlay, potom vsetky, ktore po pripojeni cez BT zvladnu vyber skladieb, pauza, play, next atd. tlacidlami autoradia.

Moj pripad: pred rokmi som to skumal a akonahle to nevie vstavane radio v aute, tak som zamietol aftermarket a siel som do separatnej krabicky, ktora simuluje CD changer. Do nej SD karta.

Dalsie auto uz budem vyberat specialne pre iPhone.

"cigaretaky" su vospolok nesmierne nezmysly. neverim, ze by sa akokolvek zlepsili spred cias, kedy este boli modne (prelom 2010).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron