Oficiálně: 27.1.2010 19.00 'latest creation' - tablet

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ls8 | čtv pro 24, 2009 12:48 am

Oficiálně: 27.1.2010 19.00 'latest creation' - tablet

Aktualnejsie spravy:

Podľa Engadget je už jasný termín oznámenia nového produktu Apple. Je to dátum 27.1.2010 a konať sa to bude v Yerba Buena Center for the Arts Theater vo San Franciscu o desiatej ráno miestneho času - 19.00 v strednej europe.

Akcia má názov "Come see our latest creation", čo by podľa špekulácií potvrdzovalo ohlásenie tabletu ale AJ produkty zamerané na umenie, hudbu a film - (rony: nejaký nový program?).

ONLINE PRENOSY:

- latest creation - vaše komentáre k dianiu 27.1. od 19.00 - vlákno slúžiace na vaše konkrétne dojmy z predstavovania
- http://live.ondratoral.com/ - klasický česky komentovaný prenos (textové komentáre, obrázky)
- Vladimír Janeček bude mať Event na SuperApple.cz


ak viete dalsie adresy na prenosy, kontaktujte moderatorov, nech to sem doplnia!

ZAZNAM:

- na druhy den bude k dispozicii na http://www.apple.com


Povodny obsah:
Apple dnes oznámil, že se v úterý 26.1.2010 bude v Yerba Buena Center for the Arts v San Franciscu konat akce pro média, na které bude představen nový "major product". Téměř na 100% lze potvrdit, že půjde o očekávaný tablet.

Zatím však není známo, jestli se bude jednat o 7", 10" nebo 11" tablet, jestli na něm poběží plnohodnotný Mac OS X nebo pouze nějaká obdoba iPhone OS, zda se bude připojovat k internetu přes mobilní 3G síť atd. Všechno bychom se měli dozvědět zhruba za měsíc.

Zdroj: http://www.appleinsider.com/articles/09 ... eport.html
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar toncek | čtv pro 24, 2009 12:53 am

Re: Oficiálně: Apple oznámí zásadní nový produkt 26.1.2010

No tak tomu říkám první Vánoční dárek. Už se těším ! :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

ls8 | čtv pro 24, 2009 12:55 am

Re: Oficiálně: Apple oznámí zásadní nový produkt 26.1.2010

Pokud to bude jenom zvětšený iPod Touch, tedy pokud na tom nepoběží plnohodnotný Mac OS X, tak to pro mě nebude zajímavý produkt. Uvidíme, pracovali na tom několik let, snad nás překvapí nějakou opravdu zajímavou a u konkurence nevídanou novinkou.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar toncek | čtv pro 24, 2009 1:02 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Osobně by se mi zvětšený iPod touch, taky moc nelíbil. Za sebe spíš očekávám něco, co se u konkurence zatím nevidí. :idea:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar JackieTran | čtv pro 24, 2009 1:19 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

uplne slintam sliny,moc se tesim :) waoahh
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Juramac | čtv pro 24, 2009 1:29 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Alespon budou mit zase ostatni co kopirovat. :) Co by si dnes ty firmy, jako mrkvesoft,htc,nokia a spousty dalsich bez apple pocali.... Co rozpoutal pred par lety se systemem oken,s vysmivanym ipodem, pak s itunes obchodem, nedavno s iphonem a dnes jsou napr. v pripade iphonu desitky vice ci spise mene zdarilych kopii. O jinych produktech nemluve... Ostatni by meli applu hezky zdvorile podekovat za mily vanocni darek. :D
 

Uživatelský avatar rony | čtv pro 24, 2009 8:05 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

len aby to nebola nova bluetooth klavesnica s malickou obrazovkou na zobrazovanie smajlikov :-)))

ak skutocne ide o oficialne vyjadrenie, tak som zvedavy. AK motyka streli a bude to tablet, bude to pre mna dobra sprava bez ohladu na technicke riesenie. Radost by mi pokazilo nieco ako tablet, co by nakoniec bolo niecim inym, menej pouzitelnym, k tomu, co obvykle robim pomocou iPhone (internet vseho druhu). Napr. ak to bude silne viazane na nakupy a zvysne funkcie budu 5 % hodnoty zariadenia :) Este by ma sklamal predaj u nas az o niekolko mesiacov. Vlastne ak by oznamili uvedenie do predaja v lete a neskor, tak tiez.

ale naco spekulovat, je to o mesiac.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

pe.kova | čtv pro 24, 2009 10:09 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

chvílemi jsem přemýšlel jestli opravdu si počkat na Tablet, ale když jsem přišel, že mi k mé práci asi sloužit nebude tak půjdu do normálního Macbook.

P.S: Na Tabletu se bude asi špatně programovat :-)


A nebo je možnost, že to bude pořádně našlápnutej iPhone 8)
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Juramac | čtv pro 24, 2009 10:27 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

No, uprimne ,nedovedu si predstavit prakticke vyuziti, na skutecnou praci , jako je grafika, muzika, video apod. Ale verim , ze to muze byt zajimave pro cestaky, fandy na nenarocnou presentaci a nebo treba na dovolenou misto ipodu. Ale mozna Apple opet tradicne prekvapi nejakym novym smerem vyuziti.
 

Paly | čtv pro 24, 2009 10:36 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Myslim, ze ten novy produkt nebude tablet, ale televizia s pausalnym platenim :) kde si bude moct clovek pozriet oblubene serialy a filmy :)

Popripade pride s tym tabletom a nieco okolo toho pospieva :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

McDog | čtv pro 24, 2009 10:38 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Alebo nam vytrie zrak a predstavi novy iP a k nemu Fw 4.0 na ktorom uz nebude mozny ani tethered JB:)
 

Paly | čtv pro 24, 2009 10:39 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Predstavi novy produkt :) nie upgraduje predosli :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

McDog | čtv pro 24, 2009 10:41 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Vsak to bude novy iP a k tomu da este aj novy Fw
Aj tablet je vlastne upgrade iPhone alebo MB:)
 

Uživatelský avatar ygy | čtv pro 24, 2009 10:46 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Steve Jobs je podle vyjadreni pracovnika Apple Inc. s tabletem nad miru spokojen! The Times říká:"Budete překvapeni jakou interakci a ovládání Tablet přinese".
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar toncek | čtv pro 24, 2009 12:37 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Já si taky nedovedu ten tablet představit jako pracovní zařízení. Pokud to bude tablet, tak bych to viděl cílené na domácí uživatele. Čili jasná provázanost s iTunes Store + nabídka nového obsahu. Někde na webu už jsem četl informace, že Times se připravuje na příchod podobného zařízení...

Umím si tedy představit, že prostě člověk ráno vstane a přečte si nové vydání svých oblíbených novin na tabletu. Večer si přečte pár stran své oblibné knihy, koukne na seriál apod. Pokud to však bude pouze rozšiřovat nebo suplovat činnost iPhonu, jak píše Rony, tak to podle mě pro mnoho lidí asi příliš zajímavé nebude.

90% apple výrobků je cíleno na domácnosti a s tímto zařízením to podle mě nebude jiné..

Sám si prozatím nedokážu zdůvodnit, k čemu by mi něco takového bylo. :) Je to těžké, když ani pořádně nevíme co to vlastně bude..Možná jako další hračka. :twisted:

markus.22
Z toho co jsem pochopil, to bude zcela NOVÉ zařízení, jak už psal Paly čili něco co doposud neprodávají.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar JackieTran | čtv pro 24, 2009 12:38 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Ten TABLET bude s 10" a fotakem 5MP :).
Jako ono to nevypada spatne ,mac+iphone dohromady,

Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | čtv pro 24, 2009 12:46 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Prosim ak citujete, pridajte zdroj.

Mne by stacil os z iphone s vacsou obrazovkou ale vtedy by mi vadila cena. Nieco s OSX by bolo idealne. Predpokladam, ze bude umelo znemoznene instalovat "cokolvek" ale ak bude stat ako macbook, tak ani to nie.

Prosim ludi, co vidia praktickejsi macbook - ziadny tablet predsa nerusi skladacie laptopy. Ja laptop povazujem za pomstu zamestnavatela za to, ze po 8 hodinach mas volno :)

Spekulovat nad tym ako s nejakym zariadenim PRACOVAT? Zbesneli ste? :) prisne delim pracu a to co z nej pride domov, najcastejsie som to IBA ja a raz za mesiac vyplata :)

Takze tablet mi plne vyhovuje ako domaca hracka :) predpokladam, ako kazdemu, co ma uz davno doma pocitac (mac na zabavu - najma ak sef samozrejme dufa, ze ajtak ma iste doma nabuchany win s nakradnutymi ofismi, programovacimi prostrediami a ty ho vyvedies z miery).

Ti co stale pocituju potrebu pracovat resp. nevidia alternativu k laptopu - chapem, ze existujete :)

Tablet - som skutocne zvedavy, ak by ho nezacali predavat celoscetovo tak hladam niekoho kto bude nakupovat v statoch :))
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar ygy | čtv pro 24, 2009 1:19 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

presne tak ja taktiež v tom nevidím náhradu za pracovný stôl ale možno ak tomu dajú zaujímavú cenu tak tak to môže byť perfektný prínos pre štdentov a domácstnosti a možno aj spisovateľov. predpokladám velmi velkú výdrž batérie . pozeranie filmou počúvanie hudby. písanie , správa fotiek , internetový prehliadač , a hlavne to nebude róbustné ako vačšina počítačov a ak dá tomu apple ten svoj applovský design tak to môže byť bomba :twisted: operačný systém si predstavujem niečo ako SL ale prerobený v istých častiach aby bolo ovládanie na dotykovm displayi pohodlnejšie . ale no nechajme sa prekvapiť rozhodne to bude zaujímavé ale ak by tomu dali podobu iphonu tak by ma to dosť mrzelo ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar JackieTran | čtv pro 24, 2009 1:33 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Martyn | čtv pro 24, 2009 1:36 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Docela zajímavá by na to mohla být práce s Photoshopem/ Illustratorem :D Pěkně kreslit prstem...
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

ilijusin | čtv pro 24, 2009 1:49 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

@martin.94
Prstem to musi byt tragedie, nedokazu si predstavit praci s temito programy bez elektronicke tuzky :wink:

Jinak vyuziti, krome v domacnosti, je rozhodne u studentu, kteri si muzou psat poznamky v predmetech, ktere se spatne "prenaseji" do pocitace pomoci klavesnice (matematika, fyzika...). Ale zas na "textove" predmety je mnohem praktictejsi klavesnice. Takze pro studenty jedine nejaka varianta, ktera umoznuje pouziti klasicke klavesnice (mozna dokonale propracovane digitalni) i funkce tabletu. Dokazu si predstavit, nejakou elegantni, vysuvnou klavesnici. No nech me se prekvapit :]
 

Uživatelský avatar ygy | čtv pro 24, 2009 1:54 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Juramac | čtv pro 24, 2009 2:48 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Martin.91 - proboha, tak to si opravdu nedovedu predstavit ani v nejhorsi predstave..... :D
 

Uživatelský avatar Martyn | čtv pro 24, 2009 6:08 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Tak já třeba tužkou nenakreslim nic. :) Kdybych mohl kreslit prstem, tak by to pro mě bylo mnohem lepší - kvůli tomu mě napadlo tohle použití. Ale kašlete na to, je to asi opravdu blbost :D
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

milford | čtv pro 24, 2009 11:05 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Mno malování s tužkou by museli více pořešit, protože malovat bez položené ruce na papíru imho moc nejde. A malovat jen na kraji mi přijde také jako blbost.
No stejně se z toho všichni v lednu po..sadíme na zadnici :D
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 222
Registrován:
čtv srp 07, 2008 1:30 pm

pe.kova | sob pro 26, 2009 2:59 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

spuštěno odpočítavadlo
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar djlucas | ned pro 27, 2009 7:18 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

no jsem prevelice zvedav jak se to bude ovladat zrejmne jako iphone... :) sem zvedav jak to bude vypada ale myslim si ze krasne jelikoz Apple dela pekny design... nepredpokladam ze to bude mit fotak jak nekdo psal.. ty 5mpix cipy co si Apple obednal budou zrejmne do noveho iPhone.. uz se tesim az to bude venku jak se opet vsichni pockaji jaky to bude mit uspech a pak zase zacne masova kopirka... stejne jako iPhone... akorat si myslim ze cena bude asi hodne vysoka... kazdopadne to bude urcite dobra hracka pro USA snad pozdeji i ro cesko... to s tema novinama a pod... uz se vidim v praci jak si ctu na tabletu blesk :D
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 614
Registrován:
ned dub 27, 2008 7:19 pm
Bydliště: Břeclav

Uživatelský avatar dawe73 | ned pro 27, 2009 10:07 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

K čemu je vlastně ten "o něco větší iPhone" dobrý? Přiznám se, tablet se mi líbí, ale neumím přesvědčit své zodpovědnější já k investici dalších několika tisíc :-)
Na práci to asi moc nebude a na "pouliční zjišťování nejbližšího bankomatu" mi připadá iPhone vhodnější. Má tablet nějaký smysl pro člověka s MacBookem a iPhonem?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Juramac | ned pro 27, 2009 10:16 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Kladu si naprosto stejnou otazku. Ale mozna se bude libit me zene, ktera by chtela iPod touch a vasnive foti se svou novou zrcadlovkou.Na cteni na webu a spravu a presentaci svych fotek znamym , pripadne na nejaky ten film pri cestovani,to bude pro ni idealni. Jine vyuziti osobne moc nevidim. Pokud bude do 10 palcu, tak se ji do kabelky vejde. Cenu neresim. Urcite radeji udelam radost ji, nez abych to nacpal statu na cigany a jine prizivniky. :)
 

Uživatelský avatar House_MD | ned pro 27, 2009 10:28 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Co(g)ito ergo sum :-) jenom aby vás tady všechny Apple nedoběhnul a nebylo onou představenou novinkou dotykové ovládáni mac os pomocí displeje (který může sám o sobě pracovat jako tablet :-)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

cheer | pon pro 28, 2009 12:48 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

dawe73 píše:Má tablet nějaký smysl pro člověka s MacBookem a iPhonem?

Ja myslim, ze ne. Ale ma (alespon pro mne) obrovsky smysl jako alternativa k notebooku jako takovemu. Me princip otviraciho prenosneho pocitace nevyhovuje, nechci na nem pracovat (na to vyzaduji desktop) a tim padem nechci velkou HW klavesnici - uplne stejne jako mne od ni osvobodil iPhone ve svete mobilu. iPod Touch pro mne vedle iPhone postrada smysl, ale jeho zvetsenina navic s vetsim vykonem a vydrzi ho ma velky.

A naposled to co hybe svetem iP a iT za posledni rok mozna nejvic, aniz to cekal tolik jak Apple tak konkurence - hry! Pokud se provedeni povede, muze jit skutecne nejlepsi herni zarizeni vubec, ktere spoji intuitivnost a snadnost dotykoveho ovladani s vetsim pusobivejsim obrazem, ale stale dost malym pro pohyby rukou.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 331
Registrován:
pon pro 22, 2008 12:00 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar 666 | pon pro 28, 2009 7:16 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

do začátku Dalšího Představení nových produktů Apple zbývá: XXX

zdroj: http://itunes9.info/apple/Apple_product/Apple.html

Tak ak je to takto, bol by som veľmi rád, ak by bol nový iPhone, či iTouch ;)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
čtv črc 16, 2009 6:50 am
Bydliště: Šenkvice

pe.kova | pon pro 28, 2009 1:28 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

nebývá to většinou konference o 1 produktu 8)
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar ygy | pon pro 28, 2009 1:40 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

očakáva sa aj upgrade macbookov pro kotré budú obsahovať core i5 a core i7 procesori 8) ak dá apple tomu dobrú cenu tak to môže byť geniány webový prehliadač, ale za macbook ho nevymením :roll:
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

ls8 | pon pro 28, 2009 6:21 pm

Stale vice indicii nasvedcuje tomu, ze tablet se bude jmenovat iSlate, bude mit 10 palcovy multidotekovy displej kryty silnym sklenenym panelem a zacne se dodavat ve tretim ctvrtleti 2010.

http://iphone.appleinsider.com/articles ... anels.html

Posted with TouchBB on my iPhone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar iphonik4 | pon pro 28, 2009 6:29 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

No to jsem zvědav, chtělo by to normální plnohodnotný MAC OS ale z většími ikokami a vychytanějším ovládáním, protože na 10" tabletu by se špatně ovládal, no uvidíme. Myslíte že by na této Apple konferenci mohlo padnout slovo i o iPhone (např. 4G) :?:
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Juramac | pon pro 28, 2009 6:32 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

myslet si muze kazdy ,co chce, Apple je ale znamy krome jineho i tim, ze dovede ve finale vzdy prekvapit. Takze ti nezbyva, nez se tesit a CEKAT ..... :)
 

Uživatelský avatar jojosr | pon pro 28, 2009 9:54 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Tak, tak, ja by som skor vsadil na novy Iphone, s HD (resp.OLED) displayom, 5mgpix fotakom a novym fw (4.0)
Ved uvidime.... :twisted:
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
stř dub 02, 2008 7:19 pm
Bydliště: Bratislava

Paly | pon led 04, 2010 1:49 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Celkom zaujimavy obrazok :D len co je na tom pravdy, to sa dozvieme az o 3 tyzdne :)

http://www.tuaw.com/2010/01/04/islate-s ... -sell-you/
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar rony | pon led 04, 2010 2:21 pm

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

Odkladam do zvlastneho fondu 1000 euro.

Este by bola zaujimava jedna moznost: DVA tablety. Jeden postaveny na iPhone OS a druhy na Mac OS X. To bude dilema :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé