12W nabíječka pro iPhone 7

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hrubesdusan | sob črc 01, 2017 8:17 am

12W nabíječka pro iPhone 7

Ahoj, zakoupil jsem 12W nabíječku, samozřejmě originál, nabíjel jsem dvakrát, ano, nabíjí rychleji, ale je tu jeden problém. Po nabití na 100% ubývají procenta jak na běžícím pásu. Divné, i když jsem se dočetl, že je iphone stavěný na turo nabíječku. Nebo to může být úděl iOS 11? Ten jsem ale při nabíjení s 5W nabíječkou měl už nainstalovaný a problém tu nebyl.
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned črc 18, 2010 10:01 pm

griger | sob črc 01, 2017 3:25 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

Mám rovnaku nabijacku a nemal som problém ani na i7 ani na i7plus. Na iOS 10. Ja by som tipoval že je to tým že je iOS11 v prvej bete, takže ešte nie je optimalizovaná na vydrž.
Host
Host
 
Příspěvky: 19
Registrován:
stř zář 14, 2016 10:36 am

Uživatelský avatar rony | sob črc 01, 2017 3:36 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

vsetky bety mavaju problemy, tazko to tak nazvat, s baterkou. ja tipujem, ze vsetky ovce, co si ho nainstaluju, tak sa zucastnuju testovania, takze su tam zrejme zapnute zvysene sledovania procesov a to zerie baterku. takze bud chces betu a testovat alebo chces telefon pouzivat. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

hrubesdusan | sob črc 01, 2017 4:35 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

Ano, beta testovani se zucastim, s tim nevidim problemy ale pokud umis cist, tak jsem psal, ze jsem mel uz iOS 11, 5W nabijecku a problem s vybijenim nebyl.;-)
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned črc 18, 2010 10:01 pm

misha | sob črc 01, 2017 6:38 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

to ze ty v tom problem nevidis, je hezke. cist umime. je to napriklad stejna beta? je stejne vyuziti telefonu? instaloval jsi nejaky novy program? nebo si to proste jen myslis, ze vsechny podminky jsou stejne? protoze napadas ronyho a pritomm tve udaje jsou pro vyreseni problemu vic nez usmevne.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Uživatelský avatar rony | sob črc 01, 2017 10:10 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

on ma ani velmi nenapadol :-) a mas pravdu, nic konkretne neuviedol, tak si tu vedieme len taky diskusny klub :-) nema ciel vyriesit jeho problem, lebo jedina odpoved by bola vratit sa na ofiko iOS a prestat pouzivat bety :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

hrubesdusan | ned črc 02, 2017 6:29 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

Opet, kdybych telefon jinak pouzival, neco doinstaloval, zmenil, apod, tak mi je jasne, ze na baterii bude mit nejaky vliv dany ukon. Me jde jen ciste o to, zjistit jestli jsem si neporidil nabijecku, ktera nema dobry vliv na baterii telefonu a tim, ze se rychleji nabiji, tak se i rychleji vybiji. Samozrejme, ze cista verze, co se tyce pouzivani energie z baterie, bude lepe optimalizovana nez beta.
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned črc 18, 2010 10:01 pm

Uživatelský avatar rony | ned črc 02, 2017 8:36 pm

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

napriek tomu vymaz ten FB messenger a pozoruj. a skontroluj vsetko, co tvrdis, ze si urobil v ramci optimalizacii spotreby.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

misha | pon črc 03, 2017 7:24 am

Re: 12W nabíječka pro iPhone 7

hrubesdusan: myslis, jako ze by trebas dodavala spatny proud? :-) to ti samozrejme nepotvrdim ani nevyvratim, jak to mas s nabijeckou. telefon si totiz nabijeni baterie ridi sam. to co resi "nabijeka" je vpodstate jen zdroj energie a to je konkretni napeti - usb ma +5V, ktere se musi vejit do +-10%, pak musi zvladnout patricnou zatez (mnohe nabijecky nejsou schopny dat trvale garantovany proud) a pak musi dat spravne info o tom, jaky vykon poskytuje (to se resi napetim na USBP a USBN pinech). pak uz zalezi na kabelu (jestli je schopen to prenest bez vyraznejsich ztrat) a na tom, jestli telefon nemas pod polstarem a ten se tak vyrazne nehreje (coz baterce rozhodne nedela dobre). ovsem, u takto kvalitnich baterii, ktere ma apple, vidim problem skutecne spise mezi telefonem a zidli (a vyjimka potvrzuje pravidlo).
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Koks | úte zář 05, 2017 1:05 am

12W nabíječka pro iPhone 7

Dusane, ten ukazatel % si vypni v nastavení a budeš mít po problému :-)

V defaultu je totiž vypnutý a víme proč. Protože nejhorší smrt je z vyděšění... zřejmě je to jen opticky klam a jediné jak ný to šlo zjistit tak nějak změřit:

Dobít na 100%
Vypnout sporic a dat jas na max
Spustit nějaký burn test s logovanim... znáte nějaký?

A pak znova když budeš mít dobito druhou nabijeckou :-)

A ano, pomalejší nabíjení (menším proudem) je k baterii šetrnější a nepatrně déle bat. vydrží...

Co je ale nejhorší je nabíjet, pokud by byl telefon prehraty, to jde kapacita baterie rychle do kopru.

-----
@misha: 5V -10% - obavám se ze by telefon nahlásil "neoriginální příslušenství"... dokonce mám telefon Nokia s microusb a když ho vybiju do dna, tak s 5,0 V nabijeckou nemám šanci, originální nabíječka dává 5,4V

Sent from my iPhone using Tap a talk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 407
Registrován:
ned pro 25, 2016 12:11 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron