Zmizelé aplikace z Iphone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

MaximusCZECH | čtv pro 02, 2010 9:54 pm

Zmizelé aplikace z Iphone

Ahoj, mám velký problém a nevím co s ním. Již nějakou dobu využívám iPhone 4 (můj první iPhone) a dneska jsem si koupil hru Rage HD a po synchronizaci mi zmizely všechny free a předtím zaplacené aplikace. Vůbec je v itunes nevidím - vše dělám přes itunes. V historii aplikací přes itunes - store - všechno vidím, že to bylo zaplacené, ale když dám DEVICES - iPhone a tam transfer Purchases, tak mi to nic neudělá. To jako jsem dal xxx Eur či dolaru do pryč? Co to má být? :-( Nevíte prosím, jak tam ty aplikace zase dostanu?
Nevíte prosím kde je chyba?
 

Uživatelský avatar dwick | čtv pro 02, 2010 9:58 pm

Zmizelé aplikace z Iphone

To je zlastni, muzes asi v krajnim pripade vsechny aplikace postahovat znovu. Koupene veci jsou vazane na tvuj AppStore ucet, takze kdyz se stejnym uctem koupis jiz zakoupenou aplikaci, tak se ti pouze stahne. V zadnem pripade se nemuze stat, ze by si za aplikaci platil dvakrat.
Life sucks. And then you die.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2100
Registrován:
čtv dub 09, 2009 5:15 pm
Bydliště: město piva

MaximusCZECH | čtv pro 02, 2010 10:01 pm

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Díky za radu. Zkusím to tak udělat na zkoušku s jednou aplikací a uvidím, co to udělá :-(
 

atirita | čtv pro 02, 2010 10:02 pm

Si si isty ze mas zaskrtnute sync apps?
Mozno si to omylom odskrtol ...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 291
Registrován:
pát srp 07, 2009 8:33 am
Bydliště: iPardubice (praca) a iChrudim (bytik)

Julek | pát pro 03, 2010 8:11 am

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

tohle tedy take slysim poprve .. a ze uz jsem toho zazil :D

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

MaximusCZECH | pát pro 03, 2010 12:31 pm

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Sync apps zaplé mám. Naštěstí jsem to udělal tak, že jsem si je "jakože" znovu koupil a nahrál zase do iPhone. Aspoň že takhle to šlo udělat. Děkuji za rady!
 

hrubesdusan | sob led 01, 2011 8:10 pm

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Čauki, chtěl bych se zeptat, když můj známej si zakoupil navigaci NAVIGON do iPadu (do pc ji nestahoval, ale přímo do ipadu), ale při připojení k PC se ho iTunes zeptalo, zda li chce nahrát zakoupené apps do pc, ale dal no, tak se mu vymazala z iPadu a teď ji nemá vůbec. Takže stačí teď, aby si ji znovu stáhnul a platit za ni nebude?
iPhone X 64 GB CZ
Macbook Air 13" Retina 2018
Watch 4 44mm
Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 222
Registrován:
ned črc 18, 2010 10:01 pm

Lincoln Six Echo | sob led 01, 2011 8:28 pm

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Za aplikaci se platí pouze jednou.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Motoser | stř led 19, 2011 11:00 pm

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Zdravim, mam stejny problem a nikde jsem nenasel zadnou odpived... Proste mi po synchronizaci zmizi spousta aplikaci a her, ktere jsem stahl pres app store. Jelikoz si iphon nabijim porad na pc, tak mi mizeji docela casto.... Zna nekdo nejake reseni? Opravdu nechci stale dokola srahovat to same abych za dva dny to mohl stahnout znovu....

Pokud chceš poradit, tak si tu ucp.php?i=164 vyplň model zařízení, které máš. MG
 

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř led 19, 2011 11:27 pm

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

A app si stahujes rovnou do ip a pak se ti smazou po synch? Pokud ano mas autorizovany pc na dany itunes ucet se ktereho stahujes do ip?

Vypln si udaje o zarizeni,fw, JB ;) muze pomoct pri pripadne pomoci;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar bodka | čtv led 20, 2011 11:57 am

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Motoser píše:Zdravim, mam stejny problem a nikde jsem nenasel zadnou odpived... Proste mi po synchronizaci zmizi spousta aplikaci a her, ktere jsem stahl pres app store. Jelikoz si iphon nabijim porad na pc, tak mi mizeji docela casto.... Zna nekdo nejake reseni? Opravdu nechci stale dokola srahovat to same abych za dva dny to mohl stahnout znovu....

Pokud chceš poradit, tak si tu ucp.php?i=164 vyplň model zařízení, které máš. MG

Predpokladam, ze hry kupujes v iPhone prostrednictom aplikacie AppStore, nie v PC.
Ak mam pravdu, urob v iTunes s pripojenym iPhonom:
1) zrus automaticku synchronizaciu po pripojeni iPhonu (mne taku moznost nezobrazuje, takze neviem ci to nove iTunes stale maju, predpokladam, ze ano)
2) klikni pravou mysou na polozku iPhone a vyber TRANSFER PURCHASE
3) preklikni sa na zalozku APP v iPhone a zaklikaj si aj tie novo pridane aplikacie, inak ti ich iT zmazu z iP
a zaklikni v rovnakej zalozke aj AUTOMATICLLY SYNC NEW APLICATIONS (pod zoznamom aplikacii nalavo hore)
iPhone 3G, 16 GB, verzia 4.0.1 > 3.1.3, JB
iPhone 4, 32 GB, 5.1.1 Orange
iPad Retina 4th, 32GB, wifi, 6.0.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 342
Registrován:
pon zář 01, 2008 7:54 am
Bydliště: SK

Motoser | úte led 25, 2011 11:38 am

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Kdyz ja nemuzu nikde najit, kde se rusi ta automaticka synchronizace... Ja mam nejnovejsi itunes ale i kamarad rikal, ze mi tam toho dost chybi. Treba i to, jak se da dat do iPhonu vyzvaneci ton. Tak to tam taky nemam... Tak ze nevim co je spatne...
 

Nanook | sob lis 30, 2019 7:37 am

Re: Zmizelé aplikace z Iphone

Ahoj, potřebovala bych poradit. Při přenosu dat ze starého iPhone do nového, zmizely v novém i aplikace které nabízel. Třeba měření a vodováha. Kde je najdu?
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
sob lis 30, 2019 7:09 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron