Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kandri | stř říj 26, 2016 10:54 am

Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Ahoj, su normalne teploty pre macbook pro, tusim 2009 rocnik, v klude(prehliadanie internetu bez flashu) okolo 50-60C? Pri nabijani za rovnakych okolnosti mam okolo 72C.

Dalej som si v poslednom case vsimol ze pri skrolovani stranok v safari alebo prepinani ploch ide od prave horneho rohu tela zvuk akoby HDD, no poprve disk je v dolnom rohu a podruhe mam tam SSD. Neviete co to moze byt? V tichom prostredi hlavne v noci mi to strasne lezie na nevy. Diky za reakcie.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
čtv zář 08, 2016 9:14 am

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv říj 27, 2016 7:23 pm

Re: Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

To bude nejspíš větrák, pokud máš vysoké teploty, tak se rychleji točí a dělá u toho hluk. Když jede větrák pomalu, tak ho slyšet nejde. Vyšší teploty mi způsoboval firefox s kombinací adobe flash, čím více flash blbovin stránka obsahovala, tím více se mi macbook zahříval.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

kandri | ned říj 30, 2016 8:05 am

Re: Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Dakujem za odpoved, co ta teplota? Je to OK, alebo je dost vysoka? Kamarat ma rovnaky macbook a porovnatelne teploty, teraz je vsak otazka, ci mame obaja problem, alebo sa tento macbook tak hrial. Co sa tyka tych cudnych zvukov, nemyslim si, ze to je ventilator. Ak by to bolo ventilatorom ten zvuk by bol pocut stale, nie len v momente ked scrollujem alebo swajpnem na druhu plochu.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
čtv zář 08, 2016 9:14 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Mac - vše o počítačích, hardware a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé