Koupě MACbooku - funkčnost WIN

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

wiston | pon čer 28, 2010 9:18 pm

Koupě MACbooku - funkčnost WIN

Ahoj jdu na vejšku a vybíram notebook a velice mě upoutal MACbook. Měl bych cca 40 000 Tak nevim jestli bych za tyhle peníze od Applu sehnal něco pěkného a jdu také na technicky zaměřenou vejšku kde se budu zabývat PC takže nevím jestli by nebyl MAC trošku na závadu, co myslíte ?

A halvně by mě mco zajímalo jak je to s MACbookem a s Win7...dají se tam nainstalovat abych měl dva operační systémy ? A aby pokud možno byl ten Win7 plnohodnotnej a popřípadě jak by to ovlivnilo výdrž počítače apod...mám fakt dilema a trápí mě to protože se mi MAC moc líbí...doufám, že dostanu nějaké podpůrné rady a názory :D :)
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned lis 15, 2009 4:53 pm

ls8 | pon čer 28, 2010 9:25 pm

Re: Koupě MACbooku - funkčnost WIN

Windows na to jde nainstalovat, budou fungovat úplně normálně, žádný omezený režim. Ovladače pro Windows dodává přímo Apple na instalačním DVD, které je přiložené u MacBooka.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

wiston | pon čer 28, 2010 9:41 pm

Re: Koupě MACbooku - funkčnost WIN

A dejme tomu že kdyby si nějaký nepoctivý člověk chtěl na MACbook nainstalovat nelegálně staženou verzi Win7 půjde mu to ? A k tomu Windowsu ještě...tím že bude vše normální je myšlena i výdrž baterie ? Inzerovaná 10 hodinová výdrž...dejme tomu v 7,5 - 8 hodin by byla reálná i při běhu s Win7 ?
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
ned lis 15, 2009 4:53 pm

ls8 | pon čer 28, 2010 9:45 pm

Re: Koupě MACbooku - funkčnost WIN

Na otázky ohledně kradeného SW tady odpovědi nenajdeš.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]