iPhone mi najednou ignoruje wifi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pomytar | úte led 05, 2016 10:01 pm

iPhone mi najednou ignoruje wifi

Ahoj, miluju svuj telefon, ale asi se z nej zblaznim. Od prosince mi najednou zacala blbnout wifi co mam doma. Tablet, notebook (ne iOS) v pohode. Najednou, ale muj iPhonik mi stale tvrdi, ze jede pres wifi (ikona v hornim radku) ale najednou prask a prijde mi sms od operatora, ze jsem za pet dni vycerpala 42GB. To prece neni snad ani technicky mozny i kdybych chtela.

Prosim poradte co si s nim mam pocit. Kde mam co zkontrolovat. Kdyby na me aspon zakricel "bach, nekoukej na iVysilani, nejedu pres wifinu" :(
Pomoc
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
ned zář 20, 2015 2:57 pm

Uživatelský avatar mike-biker | úte led 05, 2016 11:25 pm

Re: iPhone mi najednou ignoruje wifi

Jediné co mohu doporučit je to, že doma vypneš data a pokud normálně WiFi jede - tzn. vše bude fungovat, tak asi je problém někde jinde.
Ještě v Nastavení - Mobilní data - Asistent WiFi (je úplně skoro dole) vypnout. Jinak sledovat statistiky, co tam jsou.
Konkrétně využití mobilních dat!
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

pomytar | úte led 05, 2016 11:43 pm

Re: iPhone mi najednou ignoruje wifi

Jo, to jsem udělala, ze jsem mobilní data vypnula a jede to v pohodě pres Wi-Fi... Statistiky jsem vynulovala. Jeste me napadl iCloud, ze by mi to zralo data, tak jsem tam vypnula co jsem mohla. Pokusila jsem se to zcela zrušit, ale nevím jestli se mi to povedlo :) ja o žádnou zálohu nestojím ;) dokážu existovat v pohodě bez mracku
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
ned zář 20, 2015 2:57 pm

Uživatelský avatar mike-biker | úte led 05, 2016 11:52 pm

Re: iPhone mi najednou ignoruje wifi

Tak to sleduj. Zálohy na iCloudu bych rozhodně nevypínal, až přijdeš o všechny kontakty, tak tu budeš kvílet, jak je obnovit....
Samozřejmě se dá fungovat i bez iCloudu a dalších vylepšení - otázka je, proč?
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

pomytar | stř led 06, 2016 12:08 am

Re: iPhone mi najednou ignoruje wifi

No ja si kontakty přepsala na papír a v telefonu mam uz rok jen asi deset lidi kterých se muzu připadne zeptat jaké mají telefonní cislo, protože je potkávám :) Důvod: deti jsou potvory a jsou schopny komukoli zavolat a nebo napsat i když je jim rok, dva :D Teledon se proti nim schovat nedá, všude ho vycmuchaj

Takze kvilet urcite nebudu ;)
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
ned zář 20, 2015 2:57 pm

misha | stř led 06, 2016 6:50 am

Re: iPhone mi najednou ignoruje wifi

stejna otazka je proc ne? trebas zalohuje doma do pocitace. ale to neni obsahem tohoto vlakna.
me spis zaujala jina vec v dobe ruznych fupu a schopnosti operatora vse zpoplatnit. 42GB? opravdu je to takova hodnota za 5 dni? protoze tohle (vzhledem k tomu, ze cloud nepouzivas a je tam 5GB) vypada spis jako bys jela tu tv/fimy od rana do vecera vse jen na mobilnich datech.
nemuzes mit nastaveny trebas sdileni internetu (nahore, kde jsou hodiny bys mela takovy modry pruh) a nejede neco pres ten telefon? ty filmy sledujes jen doma? jaky mas wifi router?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

misha | pát led 08, 2016 1:00 pm

Re: iPhone mi najednou ignoruje wifi

toto by mohl byt duvod tveho problemu. funkce wifi-assist

http://mobil.idnes.cz/vysoka-utrata-kvu ... b_tech_LHR
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na WiFi, EDGE, GPRS, 3G problematika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron