Kdy bude mít apple další konferenci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar pojik | pát úno 19, 2010 6:01 pm

Kdy bude mít apple další konferenci

Ahoj, chtěl bych si koupit macbook pro 13. Proto by mě zajímalo kdy bude mít apple konferenci kde bude představovat nové výrobky. Na macbook jsem mě nechce čekat 3.měsíce ale kdy vyšel a za týden nový model mrzelo by mě to. Byl jsem se optat v obchodě a tam my řekli že by už mohli vyjít v úterý. Ještě taková otázka co by na nich mohli vylepšit nebo je jen sleví nebo vymění disky?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon bře 24, 2008 4:05 pm

Paly | pát úno 19, 2010 6:06 pm

Re: Kdy bude mít apple další konferenci

Presun do vhodnejsej sekcie.

Apple svoje produkty nezlacnuje, na ich stranke shop.apple.com je cena uz dlho rovnaka, popripade znizia o par dolarov. Vacsinou zlepsuju procesory, namiesto 2.16 daju 2.2 alebo jednoducho 2.16 vymenia za 2.16 s lepsim taktom a pod.

Ked ti povedali, ze by mohli byt MacBook 13" v utorok tak mozno im donesu nejake novsie MacBooky, ktore su uz normalne na trhu dlho :). Najblizsia konferencia by mala byt niekedy v juny. Aspon tak to zvykne byt.

Neverim, ze Apple vylepsi svoje MacBooky natolko aby si bol sklamany. Niekedy to je tak, ze na 80% to bezny uzivatel ani nepociti to zlepsenie, ale narocnejsi uzivatel je spokojny :) Ja mam svoj MacBook 13" uz 2 roky a stale je vykonnostne uzasny, dokonca nelutujem, ze som ho kupil a presne o 2 tyzdne vysiel uprgadovany MacBook s vykonnejsim procakom :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar ygy | stř úno 24, 2010 3:05 pm

Re: Kdy bude mít apple další konferenci

jedna možnosť je WWDC a druhá možnosť je že sa jenosucho objavia na stránke (ta k ako to bolo s 27 imac-mi , macbookmi white )
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé