MP3 do AAC přes itunes

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Mor2Moon | ned bře 10, 2013 7:25 pm

MP3 do AAC přes itunes

po dlouhém marném boji prosím o radu:

mám iphone 3GS s 6iOS, nejnovější itunes, v itunes jsem smazal všechnu hudbu a chci tam nahrát jen výběr pro mé čtyřleté dítě, hudbu do itunes dostanu bez problémů, stejně bez problému ji syncnu do iphona - ovšem písničky jsou šedé a nejdou přehrát
v itunes mám v "předvolbách" "nastavení importu" "pro import použít" AAC kodér - ovšem hudba zůstává v mp3 na původním místě
pokud hudbu označím a dám "Vytvořit verzi pro AAC" všechny písničky se zduplicitní a mazat se mi je klikáním nechce

potřebuji návod jak hudbu ze složek ve windows jednoduše dostat ve správném formátu do itunes

díky
 

Lincoln Six Echo | ned bře 10, 2013 10:44 pm

Re: MP3 do AAC přes itunes

A náš nějaký speciální důvod, proč převést MP3 do AAC? Ztracenou kvalitu z MP3 už nezískáš, maximálně ušetříš trochu místa na velikostech souborů.

Jestli ti jde jen o zašedlé písně v iPhone, vypni sync hudby, sesynchronizuj iPhone a znovu zapni sync hudby.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Mor2Moon | ned bře 10, 2013 11:36 pm

Re: MP3 do AAC přes itunes

ano velice speciální - ty šedé písně (všechny co mám) telefon nepřehraje pokud převedu do aac tak je přehraje...
 

Lincoln Six Echo | pon bře 11, 2013 8:22 am

Re: MP3 do AAC přes itunes

To je zvláštní. Nebo jednoduše zaškrtni konverzi do AAC při synchronizaci (karta Souhrn, když v iTunes klikneš na iPhone). A nebo zkonvertuj všechny MP3 do AAC přes nějaký program (nemám Windows, tak neporadím který), MP3 smaž, odstraň z knihovny iTunes a dej tam ty AAC.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé