Oficiálně: 27.1.2010 19.00 'latest creation' - tablet

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

nasko | úte led 19, 2010 6:57 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

hmm já zítra kupuju mbp C2D no doufam ,že neový MB nevyjdou protože se nastvu
Host
Host
 
Příspěvky: 81
Registrován:
ned bře 09, 2008 8:15 am

Boog | úte led 19, 2010 8:35 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

nasko: ja koupil v listopadu :-D
ale takhle se na to divat nemuzes. Nicmene, jelikoz mam jeste iPhone 2G, tak nejspis pujdu do 4G jak vyjde, u nas to bude nekdy o prazdninach s nasimi operatory :))
iWoz.cz - Apple svět v základech
iPhone4 16Gb
iPod nano 3rd gen. 8GB blue
iPod Classic 160 GB Black
iPad 2 64 GB wifi only
MacBook Pro (unibody) 2,53 GHz 15,4", Mountain Lion 10. 8.
MacBook Pro retina 15", 2,3 GHZ, 16 GB ram, 512 GB SSD (na ceste)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 248
Registrován:
pon dub 14, 2008 2:47 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar dodulo | úte led 19, 2010 10:56 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

ygy píše:ja si myslím že iphone os 4 ešte teraz určite nevíde ...


vyjst nemusi, avsak predstavit ho mozu, takisto to bolo pred rokom, ze naskor len povedali ake novinky bude OS 3.0 obsahovat ( tam napr. potvrdili povolenie vyvoja turn-by-turn navigacii )
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar rony | čtv led 21, 2010 4:49 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Uz iba sest dni :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

nasko | čtv led 21, 2010 5:16 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Ahoj uz mam macbook pro....nej notas nez si ale zvyknu s mac os x ale je to super
Host
Host
 
Příspěvky: 81
Registrován:
ned bře 09, 2008 8:15 am

Uživatelský avatar rony | čtv led 21, 2010 9:58 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

gratulujeme ale asi si sa pomylil a napisal to do nespravneho vlakna, nie?? :) tu placeme nad tabletom, nie nad macbookmi :)

update: 24. 1. 19.36: uz iba tri dni? AZ TRI!!! sakra
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar kosmonaut | pon led 25, 2010 11:57 am

Re: Oficiálně: 26.1.2010 Apple oznámí zásadní nový produkt

rony píše:Pokial by vsak mala nastat nejaka revolucia v niecom inom ako kombinacia klavesnica, mys, tak v schopnosti ovladat ho pohybmi ruk. Tam by trochu vadila absencia feedbacku ale predstavte si gesta - napr. zovretim v past a posunom do boku by si okno v popredi skryl alebo presunul na vedlajsiu obrazovku. Pohybom nahor by som okno zavrel. Pohybom oboch ruk s vystrcenym ukazovakom a palcom by sa urobil zoom.



Předem se omlouvám za OT (ale nemohl jsem si to odpustit:)):
Souhlasím, že budoucnost bude jinde než klávesnice + myš, ovládání rukama je ale věc dosti ošidná. Je to přirozené ("vezmu si okýnko a dám ho vedle druhého okýnka, jako bych to dělal třeba s kostičkama") ale také ne moc ergonomické ("sakra, už mě z toho mávání před obrazovkou pěkně bolí ručičky"). Chtěl jsem na toto téma psát diplomovou práci, ale při přípravách (zkouška různých gest na skupině cca 20 lidí) jsem si uvědomil, že tohle je opravdu pěkné na efekt (a samozřejmě i pro člověka přirozenější), ale mnohem namáhavější (a rozhodně se to nehodí na dlouhodobou práci, zábavu, cokoliv).
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

Zahradník | pon led 25, 2010 12:18 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Dovedu si představit, že si iSlate koupí někdo, kdo má rád hi-tech techniku a nebo možná pařan, který uvítá větší rozlišení displeje pro hraní některých náročnějších her.

Ostatní věci (např. napsat nějaký dokument, nebo někomu něco prezentovat) budou dosti nešikovné a proto si myslím, že většina uživatelů zůstane u notebooků. Většinu příspěvků na toto fórum píšu z IP, používám i diakritiku, ale píšu pouze jedním max. dvěma prsty (většinou jedním).

Navic ta věc bude relativně drahá, což také bude mít vliv.
 

Uživatelský avatar rony | pon led 25, 2010 1:17 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

kosmonaut: pozor, ja som nehovoril o ziadnych gestach po nejakej obrazovke. Skor nieco ako pomocne gesta hocikde v priestore, ktory zaberaju snimace. Predstav si, ze mas sice este klavesnicu, mys ale len tak si nad myskou lusknes prstami a pod.
O tom, ze tahanie prstami po zvislej obrazovke je hlupost VIEM, netreba mi to opakovat, uz som to aj tu pisal |:)
Nemoze to byt jedinym moznym vstupnym zariadenim. Inak by sme nemali na stoloch graficky tablet, mys, klavesnicu, joystick a pod.

Napr. toto ovladanie ako pisem by bolo super pri hernych konzolach typu Wii. Tam uz k tomu chyba iba to, ze musis drzat ten ovladac, inak mas gesta ako vysite. Ak to chces skumat kup si Wii a hned budes vediet, na co je take ovladanie naozaj ZLE. Napr. virtualna klavesnica, vkladanie pismen je zufale ale to je vedlajsie.

Dalsie vyuzitie: multimedialne centrum v obyvacke - miesto dialkoveho ovladaca. Aby si pri gestikulovani pred telkou neprepinal programy, tak by si napr. musel chytit do ruky nejaky predmet - to uz je fuk.

Volakedy boli ludia nadseni z voice control - predstav si kancelariu so 4 ludmi ako ovladaju hlasom pocitace :)

jirkus: o tom neustalom "prekrucani" tabletu do funkcie desktopu/laptopu som uz pisal predtym, dolistuj si to :-) kratko: predstav si doma v obyvaku mas INTERNETOVATKO - polozene na stole, pozeras TV a chces si rychlo pozriet nejaku webku, tv program, ci mrknut maily, ci byt na facebooku - proste vsetko veci, kde si vystacis bez klavesnice. ruku na srdce - kolko ludi skutocne pouziva klavesnicu naozaj intenzivne (ja... kto este?) :-) a vidis, ja sam si na vela veci bez klavesnice vystacim :-) je to doplnok. Akonahle to bude "velky iphone" tak je jasne, ze BEZ pocitaca s tym nevyzijes :) ako univerzal v domacnosti - super. Este keby to bolo nepremokave :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Zahradník | pon led 25, 2010 2:01 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Jasně Rony, iSlate si svoje fanoušky určitě najde.

Já ale spíš fandím iPhonu a mám trochu obavu, že jeho vývoj už nebude taková priorita jako dřív. A přitom by toho potřeboval tolik vylepšit. :)
 

Uživatelský avatar toncek | pon led 25, 2010 5:19 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Musím říct, že ronyho verze toho, jak vidí tablet se mi líbí a 100% s ní souhlasím. Je potřeba se odprostit od toho, že to bude náhrada nějaké pracovní stanice či zařízení primárně určeno k práci. Momentálně se však necitím jako cílovka tohoto zařízení, což se může rychle změnit, jakmile Steve definuje k čemu to skutečně bude a co to bude umět. :) Je těžké o něčem přemýšlet, zda mi to k něčemu bude, když vlastně ani nevím o co jde. :) Každopádně určitě se podobnému zařízení nebráním, na druhou stranu je fakt, že momentálně nemám doma to "správné prostředí", do kterého bych tablet začlenil. Opět ronyho pohled mi přijde velice správný.

Co se týče toho, že díky tabletu nebude věnován dostatečný prostor i ostatním zařízením si nemyslím. Ano bude to novinka, bude toho plný web, třeba půl roku. Toto ještě podpoří fakt, pokud to zařízení ve středu představí a začne se prodávat třeba až v létě, podobně jako s prvním iPhonem. Ale nakonec ten prvotní hype opadne a zařízení se začlení do produktové řady apple podobně jako je to teď s iPhonem. V momentě, kdy přišel iPhone tak jsem nepozoroval nějaké výrazné opadnutí zájmu applu o své další produkty (macy, iPody..), podobné to bude určitě i teď. Prostě vytvoří další divizi, která se bude věnovat tabletu. :)

Osobně mě momentálně taky více zajímá nový OS pro iPhone, ale těším se na nové zařízení, co to vlastně bude. :)

Líbil se mi jeden komentář někde na webu v tom smyslu, že celý svět nyní čeká až Apple představí svůj tablet a prakticky definuje trh pro tyto zařízení a tak nějak to asi bude. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Juramac | pon led 25, 2010 5:27 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Rony, ty snad nebudes posledni dva dny ani spat..... :D A ted si predstav, ze to bude vazne dobre, v coz doufam i ja, ale Steve ti oznami, ze se na trh dostane nekdy v dubnu (v USA) a tady v evropskych koncinach mozna zacatkem cervna...Co si pak pocnes ? :wink: Ne, jen rejpu, samozrejme rozumim tvemu nadseni, i ja se na nej tesim, ale to "kdyby" "bylo by" apod. uz alespon me osobne netrapi. Vim, ze si ho urcite koupim, i kdyz poradne nevim, jak bude vypadat a co bude umet, ale mam velkou duveru vuci Apple .A k tomu, ze to nebude takova traparna ala HP mi staci udajne vyjadreni Jobse, ze je s vysledkem "velmi spokojen" ...Ale ze bych takto horel, to uz ne. Nastesti.... :wink: Ale tesim se, az si treba spolu budeme moci brzy vymenovat zkusenosti :)
 

Uživatelský avatar rony | pon led 25, 2010 5:38 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

ak posle EU do... podzimu, tak budem vazne uvazovat o dovoze z U.S.A. zalezi ci to bude prilis regionalne obmedzene. Velmi dufam, ze ich nenapadne taka hlupost a to nejake blokovanie. Uvidime uz snad o dva dni. Podotykam, ze JA na ten tablet mam peniaze, takze horedole mi NEVADIA negativa dovozu a priorita nebude cena ale moznost ho mat relevantny cas skor. Uvidim ale az o par dni. Poslednym spravam sa da relativne verit, nie je to 100% co by som si predstavoval (placka podobna iphone 2G) ale to nie je vsetko.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Zahradník | pon led 25, 2010 5:39 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Toncek:

Také si teď myslím, že nejsem cílovkou pro iSlate, ale kdo ví, po 27.lednu může být všechno jinak. :)
 

Juramac | pon led 25, 2010 5:43 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

ja osobne si take myslim, ze nebudu asi tou pravou cilovkou (i kdyz kdo vi), ale presto ho urcite koupim a podobne, jako Ronymu je mi jedno, kolik bude stat, jestli 15,20 a nebo 25. Radeji dam tyto penize do neceho, co udela me a hlavne me manzelce radost, nez abych ty penize strkal statu na davky pro nemakacenky a prizivniky... :wink:
 

Uživatelský avatar ygy | pon led 25, 2010 6:02 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

apple pozýva na tento keynote hlavne zástupcov herných spoločností :?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar toncek | pon led 25, 2010 6:18 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Jirkus píše:Toncek:

Také si teď myslím, že nejsem cílovkou pro iSlate, ale kdo ví, po 27.lednu může být všechno jinak. :)

Přesně tak, i když si teď myslíme, že nejsme cílovka, tak za 2 dny nás budou přesvědčovat o opaku. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Carabei | pon led 25, 2010 6:34 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

a se Steevovým RDF nám bude jasný, že je to něco, bez čeho nedokážeme žít
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar Jaro | pon led 25, 2010 6:39 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Bude tu niekto tu konferenciu prekladaŤ ako to bolo pri uvedení 3GS ...? obrazky a ktomu čo vlastne týpkovia s apple hovoria velmy sa mi to tedy páčilo spraví to niekto ? rád by som si to odsledoval teda ak sa to bude daŤ v našom čase ... :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

Paly | pon led 25, 2010 6:43 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

no jasne, ze tu budeme prispievat, to je jasna paka :) od 19-tej tu budeme vsetci a kazdy bude nieco prispievat :) neverim, ze si to necha niekto ujst ;)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar Jaro | pon led 25, 2010 6:45 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

myslím to tak .. ako to bolo minule proste niekto to prekladal bolo to Live proste :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

filip89 | pon led 25, 2010 6:58 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Apple ohlásilo že vydajú nový produkt, všetci čakajú že to bude tablet a smial by som sa keby Steve vytiahne z vreca USB kľúč s mini dotykovym displayom kde bude slider na odmknutie a čas :D
 

PeterKiss | pon led 25, 2010 7:02 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

USB beriem ako vtip :lol:
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar toncek | pon led 25, 2010 7:06 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Jaro píše:myslím to tak .. ako to bolo minule proste niekto to prekladal bolo to Live proste :wink:

Pokud umíš anglicky, tak live přenos (textový + obrázky) bude určitě na engadged, macrumors. Český překlad bude dělat Ondra Toral + Vlá'da Janeček a Jablíčkář. Ostatně stále ty samé zdroje, jako při jakékoliv jiné keynote. :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Jaro | pon led 25, 2010 7:49 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

no to presne som myslel ...dá sem niekto potom tie zdroje lebo minule ani neviem ako som sa tam dostal ale bol som tam celú konferenciu .... :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

Uživatelský avatar ygy | pon led 25, 2010 7:56 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

neboj sa keď to bude isté tak sa to tu objaví
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar rony | pon led 25, 2010 8:15 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

treba sledovat toto vlakno a ked niekto bude vediet adresy na live prenosy, tak to sem urcite da

http://superapple.cz/2010/01/primy-pren ... a-par-dnu/

ako vravia ostatni, ceske life preklady budu robit stale ti isti ludia (vdaka im).

bude aj iphone verzia, jednu z keynote som sledoval vonku na telefone.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar kosmonaut | pon led 25, 2010 9:31 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

rony píše:kosmonaut: pozor, ja som nehovoril o ziadnych gestach po nejakej obrazovke. Skor nieco ako pomocne gesta hocikde v priestore, ktory zaberaju snimace. Predstav si, ze mas sice este klavesnicu, mys ale len tak si nad myskou lusknes prstami a pod.
O tom, ze tahanie prstami po zvislej obrazovke je hlupost VIEM, netreba mi to opakovat, uz som to aj tu pisal |:)
Nemoze to byt jedinym moznym vstupnym zariadenim. Inak by sme nemali na stoloch graficky tablet, mys, klavesnicu, joystick a pod.

Napr. toto ovladanie ako pisem by bolo super pri hernych konzolach typu Wii. Tam uz k tomu chyba iba to, ze musis drzat ten ovladac, inak mas gesta ako vysite. Ak to chces skumat kup si Wii a hned budes vediet, na co je take ovladanie naozaj ZLE. Napr. virtualna klavesnica, vkladanie pismen je zufale ale to je vedlajsie.

Dalsie vyuzitie: multimedialne centrum v obyvacke - miesto dialkoveho ovladaca. Aby si pri gestikulovani pred telkou neprepinal programy, tak by si napr. musel chytit do ruky nejaky predmet - to uz je fuk.

Volakedy boli ludia nadseni z voice control - predstav si kancelariu so 4 ludmi ako ovladaju hlasom pocitace :)


Pozor, já taky nepsal o gestech na dipleji. Pochopil jsem co jsi myslel a na to jsem také reagoval:). Chtěl jsem řešit optické trackování, něco jako ve filmu Minority report, jak si Cruise nasadí tu rukavici s LEDkama na prstech:).
Wiičko mám, je to super, myslím že to mají pánové z Nintendo vychytané (tedy až na to zadávání textu, jak píšeš).
Nicméně - pokud se nebude ovládat počítač myšlenkami, bude to vždycky jen nějaký kompromis:). Ale do té doby - myslím že částí budoucnosti bude kombinace všech nám známých způsobů ovládání - hlas, dotyk, klávesnice, myš..

A abych nebyl úplně OT: ať už ve středu představí cokoliv, bude tam minimálně jedna věc, na kterou nikdo nepomyslel a která všem vyrazí dech (a managementy ostatních SW/HW gigantů donutí plácnout dlaní do čela).
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

Uživatelský avatar rony | pon led 25, 2010 10:28 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Tak si rozumieme, ja som to uviedol bez toho aby som mal napad ako to snimat. To je vcelku vedlajsie. Mozes mat proste ruku v zornom poli snimaca a ona si vie rozpoznat co ukazujes. To ani nie je pre klasicke pocitace ako pre kopce inych vyuziti. Podla mna klasicke pocitace vo velkej mnozine sucasnych aplikacii mozu skoncit. Naozaj ich bude doma pouzivat len par blaznov, co potrebuju si nosit pracu domov :-)

Tiez si myslim, ze o hw ani tak nepojde.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar toncek | pon led 25, 2010 11:17 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Online český překlad keynote zde: http://live.ondratoral.com

Bude připravena jak verze pro klasický prohlížeč, tak pro iPhone.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar rony | úte led 26, 2010 11:34 am

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Carabei | úte led 26, 2010 11:45 am

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

moc pěkný, jak iphone vytahanej za uši
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar dodulo | úte led 26, 2010 11:45 am

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Rony je uz daky MDZ :lol:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar rony | úte led 26, 2010 12:45 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Uz to nalepuju
Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ls8 | úte led 26, 2010 1:01 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Zajímavý výklad těch barevných fleků - že by Apple oznámil otevření iPhonu pro všechny americké operátory?

Obrázek

Mediamarkt.de na Tweeteru oznámil zahájení prodeje Apple iPad od 1.3.2010, asi si spletli datum.

Obrázek
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar dodulo | úte led 26, 2010 1:22 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

som strasne zvedavy ako to bude nakoniec vyzerat :)

Zobrazit video na http://youtu.be/wnxGNwifqLQ
Kód do fóra: [youtube]wnxGNwifqLQ[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Juramac | úte led 26, 2010 2:16 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Dobre rano . No, tak jestli tohle bude realita, tak Apple zitra opet zbytku sveta v cele s Balmerem a HP natrhne prdel..... :D Po te traparne, co ti dva nedavno predvedli, budou za sasky a Balmer ani cerveny kulaty nos nebude potrebovat..... :)
 

Uživatelský avatar rony | úte led 26, 2010 2:18 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Len pre poriadok: to Youtube video slo uz davnejsie, myslim, ze ho identifikovali ako fake.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Juramac | úte led 26, 2010 2:25 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

No, ale bylo by to hezke. Myslim, ze realita nebude od tohoto daleko.... :) Pokud sam Jobs prohlasi, ze je "velmi spokojen" , pak se mame jiste na co tesit. Akorat to zitra prosvihnu, v 19,00 ceskeho casu budu sedet uz v letadle....... :(
 

Uživatelský avatar toncek | úte led 26, 2010 2:32 pm

Re: Oficiálně: 27.1.2010 nový produkt 'latest creation' - tablet

Jura - aspoň si potom můžeš užít ten videozáznam s překvapením. :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé