Mac Mini - problém s připojením dvou monitorů

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Maikerock | sob kvě 08, 2010 10:18 am

Mac Mini - problém s připojením dvou monitorů

Ahoj, předem Vás moc zdravím. Mám následující problém. Vlastním poslední verzi Mac Miniho. Přes redukci miniDVI na VGA mám připojený 1 monitor. Nově jsem zakoupil druhý monitor + redukci z mini display port na DVI + redukci DVI an VGA. Divné je ovšem to, že monitor blikne a ukáže mi že nemá žádný signál. A když prohodím monitory mezi sebou tak to dělá i ten druhý. Ale když budu mít připojený jen jeden monitor a přes mini display port připojím prostřednictvím rekce DVI na HDMI LCD televizi tak to najede krasne. Tak nevím v čem může být problém, že se mi nechtějí zapnout oba dva monitory najednou. Nevíte čím to? Snad jsem to napsal trochen k pochopení :)
 

ls8 | sob kvě 08, 2010 12:10 pm

Chapu to tak, ze zapojujes obe redukce za sebou? Tedy miniDP-DVI a do ni pak redukci DVI-VGA? To totiz nejde. Applacka redukce miniDP-DVI prenasi jen digitalni cast signalu, dalsi redukce na analogovy VGA uz tudiz neni mozna.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar djlucas | ned kvě 09, 2010 6:30 pm

Re: Mac Mini - problém s připojením dvou monitorů

a ten druhy monitor co jsi zakoupil nema pripojeni pomoci DVI ? pokud ne tak jsi zakoupil spatne.. a nebo musis zakoupit redukci z mini display port primo na VGA.. a ne to hnat pres dve redukce :)

mini display.. > DVI > VGA (takhle to mas ted) pokud ma novy monitor DVI tak redukci na VGA vyhod pryc a pokud nema tak musis koupit redukci

mini display.. > VGA

http://www.aukro.cz/item1028120643_apple_redukce_mini_displayport_na_vga_adapter.html
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 614
Registrován:
ned dub 27, 2008 7:19 pm
Bydliště: Břeclav

Uživatelský avatar rony | ned kvě 09, 2010 7:58 pm

Re: Mac Mini - problém s připojením dvou monitorů

dnes je uz chybou kupovat novy monitor len s VGA... a bez DVI :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar djlucas | ned kvě 09, 2010 8:02 pm

Re: Mac Mini - problém s připojením dvou monitorů

rony prave .. taky si to myslim .. ono je to sice levnejsi ale tech par kacek navic cca 300kc si myslim ze neni hodne.. VGA jsem zkousel jednou a obraz se mi nejak nezdal ..DVI je podle me kvalitnejsi a navic je to digitalni prenos namisto VGA jen analog..
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 614
Registrován:
ned dub 27, 2008 7:19 pm
Bydliště: Břeclav

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé