Macbook Aluminium - chytá/nechytá wifi síť

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

KOLiQ6600 | čtv črc 22, 2010 11:40 am

Macbook Aluminium - chytá/nechytá wifi síť

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně připojení přes wifi na Macbooku. Mám doma router a na wifi se připojím s iPhonem i s jinými notebooky, ale najednou z ničeho nic se nemůžu připojit s macbookem - wifi nemůže nalézt. Jiné wifi sítě fungují bezproblémově, ale doma ne. Nedávno jsem se na ní znovu zázračně připojil, pak jsem Macbook restartoval a wifinu znovu nemůže nalézt. Netuším v čem je zakopaný pes. Díky za každou Vaší radu.
 

Pantani | pon črc 26, 2010 7:23 pm

Re: Macbook Aluminium - chytá/nechytá wifi síť

Tak první, co mě napadlo: máš poslední aktuálizace OS X? Máš poslední aktualizace fw na tom svým routeru? Uznávám, že hlavně ten OS X je nepravděpodobná příčina, ale zkusit se má všechno. Ze zkušenosti vím, že problémy s wifinama bejvaj občas fw, ale musím zároveň přiznat, že to ale nikdy nebyl případ jiný než s woknama. Lidem to pak hlásilo připojeno/odpojeno nebo se nedalo připojit apod - prostě to dělalo divný věci. Domácí wifi jsou většinou dost křápy. Jestli seženeš od výrobce novější sw/fw do toho routeru, tak já bych to navrhoval zkusit.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé