Čištění iMacu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

dalas | úte dub 27, 2010 7:26 pm

Čištění iMacu

Chtěl jsem se zeptat, jestli už někdo čistil iMac zevnitř, zda je to vůbec potřeba. Když otevřu mladýho PC za tři měsíce, je to na větrákách pěknej humus. Jestli s tím jít do servisu a kolik asi peněz, nebo to udělat svépomocí, což se mi moc nechce, ale třeba to není nic složitého dle návodu z iStyle. Díky za info
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
stř lis 19, 2008 9:11 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar ygy | úte dub 27, 2010 8:03 pm

Re: Čištění iMacu

každý počítać by sa mal čistiť aspoň raz za 1,5 roka. V prípde iMacu by som to asi nechal na servis ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

dalas | stř dub 28, 2010 5:43 pm

Re: Čištění iMacu

To právě vím, jde mi o to, jestli to někdo dělal doma sám. Normální PC je pohoda, z tohodle mám trochu lepáka, nevím na co si dávat pozor.
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
stř lis 19, 2008 9:11 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar djlucas | ned kvě 02, 2010 1:55 pm

Re: Čištění iMacu

sice se nejedna o imac ale mam zkusenost s mac mini

po roce pouzivani jako pracovni pc jsem si rekl ze jej rozdelam a vycistim.. kdyz jsem jej otevrel byl jsem az mile prekvapen ze na vetracku a cipech a pod.. nebyl zadny prach!!! mozna nejaka hodne slaba vsrtva to je logicke ale zadne takove to klasicke PC kde za pul roku mate prachu ze z nej muzete udelat kouli jako ze snehu :lol: tak jsem jej jenom ofoukl pusou a jelo se dal :) tak doufam ze nejak podobne to bude i s imacem ktery mam ted :)
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 614
Registrován:
ned dub 27, 2008 7:19 pm
Bydliště: Břeclav

dalas | pon kvě 03, 2010 10:24 am

Re: Čištění iMacu

¨Tak se na to vyprdnu a nechám se za pár let překvapit
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
stř lis 19, 2008 9:11 pm
Bydliště: Praha

ilijusin | čtv kvě 06, 2010 6:09 pm

Re: Čištění iMacu

Myslim, ze jedine co se u iMacu da zaprasit je otvor (pravdepodobne na ventilator) za "nohou", nad napajenim. A take trosku repracky zezdola (nepouzivam, a tak je moc neresim). Ten otvor tak jednou za pul roku vezmu vysavacem a myslim, ze to pro iMac bohate staci.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron