Itunes gift card

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Pr3dator | pát srp 17, 2012 8:11 pm

Itunes gift card

V žiadnom prípade nekupovať! Na 100% ide o kradnuté kódy/kódy zaplatené kradnutou kartou, kvôli ktorým môže Apple zablokovať ID a minimálne ich po krátkom čase deaktivuje-nič z nich nebudete mať!
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

BaX | pát srp 17, 2012 9:24 pm

Re: Itunes gift card

No já bych jim věřil. Na aukru mají 8537 pozitivních komentářů. http://aukro.cz/show_user.php?uid=18244000
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 812
Registrován:
ned pro 27, 2009 3:55 pm

Uživatelský avatar Pr3dator | pát srp 17, 2012 9:56 pm

Itunes gift card

Captain Rony, we need your help over here!
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Gekko gecko | úte lis 20, 2012 11:43 pm

Re: Itunes gift card

Zdravim,takw bych si rad koupil gift card od nejakeho overeneho prodejce zde na foru ci jinde,doporucite? nejlepe ze bych mu castku poslal bankovnim prevodem.
Chci si na AppStore koupit par her hlavne Rage od ID Software a dalsi treba doom a tak ale nemam podporovanou platebni kartu,doporucite?
Pripadne ze by to nekdo na me koupil pokud to jde a ja mu penize poslal pres banku na ucet je mozne se dohodnout???

EDIT:
Jeste se nabizi tato moznost,ale vubec nemam potuchy jak je prodejce seriozni,ma nekdo zkusenost?: http://www.inzerce-zdarma-bazar.cz/inde ... -kody.html
Taky je tu dalsi vec,pry funguji jen na US AppStore mam CZ co s tim?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř lis 21, 2012 9:22 am

Re: Itunes gift card

Na cz appstore zadne gift card nejsou.
Stejne jako u platebnich karet, tak u gift card plati to, ze musi byt pro dany itunes ucet. Takze us gift card ti pujdou pouze na us itunes ucet.
Takze i kdyby sis koupil us gift card, tak mas s cz ucte smulu.

Jedine popros nekohi v okoli kdo by ti danou dal jako gict pres itunes ucet a ty mu to pak zaplatil.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Gekko gecko | stř lis 21, 2012 5:34 pm

Re: Itunes gift card

Nejlepsi by bylo pozadat nekoho spolehliveho a feroveho zde na foru ale koho....na forum posledni dobou nikdo moc nechodi,okolo iPhonu jako takovych uz neni moc co resit,protroze proste funguji jak maji hned po vybaleni a aktivaci.Ze zacatku kdyz jsem sem chodil prosinec 2007 se to rozjizdelo a 08-09 to doslova zilo silenym zpusobem,ted to tu spis podle me trochu upada,s vyjimkou iOS6 no a pkabeznyho pokecu o apps a gamesach.Zadne nutne jailbreakme a podobne aby sel iP pouzivat i jinak nez tezitko ala ipod a takdale...
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar cuting | stř lis 21, 2012 5:37 pm

Re: Itunes gift card

A to je tak tezke si to koupit na svou platebni kartu ? Nebo ji nemas ? Takovych lidi moc neznam...
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř lis 21, 2012 5:58 pm

Re: Itunes gift card

Gekko gecko píše:Ze zacatku kdyz jsem sem chodil prosinec 2007 se to rozjizdelo a 08-09 to doslova zilo silenym zpusobem,ted to tu spis podle me trochu upada,s vyjimkou iOS6 no a pkabeznyho pokecu o apps a gamesach.Zadne nutne jailbreakme a podobne aby sel iP pouzivat i jinak nez tezitko ala ipod a takdale...


OT: Neco k tomu napisu, kdyby ses o iphonem a veci okolo zajimal vice tak bys zjistil, ze co se tyka JB je to cim dal tim horsi a horsi a JB treba neni na ios 6 pro 4S a ip5, a tim ze vetsina lidi si porizuje novejsi modely na ktere JB neni, pripadne uz si vystaci s tim co ma iOs v zakladu, tak to nemaji duvod tady resit.
V roce 08-09 kdyz tady byl 3G a 3GS na kterych sly delat doslova psi kusy, lidi si je kupovaly blokovane a pak resily JB a unlock, se o tom urcite i vice diskutovalo.
O cem extra chces diskutovat kdyz JB neni, unlock mozny max pres Gevey a vetsina lidi si uz nakup blokovanych iphonu rozmysli.
Pokud mas potrebu porad neco resit a diskutovat tak doporcuji nejake Android forum :wink:

A je docela zvlastni ze treba dneska jeste nekdo nema platebni kartu, se kterou by mohl na appstoru zaplatit.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Klara111 | ned pro 09, 2012 1:05 pm

Re: Itunes gift card

Dobré odpoledne, prosím mohl by mi někdo poradit kde jinde než v itunes store se dá koupit (česká!) itunes gift card ovšem bez (české) kreditky? Ano, jsem také ten případ s rozdílem, že bydlím v Nizozemsku a kreditku mám tedy nizozemskou, itunes účty mám i NL, CZ i US, ale ani v US itunes store nejde platit NL kreditkou, předpokládam, že CZ taky ne. Jak to udělám jinak? Kamený obchod? (vyslala bych někoho :-) )

Předem děkuji.
 

Uživatelský avatar cuting | ned pro 09, 2012 2:26 pm

Re: Itunes gift card

Gift cards jsou vzdy vazane na konkretni regionalni iTunes store a neni mi znamo, ze by na ceskem iTunes store byli gift cards zavedene. Na rozdil od nasich slovenskych pratel. Takze musis pockat, az budou gifty i u nas, verim, ze se brzy objevi i zde. Jinak, zkousel jsi povesit na cesky ucet NL kreditku ? Nejsem si jisty, zda ti ji spolkne, ale mozna to pujde. U kdyz napr. US ucet jinou , nez US kreditku nevezme a to ani PayPal ucet , na kterem je jina , nez americka karta...
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Pr3dator | ned pro 09, 2012 2:51 pm

Re: Itunes gift card

S giftcards v Čechách, by som moc kvôli korunám nerátal. Kedže v AppStore platíte v eurách aj giftcards by museli byť v eurách, ale za ne by ste platili v korunách, takže by sa cena musela stále meniť, čo je nezmysel...
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Klara111 | ned pro 09, 2012 5:38 pm

Re: Itunes gift card

cuting píše:Gift cards jsou vzdy vazane na konkretni regionalni iTunes store a neni mi znamo, ze by na ceskem iTunes store byli gift cards zavedene. Na rozdil od nasich slovenskych pratel. Takze musis pockat, az budou gifty i u nas, verim, ze se brzy objevi i zde. Jinak, zkousel jsi povesit na cesky ucet NL kreditku ? Nejsem si jisty, zda ti ji spolkne, ale mozna to pujde. U kdyz napr. US ucet jinou , nez US kreditku nevezme a to ani PayPal ucet , na kterem je jina , nez americka karta...


Děkuju za odpověď ... tak to taky nejde :x Jestě mě napadlo koupit ze svýho NL účtu kredit jako dar pro CZ účet, ale to asi taky nepůjde když nemáte ani gift cards ... asi napíšu se zeptat přímo na Apple Inc. - je to dost nefér vůči uživatelům (třeba jako jsem já: čech v cizině)... možná tohle vědět před koupí Iphonu tak si ho ani nekoupím, ted už zase ale jiný nechci... jak si zaplatim tu hru jinak? Musí přece být jiná možnost... :( Nejde to třeba ze slovenský karty na českej uživatelskej účet?
 

Uživatelský avatar cuting | ned pro 09, 2012 6:26 pm

Re: Itunes gift card

To je asi pravda, to mne nenapadlo a ma to logiku. Ale myslim, ze je defacto jedno, jestli platit kartou primo a nebo kartou pres PayPal kupovat gifty...
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | ned pro 09, 2012 7:10 pm

Re: Itunes gift card

pro cz itunes gift card neexistuji
Pro dany itunes ucet musis mit platebni kartu dane zeme, jinaci nejde.
Muzes se sveho NL uctu app giftnout konkretnimu uzivateli, ne vsak penize.

Takze pokud nekdo chce nejakou app, ty se prihlasis na svuj NL itunes ucet, najedes na app a das moznost GIFT, tam pak napises apple id komu tu app chces giftnout a dotycny by ji pak mel mit moznost stahnout zdarma ;)

O ostatnim nema smysl diskutovat, my to nezmenime a dokud v Cr nebude Euro, tak bych s gift card nepocital.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

kotelník | pát pro 21, 2012 1:37 am

Re: Itunes gift card

Prosim o radu. Dnes jsem se dozvedel, ze v cz itunes je moznost koupit gift card, to me pred Vanocemi potesilo, nicmene pri potvrzeni mi to pise, ze v mem regionu neni dostupne nebo neco takoveho. Muzete mi to prosim vysvetlit? Co delam spatne nebo jsem nepochopil?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar sharkee | ned lis 24, 2019 9:00 pm

Re: Itunes gift card

Lze už koupit iTunes / App Store karty koupit i v ČR?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron