Autorádio pro Iphone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar House_MD | ned říj 09, 2011 9:24 am

Re: Autorádio pro Iphone

Ten aux je normální jack female, ne? takže stačí tohle: http://www.alza.cz/hama-propojovaci-3-5 ... 185699.htm
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

niky79 | ned říj 09, 2011 5:09 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Super, diky, koupil jsem v hyperkramu 2x 3.5mm jack na jednom kabelu :-)) od Hamy, 1,2m, za 50 Kc a fici to dobre.

Kdybych ale pouzil specialni kabel iphone-jack, mohl bych ovladat songy primo z radia?
 

Uživatelský avatar cicolably | ned říj 09, 2011 5:26 pm

Re: Autorádio pro Iphone

niky to je len audio vstup ,žiadne ovládanie nečakaj
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar parmin | ned říj 09, 2011 5:58 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Já to řeším přes AUX výstup na iPhone a AUX vstup na rádiu. Není to ideální - do iPhone se musí strkat dva kabely (ještě na dobíjení při navigování) a zvuk je mírně zkreslený.

Objednal jsem za pár dolarů tento kabel:Obrázek



http://www.dealextreme.com/p/3-in-1-usb ... 1-2m-34654

Výhoda - do iPhone stačí strčit jeden kabel, zvuk by neměl být zkreslený, ale čistý. Zatím čekám na doručení...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar chipy999 | ned říj 09, 2011 6:03 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Ten kabel mam tiez,je trochu zbytocne dlhy,ale inac v pohode.Ale aj tak nieto nad radio,ktore ma priame ovladanie iPhone :) .
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

niky79 | ned říj 09, 2011 8:00 pm

Re: Autorádio pro Iphone

"do iPhone stačí strčit jeden kabel"

Tomu nerozumim. Kdyz pouzijes 3,5mm jack na obou stranach (jedes das do iphone misto sluchatek a druhy konec do aux na radiu), tak mas v iPhone taky jeden kabel a funguje to.

"niky to je len audio vstup ,žiadne ovládanie nečakaj"

To je jasne, ale to moje radio ma podporuje ipodu. Takze me zajima, jak to teda "zprovoznit". Je ale par let stare a samozrejme se uz nevyrabi.
 

Uživatelský avatar parmin | ned říj 09, 2011 8:15 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Do iPhone strčíš ten apple - konektor, do rádia ten sluchátkový jack a do cigaretové nabíječky USB konektor. Zvuk tedy jde z datového konektoru z iPhone do rádia přes AUX-IN vstup.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar cicolably | pon říj 10, 2011 1:30 am

Autorádio pro Iphone

Niki keby si si pozrel prirucku-navod,stiahol z netu-precital http://www.jvc.co.uk/files/instruction_ ... 9-010a.pdf
nasiel by si,ze treba kablik ,ktory sa strci do zdierky CD menica a cez ten sa da ovladat iPod/iPhone
Vola sa to JVC KS-PD100,kupa napr.
http://www.ktduk.com/product/ipod_to_jv ... verterNote
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

niky79 | pon říj 10, 2011 6:28 am

Re: Autorádio pro Iphone

cicolably: vcera jsem ten navod shodou okolnosti stahnul :-) Nicmene to JVC KS-PD100 jsem v CR nikde nenasel a ten odkaz nabizi neco jineho - pouze pripojeni prehravace do zdirky CD menice.
 

Uživatelský avatar cicolably | pon říj 10, 2011 5:36 pm

Re: Autorádio pro Iphone

no to je len také aby ti to netrčalo zpredu aj zvuk bude kvalitnejší
a ten modul ,tak najskor najdeš asi na Ebay alebo amazon ,ale ceny su dosť vysoko
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar rony | pon říj 10, 2011 5:47 pm

Re: Autorádio pro Iphone

niky79 píše:cicolably: vcera jsem ten navod shodou okolnosti stahnul :-) Nicmene to JVC KS-PD100 jsem v CR nikde nenasel a ten odkaz nabizi neco jineho - pouze pripojeni prehravace do zdirky CD menice.



ved to je to lepsie, idealne riesenie. pravdepodobne ti prenesie celu logiku ovladania do autoradia, takze z ipodu sa stane pasiv, ktory mozes dokonca schovat.

ja momentalne cakam, kedy zacnu byt v autach airplay prehravace.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

niky79 | pon říj 10, 2011 6:31 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Neprenese. Na tu logiku je treba to JVC KS-PD100, viz http://www.vip911.net/images/products/KS-PD100.jpg, a to uz nesezenu. A nechci udelast z iphone pasiv :-)

Ale to je ok. Koupim ten drojkabel z ebay.
 

Uživatelský avatar rony | pon říj 10, 2011 6:36 pm

Re: Autorádio pro Iphone

vsak ten mam na mysli. a myslim si ze ovladanie skladieb z radia je pohodlnejsie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kamjatko | pon říj 10, 2011 6:55 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Zdravím!A co takhle zkušenosti iPhone a Hyundai i30 CW? Nějaké vychytávky či jiné možnosti o kterých do teď nevím? Způsoby propojení audio soustavy vozidla výše uvedeného a iPhonu, iPodu či iPadu?
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Uživatelský avatar cicolably | úte říj 11, 2011 12:11 pm

Re: Autorádio pro Iphone

porzi sa na
toto XCARLINK SKU930
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

kamjatko | úte říj 11, 2011 5:25 pm

Re: Autorádio pro Iphone

for cicolably-vypadá to krásně, ovšem pro mne je to asi příliž. Mimo jiné se mi sám tzv. nepřijme hovor, otázka jestli to tak má být či ne.
iPhone 3G 4.2.1 CZ NonJB, 8Gb, T-Mobile CZ
NtB Win7(64bit), iTunes 10.6.3.
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned říj 05, 2008 2:38 pm

Uživatelský avatar cicolably | úte říj 11, 2011 5:54 pm

Re: Autorádio pro Iphone

no k tomu treba ešte bluetooth adapter takže dalšie $
alebo potom pozri Parrot MKi9000 najlacnejšie handsfree a da sa ovládať a úšťať hudba na iPhone cez autoroadio + adapter na hyundai
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Freeze | pon led 02, 2012 8:52 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Máte někdo zkušenosti s Pioneer DEH-P3100UB? Funguje s Iphone? A chtěl bych se ještě zeptat jestly když připojim přes BT iphone pustím v rádiu písničku pak dojedu kam chci odejdu i s mobilem z auta, tak jestli když se vrátím tak se mobil sám připojí zase přes BT k rádiu a bude pokračovat písnička tam kde skončila?
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
pon lis 07, 2011 8:00 pm

lopikol | stř led 18, 2012 7:39 pm

Re: Autorádio pro Iphone

xx
Naposledy upravil lopikol dne pát led 20, 2012 10:50 pm, celkově upraveno 1
 

makovice | čtv led 19, 2012 1:24 am

Re: Autorádio pro Iphone

100% doporucuju JVC s USB.

1/ nepotrebujes zvlastni kabel na pripojeni (standardni iPhone -> USB kabel)
2/ oboustranna komunikace (ovladani i z iPhonu i JVC)
3/ moznost BT (pres USB) plna komunikace s iPhonem, vcetne handsfree
4/ 2x USB (zezadu + zepredu), jedno lze vyuzit pro BT ;)

konkretne mam zkusenost s JVC KD-R721 BT (http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=260&idx=410818). Pred tim jsem mel i Alpine (problemy s napajenim, ovladani pouze pres radio) a LG (klasicky kabel iPhone -> USB + jack). JVC je super a pro iPhone nic jinyho nechci, protoze ovladat hudbu jenom pres radio je fakt na nic a kvalita AUX neni nic moc, oproti digitalnimu prenosu pres USB :D
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 335
Registrován:
sob pro 01, 2007 1:15 pm
Bydliště: Praha

lopikol | čtv led 19, 2012 11:49 am

Re: Autorádio pro Iphone

makovice: Tak snad pokud píšou podpora iphone, tak to musí jít přes USB ne? jinak jim to omlátim o hlavu.
 

killerGBU | sob led 21, 2012 10:09 am

Re: Autorádio pro Iphone

makovice píše:konkretne mam zkusenost s JVC KD-R721 BT (http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=260&idx=410818). Pred tim jsem mel i Alpine (problemy s napajenim, ovladani pouze pres radio) a LG (klasicky kabel iPhone -> USB + jack). JVC je super a pro iPhone nic jinyho nechci, protoze ovladat hudbu jenom pres radio je fakt na nic a kvalita AUX neni nic moc, oproti digitalnimu prenosu pres USB :D


Ahoj,

umí toto autorádio BT audio (zvuk pouze přes BT)?
při připojení přes USB nabíjí?

Děkuji
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

makovice | sob led 21, 2012 1:46 pm

Autorádio pro Iphone

Umi jak BT, tak USB. A USB samozrejme nabiji v pohode ;) Opravdu vrele doporucuju ;)

Pres BT tusim nejde ovladat prehravani z radia, resp. radio se pres BT chova jako BT handsfree (ma i externi mikrofon).
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 335
Registrován:
sob pro 01, 2007 1:15 pm
Bydliště: Praha

niky79 | pát dub 27, 2012 1:48 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Takže jsem vyzkoušel autorádio Pioneer DEH-6400BT (stejné informace budou platit i pro DEH-8400BT). Autorádio má tyto hlavní "fičurky":

- přímé propojení iPhone s autorádiem prostřednictvím Apple kabelu (nemusíte dokupovat žádný "doporučený" kabel za 650 od Pioneeru)
- Bluetooth
- SD karta
- mikrofon s handsfree
- možnost dokoupit IR dálkové ovládání na volant (SR-110, asi 790 Kč).

Prvně jsem vyzkoušel BT. Stačí mít BT na mobilu zapnuté, když nastartujete. Obě zařízení se automaticky spojí (samozřejmě až po prvotním spárování, které děláte jenom jednou) a po výběru zdroje (BT audio) z rádia (pokud jej nemáte vybraný pořád) to začne samo hrát. Ovládacími prvky na autorádiu lze přecházet z jedné písničky na druhou, nebo je přetáčet. Totéž funguje, když s písničkami manipulujete v telefonu. Telefon tak nemusíte ani vytahovat z kapsy, pokud chcete přehrávat hudbu s telefonu. Předpokládám, že toto by mělo fungovat s libovolným telefonem s BT (?). Přes BT ale není možné vybírat písničky ze "složek".

Když pak propojíte autorádio a mobil přes standardní Apple kabel, máte plný přístup ke knihovně v telefonu. Přímo z autorádia můžete vybírat písničky podle alb, skladeb, interpreta, vaši playlistů a já nevím, co ještě. Totéž můžete dělat na telefonu. Autorádio přes kabel telefon současně nabíjí, výstup je 5V/1A, což je pro iPhone více než dostačující.

Kvalita zvuku mi v obou případech (BT a kabel) připadla stejná. Rozhodně ale lepší než přes AUX.

Mikrofon s handsfree funguje perfektně, až už máte telefon připojený k autorádiu přes modrozub, nebo přes apple kabel.

Takže až na vzhled rádia, který neladí s palubovkou, jsem spokojen.
 

Uživatelský avatar kosmonaut | ned dub 29, 2012 10:59 am

Re: Autorádio pro Iphone

Ahoj panove (a pripadne i damy), shanim se po novem radiu a rad bych uz podporu pri iPhone. Nejdrive jsem koukal po Alpinu CDE-131R, ale nejsem si jisty, jestli splni moje ocekavani. V aute mam krome autoradia take TomTom for iPhone drzak a BT handsfree od Nokie. To je soucasne s radiem propojene pres MuteIn (cili pri hovoru se radio automaticky ztlumi).
Potreboval bych propojeni vsech komponent tak, aby fungovalo ztlumeni radia pri prichozim hovoru (jednoduche diky muteinu radia), ale hlavne potrebuji ovladat muziku z telefonu v tomtom drzaku, jenze odpada propojeni radia s telefonem pomoci dock kabelu. Samozrejme by to slo propojit pres AUX, na druhou stranu bych chtel, aby pokyny z navigace sli jen z interniho reproduktorku tomtom drzaku, protoze pri prichozim hovoru by se mi hlasova navigace ztratila. Resil jste nekdo neco podobneho? S jakym vysledkem?
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

niky79 | ned dub 29, 2012 11:57 am

Autorádio pro Iphone

Jak jsme to řešili? Viz můj příspěvek výše.
 

Uživatelský avatar daknol | ned dub 29, 2012 3:20 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Nemate nekdo zkusenosti s Parrot Asteriod? Libi se mi a premyslim o nem..
http://extrapc.cnews.cz/parrot-asteroid ... em-recenze
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 89
Registrován:
čtv kvě 13, 2010 10:30 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar kosmonaut | ned kvě 06, 2012 9:59 am

Re: Autorádio pro Iphone

niky79 píše:Jak jsme to řešili? Viz můj příspěvek výše.


no, po tom radiu jsem koukal, ale mel bych jeste par doplnujicich dotazu ( ktere jsem uvedl vyse) - co navigace, funguji hlasove povely i prahravani hudby najednou? funguji hlasove povely kdyz mam pustene radio a ne hudbu z telefonu?
co propojeni autoradia a jineho BT zarizeni najednou (moje nokia HF)? neni to problem?
dik za pripadne zodpovezeni..
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

shewcza | úte čer 05, 2012 11:15 am

Autorádio a iPhone

Ahoj a dobrý den všem,
Chtěl bych poradit a nebo doporučit nějaké autorádio co by komunikovalo s iphonem. Napište nejake tipy do deseti tisíc korun, nejlépe vlastní zkušenost. Rád bych abych mohl přijmout tel. a poustet iPod přímo do repraku v aute nejlépe prez Bluetooth. Predem dik za Vase odpovědi, pekny den preji

POZNÁMKA MODERÁTORA:

Uz tu takove tema je, slouceno. MG
macbook air 2011
Host
Host
 
Příspěvky: 105
Registrován:
stř pro 29, 2010 7:31 pm
Bydliště: Moravská Třebová

kunec | úte čer 05, 2012 2:00 pm

Re: Autorádio pro Iphone

já mám tohle
http://www.ahifi.cz/autoradio-clarion-cz501e.html
funguje výborně přes kabel i BT
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 306
Registrován:
čtv bře 26, 2009 11:44 am

killerGBU | pát říj 05, 2012 9:48 am

Re: Autorádio pro Iphone

ahoj máte někdo zkušenost s tímto autorádiem? jde mi hlavně o poslouchání muziky a ovládání přes BT (přeskakovat a měnit písničky přes rádio, nesahat vůbec na telefon)

http://www.alza.cz/alpine-cde-133bt-d28 ... slusenstvi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar rony | pát říj 05, 2012 11:33 am

Re: Autorádio pro Iphone

cez BT sa myslim neda prenasat preskakovanie skladieb a podobne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar chipy999 | pát říj 05, 2012 12:47 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Myslím,že áno.S BT headsetom Nokia to aspoň funguje,je to profil AVRCP.Na tomto konkrétnom rádiu neviem,ale všeobecne sa dá povedať,že Alpine je najďalej,čo sa týka podpory iPhone.Ja mám CDR 123 a je to vážne super,len ja mám iPhone pripojeny cez kábel,podotýkam,že stačí obyčajný,netreba špeciálny od výrobcu autorádia ako kedysi.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

killerGBU | pát říj 05, 2012 1:10 pm

Re: Autorádio pro Iphone

podle popisu má toto:
Ovládání streamované hudby : AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) ver.1.3 kompatibilní

podle wiki:
1.0—Basic remote control commands (play/pause/stop, etc.)
1.3—all of 1.0 plus metadata and media-player state support
The status of the music source (playing, stopped, etc.)
Metadata information on the track itself (artist, track name, etc.).

tak video mluví za vše :)
http://www.youtube.com/watch?v=buopuwWIj3A
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

kunec | sob říj 06, 2012 8:31 am

Re: Autorádio pro Iphone

Já mám autorádio Clarion. Od jistého FW, ale nevím od kterého přepínání písniček na radiu jde. Dříve to neslo.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 306
Registrován:
čtv bře 26, 2009 11:44 am

DJJonny | pát led 04, 2013 2:20 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Zdravim. Chcel by som sa poradit, rozmyslam nad kupou autoradia a to budto
Sony DSX-S100
Sony DSX-S300BTX
je tam cenovy rozdiel, no ten neriesim, ide mi o to ci s tymito radiami ma niekto prakticke skusenosti. A chcel by som vediet ci u toho modelu s300 ide po zparovani ovladat hudobnu knikovnu cez radio a jeho tlacitka, alebo cez iphone a samozrejme ci funguje sparovanie po nastartovani, prehravanie, prijmanie hovorov a taktiez prechadzanie tel. kontaktov.
moja predstava je ze po sadnuti do auta a naslednom sparovani zariadeni viem z radia spustit hudbu, prijmat hovory atd. tak aby som telefon nemusel vyberat vobec z vrecka, popripade sahat na neho do car kitu. prtoze niektore radia sa vraj daju ovladat z radia, niektore len ciastocne a niektore vobec, preto chcem prakticke skusenosti nech nekupim blud s ktorym nebudem spokojny. inak co sa kvality zvuku z bluetooth snad to uz nieje potrebne v dnesnej dobe riesit? :) popripade som este zvazoval ten model 2700, ktory tu bol vyssie spomenuty, no za tie prachy mam dojem ze je uz rozumnejsie kupit tu s300, co myslite vy?
a posledna otazka: mam car kit, no je na nom asi odpalene bluetooth, pretoze ho ani za boha neviem sparovat, ak budem mat to radio cez bt, samozrejme ho sparujem snim, no ide mi o to ci sa da prepojit car kit z radiom, tak aby navigacne poveli sli taktiez cez radio (a teda repro v aute), pretoze ked dam aux do car kitu, predpokladam ze sa to bude bit a nebudem moct mat subezne hudbu z ip cez bt aj aux.
za kazdu odpoved vopred dakujem
PS: kludne mi mozete napisat aj na mail matejc.cabi@gmail.com
 

killerGBU | sob bře 16, 2013 7:44 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Ahoj,

koupil jsem Alpine 133BT a naprostá spokojenost. Umí přes BT přehrávat, vyhledávat, vybírat playlisty, spouštět siri, a další a další.

Pokud připojím BT přes kabel, tak i nabíjí. Umí také na displayi zobrazit stav baterky. Telefonování je paráda, zobrazuje korektně jméno volajícího.

Za 3000 velmi slušná koupě.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Uživatelský avatar mookie | sob bře 16, 2013 8:00 pm

Re: Autorádio pro Iphone

jak je citlivej ten vestavěnej mikrofon?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř zář 02, 2009 3:18 pm

JuraS. | pát lis 27, 2015 8:21 am

Re: Autorádio pro Iphone

Zdravím. Tahle otázka je tak stará, že si zaslouží oživit. Ježura mi daruje moje první nakousnuté jablko. Bude jím iPhone 6 / 16GB. V současnosti řídím starou škodovku 4*4 která slouží jako kde co. Tak třeba ještě teď, dnes, je zašpiněná od bláta které se ní nalepilo v říjnu při poslední návštěvě lesa. Mám tam vmontované rádio pioneer, starší na CD, bez BT. Mám teď sice samsunga ale s tím se mi nechtělo nic slinkovávat. Stává se mi docela pravidelně, že potřebuji volat během jízdy (že přijedu později apod.) a je to vždy dost o hubu hledat v telefonu kontakt a vybírat reproduktor. Hlasové ovládání na mým současným mobilu buď nefunfuje a nebo má logiku která není kompatibilní s mou. Hledám tedy teď autorádio které plně umožní možnosti iPhone 6 s jeho logikou handsfree. Vzhledem k tomu, že už mě nebaví přehazovat plnou schránku (co je před spolujezdcem) CD tak uvítám autorádio s USB, SD. A logickým ovládáním. Nemusí být ovládání na volant (pokud to není součást volantu, a to nemám). Bydlím v Praze. Už 2x se mi někdo snažil dostat do auta. Nechci aby mi někdo roztřískal okno u auta jen proto, že tam budu mít nadupané autorádio. Takže klidně jebka z číny za pár stovek co ale bude umět co potřebuji. cenu bych viděl do max 2.500,- Kč. Poradíte mi ?
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
pát lis 27, 2015 8:06 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Petrt | ned lis 29, 2015 4:06 pm

Re: Autorádio pro Iphone

Vlastním KENWOOD KDC-BT44U (dnes nástupce BT45U). V balení je i externí mikrofon na telefonování. Umožňuje spárovat dvě zařízení současně - myšleno tak, že jedno je definováno pro "volání" a druhé pro "music" a rádio je monitoruje současně.
Mínusem je disco vzhled, ale to je asi trend poslední doby :-(

USBčka má dvě, nabíjení iPhonu zvládá bez problémů i při zapnuté navigaci. K tvému limitu se blíží model BT35U, předpokládám, že funkcemi bude podobné.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron