iPad - ceny v CZ a SK

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar parmin | úte bře 02, 2010 8:08 pm

iPad - ceny v CZ a SK

Tak alza už vypustila předpoládané ceny iPadů. Myslím si, že u takového obchodu nejsou ceny pouze nastřelené a že ty konečné se už nebudou příliš lišit.

APPLE iPad 16GB Wi-Fi
Předpokládaná cena bez DPH 10 999,00

APPLE iPad 16GB Wi-Fi 3G
Předpokládaná cena bez DPH 13 699,00

APPLE iPad 32GB Wi-Fi
Předpokládaná cena bez DPH 12 999,00

APPLE iPad 32GB Wi-Fi 3G
Předpokládaná cena bez DPH 15 649,00

APPLE iPad 64GB Wi-Fi
Předpokládaná cena bez DPH 14 999,00

APPLE iPad 64GB Wi-Fi 3G
Předpokládaná cena bez DPH 17 899,00
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

lukasm | úte bře 02, 2010 8:10 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Ano moc by se lišit neměli každopadně cena za APPLE iPad 64GB Wi-Fi 3G mě osobně přijde adekvátní :wink: Půjdu do něj!!
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Uživatelský avatar Sk8er-boi | úte bře 02, 2010 8:12 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

ceny vůbec nevypadají špatně, ale stále se rozhoduji mezi iPadem a MacBookem..
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:18 pm

lukasm | úte bře 02, 2010 8:18 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Já koupím oboje, budou mi skvěle doplňovat můj iPhone. :)
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 201
Registrován:
čtv lis 13, 2008 12:57 pm
Bydliště: Praha - Liberec

Uživatelský avatar rony | úte bře 02, 2010 8:46 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

povedzte mi, cim sa pre vas lisi 64 gigabajtova kapacita od tych nizsich? Co tam chcete ukladat?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar parmin | úte bře 02, 2010 8:51 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Nooo, dovedu si představit zaplnit to kombinací: fotky + hudba + video :wink:
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Juramac | úte bře 02, 2010 8:52 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Pameti neni nikdy dost. Treba ma zena ma za pouhych pul roku asi 10 gb fotek, prisype tam oblibenych 20 - 30 filmu a hned ma nejmene 30 giga plno. K tomu nejake knizky, muziku, hry apod. Ono se to nezda.... :)
 

TommyS | úte bře 02, 2010 8:59 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Ceny vypadají fakt lákavě :)
Juro,ale přece ty filmy budeš postupně obměňovat a nebudeš tam mít pořád stejné mě například filmy v iPhonu vydrží tak dlouho,dokud je neshlédnu dále nevidím potřebu je v iPhonu nechávat :wink:
 

Formul | úte bře 02, 2010 9:02 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

myslím, že ten rozdíl v ceně už není tak velký, abych si za 4násobnou kapacitu nepřiplatil ... aplikace budou, předpokládám, o něco sofistikovanější, větší, obzvláště hry, jejich textury a podobně, přinejhorším se to zaplní sbírkou mp3/filmů :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
úte bře 02, 2010 8:53 pm

Juramac | úte bře 02, 2010 9:04 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

O.T. Tommys- o me nejde, ja to pouzivat nebudu. A kolik a jake filmy si tam da ma draha polovicka, do toho ji kecat nebudu. Jak ji znam, tak tam urcite nacpe krome jineho i vsechna nase videa s holkama a tech je skutecne az prilis... :)
Naposledy upravil Juramac dne úte bře 02, 2010 9:08 pm, celkově upraveno 1
 

PeterKiss | úte bře 02, 2010 9:06 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Super ten 64GB WiFi musím mat :D
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar Sk8er-boi | úte bře 02, 2010 9:30 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

lukasm píše:Já koupím oboje, budou mi skvěle doplňovat můj iPhone. :)


kdybych měl na oboje tak bych asi koupil oboje, ale ted MacBook Pro vs iPad tak vyhrává MacBook, ale třeba ještě uvidím, nedovedu si představit pro iPad tolik využití...
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:18 pm

Uživatelský avatar rony | úte bře 02, 2010 10:08 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

uvidime, ja kazdopadne to hram na dovoz z USA.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

mrzic | stř bře 03, 2010 8:25 am

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Mě by spíše zajímalo, kterou verzi si budete pořizovat, jestli Wi-Fi nebo Wi-Fi+3G? Jaké jsou Vaše pro/proti.
Z 99% bych ho využíval pouze doma na Wi-Fi. 3G možná na dovolené v čechách, ale to je tak 2x do roka (navíc 3G je pouze ve velkých městech a tam na dovolenou nejezdím :) ). V zahraničí bych se za 3G nedoplatil, takže tam jedině Wi-Fi.
Co se týče kapacity, mě osobně bude stačit zlatá střední cesta, tedy 32 GB. Archív fotek a videí mám na externím disku a nepotřebuji je mít v iPhonu, iPadu, MacBooku.
Jinak cena nasazená Alzou vypadá rozumně a víceméně odráží cenu v US.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

ls8 | stř bře 03, 2010 8:41 am

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Sk8er-boi píše:ceny vůbec nevypadají špatně, ale stále se rozhoduji mezi iPadem a MacBookem..


To jsou tak naprosto odlišné produkty, že moc nechápu, jak se mezi nimi můžeš rozhodovat. iPad je sice hezká hračka, ale rozhodně jenom jako doplněk k notebooku. Notebook v žádném případě nenahradí.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Zahradník | stř bře 03, 2010 10:00 am

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Když uvážím, že za 7000,- Kč lze pořídit docela slušný netbook, který má podle mého názoru mnohem větší možnosti využití než iPad, tak mi ty ceny iPadů nepříjdou zas tak supr. :)

PS: Ceny, které v prvním příspěvku uvádí parmin, jsou bez Daně z přidané hodnoty - takže si k těm cenám ještě připočtěte dalších 20% a teprve pak získáte cenu, ze kterou si budete moci iPad koupit (pokud nejste firmy nebo OSVČ - plátci DPH).
 

Uživatelský avatar parmin | stř bře 03, 2010 12:10 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Chtěl jsem toto téma založit proto, aby se zde sdílely nejlepší ceny iPadů na CZ a SK trhu. O tom, zda koupit nebo nekoupit iPad, pro koho je a není, bychom myslím měli diskutovat jinde, je tu na to samostatné vlákno.
Ty ceny jsou skutečně uvedené bez DPH a tak je zřejmé, že kdo má možnost dovézt si kousek z USA, asi koupí spíš tam, protože ten cenový rozdíl je už poměrně zajímavý. Sám o tom takto přemýšlím.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Juramac | stř bře 03, 2010 12:11 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

a brani nekdo nekomu si koupit nejaky PC netbook? Kazdemu, co je mu blizsi, ja osobne a ciste subjektivne se peckam intenzivne dlouha leta vyhybam a radeji zaplatim 15.000 za neco, co mi udela vyrazne vetsi radost. Ale nekdo se na to zase diva opacne, hleda "funkce" atd. At si je tedy samozrejme koupi, je to volba kazdeho jedince :)
 

PeterKiss | stř bře 03, 2010 12:14 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Presne tak!
To nieje pc,notebook,netbook,macbook,iMac a čo ja viem čo,je to iPad multimediálne zariadenie.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Zahradník | stř bře 03, 2010 12:35 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Lidi, pište sem pouze o cenách, abychom pomohli v orientaci případným zájemcům o iPad.

O tom, co je iPad a jestli je lepší nebo horší než ... , můžeme diskutovat, až s tím budeme mít n?jaké zkušenosti.

Všichni jsme zatím vid?li pouze několik propagačních videí (nikdo asi doposud iPad v ruce nedržel) tak o tom zatím nemá cenu diskutovat. :)
 

cheer | stř bře 03, 2010 1:13 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Ty jo ceny pěkné, hned je vidět, že to nejde přes kartelové žroutoperátory s tatíčkem ČTÚ, ale přes normální počítačové konkurenční obchody.
Do toho půjdu!

mrzic píše:Mě by spíše zajímalo, kterou verzi si budete pořizovat, jestli Wi-Fi nebo Wi-Fi+3G? Jaké jsou Vaše pro/proti.

Chci 3G, abych v práci soukromě brouzdal bez omezení (blokované Youtube apod.) a kontroly, nesahá tam žádná wifi. Dále v příměstském vlaku do/z práce, na výletech a tak. Na mobilu si nechám levný net tarif pro EDGE a nízký FUP pro příležitostné zabrousení a pro vážnější brouzdání vytáhnu z tašky iPad s 3G, dražším tarifem s větším FUP a pořádnou obrazovkou...

32 x 64 GB stále nevím. 32 mi přijde dostatečné při zkušenosti s iPhone 16GB. Ale zas iPad nekupuju na rok ale třeba 5 i více, dlouhé filmy na cesty budou víc lákat než na 3,5" a možná budou nové aplikace s rozsáhlou grafikou ve větším rozlišení jako hry nebo mapy, které prostor sežerou.
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 331
Registrován:
pon pro 22, 2008 12:00 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Jaro | stř bře 03, 2010 2:06 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

mylsím si že ceny si priatelné k tomuto produktu .. :) ale načo br፠3G keĎ su tam microsim karty ? u náš to ešte nieje ..a boh ví kedy to príde :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

Juramac | stř bře 03, 2010 2:15 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

microsim si muzes doma udelat nuzkama, je to stejna karta, jako klasicka, akorat ma mensi okraje....... Jinak take jdu osobne do wifi, 3G tady prece jen jeste neni zase az tak rozsirene a radeji pouziju s datovym tarifem iPhone. Wifi je dnes navic na stale vice a vice mistech . Ale i to je samozrejme otazka priorit kazdeho jedince extra
 

Uživatelský avatar Sk8er-boi | stř bře 03, 2010 3:35 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

ls8 píše:To jsou tak naprosto odlišné produkty, že moc nechápu, jak se mezi nimi můžeš rozhodovat. iPad je sice hezká hračka, ale rozhodně jenom jako doplněk k notebooku. Notebook v žádném případě nenahradí.


Myslím to tahle: v součastnosti používám notebook od Aceru, kterýmu budou dva roky, tak si vybírám jestli si nový notebook nebo zůstat s Acerem a jako doplněk si koupit iPad. Vím, že iPad notebook nenahradí - jen taková "hračka" na net, filmy a hry...
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:18 pm

Uživatelský avatar parmin | stř bře 03, 2010 3:48 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Klucí, zpátky k tématu :wink: . (Ale nechci si tady hrát na moderátora - hlavně peace :wink:)

Co myslíte, jaká bude cena u "šedých dovozů" (překupníků)? Nejlevnější verze by se mohla (třeba na aukru) prodávat tak za 12.000 CZK :lol:
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

pe.kova | stř bře 03, 2010 4:20 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

a proč si to nemůžeš koupit tady?
to tě ta tisícovka zabije?
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1935
Registrován:
sob lis 24, 2007 10:29 am
Bydliště: iPraha

Juramac | stř bře 03, 2010 4:27 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

take me vzdy zarazeji podobne spekulace :) V dubnu budou iPady i zde v cesku a kdyz nahodou ne, tak urcite budou za rozumne penize v Nemecku a nebo v Rakousku. A bude jich urcite dostatek, fronty, jako na iPhony snad nikde nebudou. Proc tedy blbnout s dovozem z USA........Ale "vyhodnost" si musi kazdy pak vypocitat sam.. :wink:
 

Formul | stř bře 03, 2010 10:52 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

já spíše inklinuji k 3G verzi, bydlím v praze, kde je docela slušné pokrytí, ale hlavní důvod je asi A-GPS, v kombinaci s mapami od tomtomu/navigonu (pokud bude upravená varianta pro iPad) a podobně by to mohla být ultimátní věcička na cesty
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
úte bře 02, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar toncek | stř bře 03, 2010 11:56 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Pánové máme tady obecné téma o iPadu, proto podobnou diskuzi, jaká se zde rozvinula směřujte tam a tady se věnujme cenám! Ať v tom máme pořádek. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar parmin | čtv bře 04, 2010 12:13 am

Re: iPad - ceny v CZ a SK

pe.kova, juramac: pravdepodobne si koupim iPad v USA, svym predchozim prispevkem jsem jen chtel odklonit diskusi od obecnych temat na co je iPad dobry zpet k jeho cenam na CZ a SK trhu. A vedle velkych prodejcu tady vzdy budou i ti mali, co je budou tahat buh vi odkud a verim, ze se to tady na foru bude prosbami o pomoc s nejlevnejsim a nejvyhodnejsim nakupem jen hemzit. Staci sledovat, co vsechno se tady objevuje kolem nakupu iPhone :-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar rony | čtv bře 04, 2010 7:46 am

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Juramac píše:V dubnu budou iPady i zde v cesku


jura podla toho, co som pochopil, tak predaj v EU bude neskor.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Juramac | ned bře 07, 2010 3:41 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Tak podle stranek apple se predobjednavky prijimaji od 12. brezna a iPad se zacne prodavat 3.dubna. Nikde ani slovo o tom, ze jen v USA, takze ja osobne se domnivam, ze kdo si jej objedna 12.brezna treba v Apple Store v Londyne a nebo v nemeckem Mnichove, tak si pro nej pak muze zajet. A urcite nejpozdeji do mesice pote budou i u vsech dealeru i zde. :wink:
 

Uživatelský avatar ygy | ned bře 07, 2010 5:15 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

no ipad tu určite nekúpim . Ak mi niečo neskočí do cesty do USA tak si ho kúpim tam. bude to jednoznačne Wi-fi verzia ( načo by som mal platiť dva 3g paušáli aj na iphone aj na iPade keď sa z iphonu dá spraviť wi-fi hot-spot ? ) a čo sa jedná kapacity tak to sa rozhodujem medzi 16-32 gb .. myslím si že všetci poznáme tie aplikácie a hry na iphone ktoré raz pustíme a dosť. na hudbu mám iphone a ipod takže to by som tam taktiež nepchal . dám do toho pár videí a fotiek a to bude asi všetko no uvidíme :D ešte mám dosť času na premýšlane ale asi napriek všetkému to vidím na 32 WI-Fi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar parmin | ned bře 07, 2010 6:32 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Nechce se mi zakládat nový téma, tak to dávám sem:

T-Mobile will sell the iPad in Germany and the operator has already published the prices that will probably be the same for all Europe:

* iPad 16GB WiFi only for 499 ?
* iPad 32GB WiFi only to 599 ?
* iPad 64GB WiFi only to 699 ?
* iPad 16GB with WiFi +3 G at 629 ?
* iPad 32GB with WiFi +3 G to 729 ?
* iPad 64GB with WiFi +3 G to 829 ?
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Hnykda | ned bře 07, 2010 6:34 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

To by u nás byl levnější než v německu?
 

Uživatelský avatar parmin | ned bře 07, 2010 6:44 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Ty ceny v prvním postu jsou předběžný a jsou bez DPH...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar ygy | ned bře 07, 2010 7:03 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

tím cenám v prvom poste neverím .. sú to ceny príliš podobné tím v USA čo nieje zvykom . normálne sa to prepočítava 1dolár - 1 euro alebo aspoň približne k tejto rovnici .. čo v konečnom dôsledku iPad dosť predraží
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar McJobs | ned bře 07, 2010 7:30 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Ale veď ako bolo pisane to su ceny bez DPH, takže pripočitaj si k tomu ešte 20 % a dostaneš sa na uroveň 1$ = 1? ...
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 529
Registrován:
úte zář 30, 2008 12:58 pm

Uživatelský avatar dodulo | pon bře 08, 2010 11:57 am

Re: iPad - ceny v CZ a SK

takze Apple oznamil vo svojej tlacovej sprave, ze iPad sa zacne predavat v sobotu 3.aprila v USA ( verzia bez 3G ), druhej polovici aprila by mal zacat s predajom modelu obsahujuci aj 3G, predobjednavat zo stranky Apple by sa malo dat uz od tohto piatku ( 12.marca ), v druhej polovici aprila by mali byt obe verzie dostupne aj pre dalsie krajiny ako Austráliu, Kanadu, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonska, Španielsko, Švajčiarsko a Veľkú Britániu, v dalsich krajinach vratane SK a CZ by mal predaj zacat neskor.

prva reklama odvysielana pocas odovzdavania oscarov :)

Zobrazit video na http://youtu.be/w7ejHvPnIpQ
Kód do fóra: [youtube]w7ejHvPnIpQ[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar toncek | pon bře 08, 2010 2:17 pm

Re: iPad - ceny v CZ a SK

Téma opět promazáno. Znovu upozorňuji, že toto je vlákno o prodeji/cenách iPadu. Co se Vám na mě libí a nelíbí směřujte do jiného tématu.

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=103&t=25573
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron