Smazaný nezálohovaný iCloud

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

nikolp | pát zář 13, 2019 6:30 pm

Smazaný nezálohovaný iCloud

Zdravím

Chtěla bych se zeptat zda existuje nějaký způsob, jak vrátit telefon po smazání nezálohovaného iCloudu zpět do původního stavu. Abych to vysvětlila na pravou míru.. Měla jsem určitou dobu zálohovaný iCloud do určitého data, kdy se mi objevilo, že nyní si musím úložiště přikoupit jinak nebudou data z celého telefonu od tohoto data zálohována. Bohužel jsem tuto informaci ignorovala a telefon používala dále. Nastal den, kdy jsem musela celý telefon odstranit (z důvodu prodeje) a poté jsem se přihlásila na jiný iPhone na svůj iCloud, na kterém byla záloha, která byla stará a jiná na výběr nebyla. Poté se mi v telefonu ukázaly všechny staré aplikace a fotky které jsem fotila doposud tam nebyly. Proto se ptám, jestli existuje nějaký způsob nebo aplikace na vrácení fotek a aplikací ze smazaného iCloudu.
Děkuji
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
pát zář 13, 2019 6:16 pm

Uživatelský avatar mike-biker | pát zář 13, 2019 9:00 pm

Re: Smazaný nezálohovaný iCloud

Ne. To je klasický trest "za blbost". Příště už to určitě neuděláš.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar rony | sob zář 14, 2019 3:24 pm

Re: Smazaný nezálohovaný iCloud

na buduce ak nechces platit iCloud, tak aspon si pripoj iPhone k pocitacu, maj nainstalovany v pocitaci iTunes, spoj to s nim a potom RAZ za CAS pripoj iPhone, nech si iPhone spravi zalohu do pocitaca. Tam nebudes mat problem s platenim za miesto. Dobra rada, nie dovod so mnou riesit ake je to otravne. Chranenie svojich dat je otravne ale strata boli iba teba :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Julek | sob zář 14, 2019 9:45 pm

Re: Smazaný nezálohovaný iCloud

jak píšou kluci, bohužel jsi na go přišla tím těžším způsobem ... příště určitě na zálohování nekašlat. Taky nemám připlacený cloud, zálohuji do Macu foto a podobně a na cloud pouze kontakty, sms, emaily a atd.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar honza.mac | ned zář 15, 2019 6:00 am

Re: Smazaný nezálohovaný iCloud

rony píše:na buduce ak nechces platit iCloud, tak aspon si pripoj iPhone k pocitacu, maj nainstalovany v pocitaci iTunes, spoj to s nim a potom RAZ za CAS pripoj iPhone, nech si iPhone spravi zalohu do pocitaca. Tam nebudes mat problem s platenim za miesto. Dobra rada, nie dovod so mnou riesit ake je to otravne. Chranenie svojich dat je otravne ale strata boli iba teba :-)


V iTunes doporučuji zašktnout Šifrovat zálohy, pak se zálohují smsky a nastavení aplikací.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 176
Registrován:
čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Uživatelský avatar rony | ned zář 15, 2019 11:01 am

Re: Smazaný nezálohovaný iCloud

a namerane data v Zdravi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron