Apple Capsule vs Lacie Cloudbox

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Kehar13 | úte bře 05, 2013 6:12 pm

Apple Capsule vs Lacie Cloudbox

Hoj Všem,
Byl jsem téměř rozhodnut pro Apple Capsule 2TB jako síťové úložiště na foto dokumenty mp3 atd.jen mi trochu vadilo že nemohu přistupovat a ukládat foto přímo z iPhonu(údajně) našel jsem zajímavou variantu Lacie Cloudbox http://www.lacie.com/cloudbox prý nahradí Casule

Jde mi hlavně o pohodlnost ukládání obsahu,z PC iPhonu, foto mp3 zálohu PC - Mac zatím nemám bude-přístupu odkudkoli(mám pevnou IP) atd.

Mohl bych Vás poprosit o názor co jsi o tom myslíte?Casule nebo Lacie
 

Uživatelský avatar rony | úte bře 05, 2013 6:37 pm

Re: Apple Capsule vs Lacie Cloudbox

cotijaviem, nebude lepsi nejaky NAS? aj ked dizajn toho Lacie je fajn, dobry vylozit na obdiv, no ide ti skor o domace ulozisko a to je lepsie schovat mimo obytny priestor s ludmi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Kehar13 | úte bře 05, 2013 9:33 pm

Re: Apple Capsule vs Lacie Cloudbox

Chtěl bych něco kam bych si jednoduše uložil a seřadil foto, hrozně mi chybí me.com
Uloženou hudbu Mohl stremovat do mé repro soustavy( není úplně podmínkou) a uložešte na nějaké ty data ( doma na hraji a v práci stáhnul) poslal kamarádovi odkaz na stáhnutí fotek dat atd.
 

Kehar13 | úte bře 05, 2013 11:09 pm

Re: Apple Capsule vs Lacie Cloudbox

rony píše:cotijaviem, nebude lepsi nejaky NAS? aj ked dizajn toho Lacie je fajn, dobry vylozit na obdiv, no ide ti skor o domace ulozisko a to je lepsie schovat mimo obytny priestor s ludmi.


NAS to je :D
 

Uživatelský avatar SteveJSF | úte bře 05, 2013 11:35 pm

Re: Apple Capsule vs Lacie Cloudbox

Taky mi chybi me.com, ale ohledně fotek - da se pouzit Flickr. Ten se da taky prohlizet pres Apple TV.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé