Macbook Air a usb modem Huawei

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar samson010 | sob srp 31, 2013 11:15 am

Macbook Air a usb modem Huawei

Zdravim, mam macbook air 10.8.4, skusam pripajat s USB HSDPA Huawei e220 modem s o2 sim kartou ale bez vysledku, nasiel som navody ale vsetko stare aj z roku 2008 a nikde ziadne aplikacie, podarilo sa mi stiahnut len ovladace, takze v nastaveni sieti vidim nastavenie pre Huawei, nastavim apn na o2internet, cislo *99***# ako mi bolo poradene od o2 ale nepripoji ma, v navodoch na internete som stiahol s ovladacami aj applikaciu, ktoru mam spustit hned po nainstalovani ovladaca, ale pri spustani stale vypisuje "Aplikaciu "huaweidatacardapp" nie je mozne otvorit, pretoze powerPC aplikacie viac nie su podporovane"

Mam intel, ovladace som stiahol aj s intel aj s powerpc ale nic nepomohlo, nema niekto skusenosti ako nato? alebo odkial stiahnut tu aplikaciu aby fungovala?

Dakujem
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 797
Registrován:
sob led 31, 2009 12:52 pm

ls8 | sob srp 31, 2013 11:28 am

Re: Macbook Air a usb modem Huawei

Pokud výrobce nemá ovladače pro současné verze OSX, pak to nezprovozníš. Podpora pro PowerPC aplikace pomocí emulace Rosetta už několik verzí v OSX není. Doporučuji už při výběru periferií zjišťovat, zda funguje v aktuální verzi OSX.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

petrE70 | sob srp 31, 2013 3:01 pm

Re: Macbook Air a usb modem Huawei

Mobile Partner pro Mac OS X zkus toto.
Host
Host
 
Příspěvky: 112
Registrován:
pon lis 22, 2010 9:01 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé