Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze smazaný

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Dagi009 | stř lis 13, 2019 5:58 pm

Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze smazaný

Zdravím,

smazal jsem 15K fotek z Icloudu, jsou odstraněné i ze složky smazané, tedy je nejde obnovit.

Přesto se mi nezvýšilo uložiště na Icloudu.


Smazal jsem tak asi 70gb fotek a chtěl downgradnout icloud předplatné, ale to nejde, protože o tom jakoby icloud nevěděl.
Poradíte prosím? Díky
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř lis 13, 2019 5:48 pm

Uživatelský avatar rony | čtv lis 14, 2019 6:58 am

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

len tak proforma otazka: necaka to na nasynchronizovanie zmien do dalsich tvojich zariadeni?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Dagi009 | čtv lis 14, 2019 5:21 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Ahoj, jj všechna zařízení mají dokončenou synchronizaci. Na velikosti Icloud disku jsem se díval jak na Macbooku, Iphone, tak na Icloud.com.

Když jsem pročítal zahraniční diskuze, tak toto tam lidé řeší už od roku 2011 a Apple to do té doby nevyřešil.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř lis 13, 2019 5:48 pm

TheSalko | čtv lis 14, 2019 7:10 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Klasický problém, zažil aj kolega cca rok naspäť. Podpora Apple nič nevyriešila. Nakoniec si založil nové konto. Podotýkam, že od vymazania prešlo minimálne 55 dní a iCloud priestor ukazoval stále zaplnenie.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
pát říj 30, 2015 8:47 am

Dagi009 | čtv lis 14, 2019 8:24 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

jaj, to je šílený. Budu pátrat dál, pokud se však nepovede, asi si udělám nový icloud, jak píšeš. Jen tam dostat 130Gb fotek a videí bude záhul. Díky
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř lis 13, 2019 5:48 pm

mirmo80 | pát lis 15, 2019 5:51 am

Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze smazaný

Ako sorry, ale nech ti to Apple laskavo vyriesi. A existujuce nakupy potom co? Ved napr. ja mam na svoje ID toho celkom dost. To si mam potom akoze znovu vsetko zaplatit?
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

TheSalko | pát lis 15, 2019 9:23 am

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Pred časom som čítal tento článok: https://jablickar.cz/software-od-applu- ... luje-proc/
Konkrétne odstavec "Staré chyby systému se neřeší" a mám pocit, že na tom bude niečo pravdy.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
pát říj 30, 2015 8:47 am

Dagi009 | pon lis 18, 2019 7:02 pm

Re: Smazal jsem 15K fotek z Icloud, jsou odstraněné i ze sma

Telefonicky jsem kontaktoval Apple, slečna se na dálku napojila na Macbook a pomoci šipek mi ukazovala na co kliknout a snažila se mi pomoci.
Když si prohlídla mé nastavení, nevěděla jak dál, podle ni je vše v pořádku, protože v nastavení Icloud je vidět správný součet počtu fotek, nikoliv však jejich celková velikost. Nevím jak prokázat, že všech 14700 fotek má zabírat poloviční místo než nyní.

Hovor jsme ukončili tak, že se mám zkusit odhlásit z Icloudu a přihlásit se znovu. Předtím jsem samo udělal zálohu a provedl vše podle jejich instrukcí. Všechny dotky se mi pomalu načetly do Macbooku, nezměnil se ani počet fotek, ani celková velikost.

Pokusíme se jim zavolat znovu, abychom našli jiné řešení. Zatím bohužel bezúspěšně.

Přijde mi na hlavu postavený to, že musím prakticky hodiny řešit nějaký dlouhotrvající bug Apple, který firma sice řeší od toku 2011, ale český support o tomto problému slyšel poprvé.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř lis 13, 2019 5:48 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iOS, iTunes, App Store, iCloud, Match

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron